Sold
Ommegangstraat 114702 GS RoosendaalFatima-villapark
€ 380,000 k.k.
- 111 m²living area
- 191 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 28, 2025
- Date of sale
- June 17, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Aan de rand van het centrum en de populaire Fatimawijk ligt deze ruime en goed onderhouden half vrijstaande woning, fijne tuin met terrasoverkapping en berging. Deze duurzame en instapklare woning beschikt o.a. over: sfeervolle woonkamer met erker en openslaande tuindeuren, ruime aangebouwde woonkeuken voorzien van moderne inrichting en schuifpui naar de tuin, 4 slaapkamers, 2 badkamers en diepe tuin gelegen op het westen. Deze woning is eveneens voorzien van 11 zonnepanelen en Energielabel A. Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
Beschrijving:
Via de voortuin bereikt u de voordeur naar de hal/entree met plavuizenvloer, stucwerk wandafwerking, meterkast (8 groepen), volledig betegelde toiletruimte met hangcloset en fonteintje, trapopgang en toegangsdeur naar de woonkamer.
Sfeervolle woonkamer met erker (ca. 24m²), mooie pvc-vloer, stucwerk wandafwerking, stucwerk plafond en openslaande tuindeuren deels voorzien van elektrische rolluiken geven toegang tot de tuin. Open verbinding met de uitgebouwde woonkeuken (ca. 17m²). Deze is voorzien van stucwerk plafond met inbouwspots, moderne rechtopgestelde keukeninrichting met keramisch werkblad, koelkast, vaatwasser, combi-magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap, close-in boiler (2024). De royale schuifpui verbindt de keuken en de tuin voor het ultieme buitengevoel.
Eerste verdieping:
De overloop met pvc vloer geeft toegang tot 2 slaapkamers, badkamer, technische ruimte met toilet en vaste trap naar de zolderverdieping.
Slaapkamer 1: (ca. 15,3m²) gelegen aan de achterzijde en voorzien van pvc vloer, deco behang en stucwerk wand- en plafondafwerking, inloopkast, rolluik en airco. Het plafond is voorzien van inbouwspots.
Slaapkamer 2: (ca. 8,7m²) aan de achterzijde gelegen en voorzien van pvc vloer, stucwerk wand- en plafondafwerking en rolluik. Het plafond is voorzien van inbouwspots.
Badkamer 1: (ca. 8,6 m²) gelegen aan de voorzijde, is volledig betegeld en luxe ingericht met whirlpool, dubbele inloopdouche, badmeubel met dubbele wastafel.
Technische ruimte: (ca. 2,7 m²) met aansluitingen voor wasmachine/droger en 2e toilet.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de zolder bereikbaar. De overloop met geïnstalleerde HR combiketel (Remeha Tzerra 2022) geeft toegang tot 2 slaapkamers en 2e badkamer.
Slaapkamer 1: (ca. 7,7m²) gelegen aan de achterzijde en voorzien van laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en dakraam voorzien van screens.
Slaapkamer 2: (ca. 9,5m²) aan de voorzijde gelegen en voorzien van laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en dakraam voorzien van screens
Badkamer: (ca. 4,2 m²) aan de voorzijde gelegen, volledig betegeld met inloopdouche, badmeubel en hangcloset.
Tuin:
De fijne achtertuin (ca. 98m²) is bereikbaar via overdekte zij-ingang (berging) en is gelegen op het westen. De tuin is voorzien van sierbestrating, bloemborders, gezellige terrasoverkapping, elektrisch zonnescherm en berging.
Berging:
De royale houten berging (ca. 17,3 m²) met betonvloer is achter in de tuin gelegen en voorzien van water en elektra.
Bijzonderheden:
• Energielabel A en 11 zonnepanelen.
• HR cv combiketel Remeha Tzerra 2022.
• 4 Slaapkamers en 2 badkamers.
• Gelegen nabij het centrum, diverse voorzieningen en uitvalswegen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 380,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,423
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1931-1944
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 191 m²
- Volume in cubic meters
- 381 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, whirlpool, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 9811
- Cadastral map
- Area
- 191 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 98 m² (7.21 metre deep and 13.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
1,547x
Viewed
18x
Saved
28-5-2025
On Funda
Neighborhood

Fatima-villapark
Roosendaal- Residents
- 2,105
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,459
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




