Sales history
- Listed since
- February 1, 2025
- Date of sale
- February 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Hier moet je snel bij zijn, want zo'n leuke woning op een fantastische plek kom je niet vaak tegen. Een heerlijk licht appartement in het centrum van Rotterdam - met 2 balkons, 1 berging en vrij uitzicht!
Je stapt naar binnen in de ruime hal, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. De voormalige tweede slaapkamer is bij de woonkamer getrokken, hierdoor is er extra veel licht en ruimte. Mocht je toch een extra kamer nodig hebben, dan is dat trouwens ook zo weer geregeld. De fijne keuken aan de achterzijde van de woning is heerlijk ruim en biedt toegang tot het tweede balkon - op het zuidwesten, dus hier zit je op een mooie dag het grootste deel van de middag én de avond heerlijk in de zon!
De riante slaapkamer rustig gelegen aan de achterzijde. De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een wastafelmeubel en een ruime douche.
Het toilet zit apart, wel zo prettig. Aan bergruimte geen gebrek trouwens, er zitten verschillende inbouwkasten in de woning, ook is er een ruime berging in de onderbouw.
De Botersloot is de perfecte plek voor iedereen die optimaal wil genieten van alles wat de binnenstad te bieden heeft: ga lekker uit eten bij een van de vele restaurants die deze buurt rijk is en waar altijd weer wat nieuws te ontdekken valt. Wat dacht je van Bistecca of Gallo bij Guliano, de lekkerste Steak Tartare uit de buurt bij Pierre of juist vegan sushi bij Nori? Kan allemaal. Nog niet moe? POL, van zanten en De Gele Kanarie liggen letterlijk om de hoek!
Boodschappen zijn voor jou ook makkelijk om te doen, je woont hier tenslotte boven de Jumbo. Ook de zaterdagmarkt op de Binnenrotte en de Albert Heijn liggen op loopafstand. En voor dat ene, bijzondere ingrediënt dat je niet in de normale supermarkt vindt, is de bekende Markthal dichtbij. Ook biologische boodschappen zijn hier zo gedaan, de Groene Passage (met een biologische slager, bakkerij en zelfs een uitgebreide drogisterij) ligt op loopafstand. Daarnaast word je, met de Pannekoekstraat aan de overkant, omringd door creatieve ondernemers met inspirerende en niet-zo-standaard speciaalzaken.
Je leven is niet compleet zonder een beetje beweging, toch? Ook daarvoor is er genoeg aanbod in de buurt. Om te beginnen zijn er tal van leuke wandelroutes, zo is er via de Oude Haven (6 minuten lopen) een sfeervolle route naar de Maaskade waar je heerlijk kan uitwaaien. Lekker fietsen of hardlopen kan natuurlijk ook. De bekende Kralingse Plas is maar 10 minuten fietsen. Ben je meer van de lessen? In de straten om je heen is er een groot aanbod, van crossfit bij 'Wildhearts', yoga bij 'Balanzs', spinning bij 'Rocycle' en personal training bij 'Workoutclub'. Allemaal heel dichtbij en lekker laagdrempelig!
Op deze locatie ben je niet alleen heel snel de stad in, maar ook heel snel de stad uit: jouw gasten zijn vanaf station Blaak binnen 4 minuten lopen bij je thuis en Rotterdam Centraal is maar 7 minuten op de fiets. Heb je een auto? Parkeren gaat hier nog vrij gemakkelijk (bijvoorbeeld in tegenovergelegen Prinsenhof), en hiervandaan zit je binnen 10 minuten op de A13/A20 richting Den Haag/Utrecht of de A16 richting Breda.
Wordt dit jouw nieuwe stek? Bel ons dan snel voor een afspraak.
INDELING:
Begane grond: portiek, brievenbussen, bellentableau, toegang tot de bergingen, trapopgang.
Derde verdieping: entree, ruime hal, meterkast, inbouwkast, betegeld toilet met hangend closet en fonteintje.
De woonkamer (ca. 20m2, voorheen 2 kamers) is gelegen aan de voorzijde en biedt dankzij de grote raampartijen niet alleen veel lichtinval maar ook vrij uitzicht over de tegenovergelegen Herenplaats.
De keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is ruim opgezet. Er is niet veel fantasie voor nodig om te zien dat je hier een lekker ruime, luxe keuken kwijt kunt, zodat jij je kunt uitleven op de lekkerste recepten!
Vanuit de keuken is er toegang tot het tweede balkon, dat gelegen is op het zuidwesten, middag- en avondzon dus!
De slaapkamer is ca. 4.19/3.57 x 3.47m) lekker ruim, is gelegen aan de rustige achterzijde en beschikt over een ruime inbouwkast. Plek zat voor jouw garderobe dus ;-)
De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een wastafelmeubel en een ruime douche.
In de onderbouw bevindt zich de ruime berging.
BIJZONDERHEDEN:
- gebruiksoppervlak: ca. 58m2;
- gebouw gebonden buitenruimte: ca. 3m2;
- externe bergruimte: ca. 3m2;
- inhoud: ca. 198m3;
- bouwjaar: 1958;
- verwarming en warm water middels stadsverwarming;
- voorzien van dubbele beglazing in kunststof kozijnen;
- bijdrage aan de actieve VvE: € 200,90/maand;
- gelegen op eigen grond;
- berging in de onderbouw;
- ideale ligging in het centrum van Rotterdam;
- ring A16/A13/ A20 richting Dordrecht, Utrecht, Den Haag in ca. 5 à 10 autominuten;
- ook het openbaar vervoer is goed geregeld: trein (Blaak), tram en metro op loopafstand.
Overweeg je dit appartement aan te kopen?.....Neem je eigen NVM-Aankoopmakelaar mee! PLEK Makelaardij behartigt de belangen van de verkoper.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door PLEK Makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,345
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 200.90 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 198 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ROTTERDAM AF 1117
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ROTTERDAM AF 1117
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 200.90 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,575x
Viewed
55x
Saved
1-2-2025
On Funda