Sold
Dickensstraat 873076 SC RotterdamLombardijen
€ 219,500 k.k.
- 56 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 10, 2025
- Date of sale
- October 22, 2025
- Term
- 12 days
Description
Te Koop: Dickensstraat 87, 3076 SC Rotterdam
Een solide start: appartement met potentie in Lombardijen
De eigenaar organiseert bij deze woning de bezichtigingen zelf. Na uw aanvraag neemt hij contact op voor het maken van een afspraak
Zoek je een woning waar je zelf de sfeer en stijl kunt bepalen? Dan is dit appartement aan de Dickensstraat 87 een interessante optie. Het is de ideale woning voor wie het niet erg vindt om de handen uit de mouwen te steken. De keuken, badkamer en het toilet zijn eenvoudig en aan modernisering toe. Dat biedt jou de kans om alles precies zo te maken als je zelf wilt. De basis van de woning is daarentegen uitstekend: er is al geïnvesteerd in kunststof kozijnen met dubbel glas en een nieuwe CV-ketel.
De woning ligt op de vierde en hoogste verdieping, dus je hebt geen bovenburen. Bij het appartement hoort ook een eigen, ruime berging van zo'n 8,5 m² op de begane grond, handig voor je fiets en extra spullen.
Eenmaal boven kom je via de hal in de verschillende ruimtes. De woonkamer is een lichte en praktische ruimte. De keuken is nu simpel ingericht en geeft toegang tot het balkon, via een schuifpui, aan de achterzijde. Dit balkon (ca. 2 m²) ligt op het westen. De woning heeft twee slaapkamers, één aan de voor- en één aan de achterkant.
De ligging in Lombardijen is praktisch en centraal. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er genoeg winkels in de buurt. Ook het openbaar vervoer is uitstekend geregeld: met de trein, tram of bus ben je zo in het centrum van Rotterdam. Reis je met de auto? Dan zit je binnen een paar minuten op de A15 of A29.
Kortom, een appartement met een zeer goede basis op een centrale plek, die je volledig naar eigen hand kunt zetten.
De belangrijkste kenmerken op een rij:
Eigendom: Eigen grond
Energielabel: C
Verwarming: Centrale verwarming en warm water via een eigen, nieuwe CV-combiketel
Kozijnen: Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing
Extra's: Ruime privéberging (ca. 8,5 m²) op de begane grond
VvE: Actieve Vereniging van Eigenaren, bijdrage € 94,- per maand
Ligging: Topetage (geen bovenburen) met balkon op het westen
Maatvoering: Voor de afmetingen verwijzen we je naar de plattegrond.
Project Notaris: Govers Spil Notarissen, gewenste levering december, tijd al gereserveerd
Koper heeft voldoende onderzoek uitgevoerd en vrijwaart verkoper en verkopend makelaar van iedere aansprakelijkheid omtrent het gebruik.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze advertentie is met grote zorg samengesteld, er kunnen echter altijd fouten zijn ingeslopen. Deze tekst moet daarom uitsluitend gezien worden als uitnodiging tot bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 219,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,920
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 94.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 181 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- IJSSELMONDE C 3875
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 94.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,584x
Viewed
33x
Saved
10-10-2025
On Funda
Neighborhood

Lombardijen
Rotterdam- Residents
- 15,560
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,585
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




