Sold
Keltenoord 343079 ZE RotterdamGroot IJsselmonde
€ 279,000 k.k.
- 84 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 19, 2025
- Date of sale
- March 13, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Prachtig 4-kamer appartement op de 2e verdieping
Dit ruime 4-kamer appartement is gelegen op de 2e verdieping en biedt een comfortabele en moderne woonomgeving. Het appartement is volledig voorzien van een nette laminaatvloer, wat zorgt voor een strakke uitstraling en onderhoudsgemak. De ligging van dit appartement is ideaal: het bevindt zich op korte afstand van winkelcentra, waar je alle dagelijkse benodigdheden kunt vinden, en het openbaar vervoer is gemakkelijk bereikbaar. Hiermee is dit appartement perfect voor degene die een instap klare woning zoeken met een heerlijk wooncomfort.
Indeling:
Appartement:
Bij binnenkomst is er toegang tot alle vertrekken in het appartement. Zo biedt de verrassend ruime woonkamer volop mogelijkheden voor het creëren van een gezellige zithoek en eetgedeelte. Dankzij de open indeling en grote raampartijen voelt de ruimte licht aan. Het appartement beschikt over drie slaapkamers, die genoeg ruimte bieden. Dankzij de twee balkons is er altijd de mogelijkheid om te genieten van zowel zon als schaduw. Dan, de moderne keuken. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Miele vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat, koelkast, afzuigkap en een roestvrijstalen spoelbak. De frisse witte kleurstelling van de keuken geeft het geheel een eigentijdse en stijlvolle uitstraling, en biedt alles wat je nodig hebt! Dan de badkamer. Deze is van alle gemakken voorzien. Het strakke design en de moderne afwerking maken het een heerlijke ruimte!
Bijzonderheden:
- Eigen grond
- Woonoppervlakte: 84m2
- Inhoud: 265m3
- Verwarming middels een eigen Remeha CV ketel uit 2019
- Isolatie: De woning is volledig voorzien van dubbele beglazing
- Er is een maandelijkse VvE bijdrage van ca. €171,09,- per maand
- Centraal gelegen ten overstaan van de dagelijkse voorzieningen
- Strak afgewerkt en zo te betrekken
- Oplevering in overleg. Kan snel
Van der Giessen & Van Herk makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. meetrapport is beschikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 279,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,321
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 171.09 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 265 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- IJSSELMONDE B 4957
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 171.09 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,528x
Viewed
51x
Saved
19-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




