Sold
Maashaven N.z. 7273072 AE RotterdamKatendrecht
€ 660,000 k.k.
- 97 m²living area
- 2bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- November 4, 2025
- Date of sale
- December 14, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
HET HAVENKWARTIER | 3-KAMER APPARTEMENT| 97 M2 WOONOPPERVLAKTE | EIGEN PARKEERPLAATS MET LAADPAAL | 3E VERDIEPING | KATENDRECHT
In het complex "Het Havenkwartier" bieden wij dit luxe 3-kamer appartement aan op de 3e verdieping. Het Havenkwartier is gelegen op Katendrecht, een stukje puur en rauw Rotterdam met een bijzondere historie. Terwijl het roemrijke verleden nog altijd zichtbaar en voelbaar is, wordt er hard gewerkt aan de toekomst van Katendrecht. Met veel nieuwe ontwikkelingen ontstaat er een inspirerend gebied waar mensen elkaar graag ontmoeten en genieten van de Kaap.
De Kaap zal zich de komende jaren nog verder ontwikkelen met nieuwe woningen, horeca, winkels voor je dagelijkse boodschappen en vele culturele instellingen. Hierdoor blijft de Kaap aantrekkelijk voor een mix van stedelingen. Van starters tot gezinnen, van tweeverdieners tot gepensioneerden. Allemaal delen ze met elkaar de liefde voor Rotterdam en het wonen nabij het water.
Wonen in Het Havenkwartier is toekomstbestendig wonen, in een duurzame woning welke is aangesloten op stadsverwarming. De hoofdverwarming bestaat uit vloerverwarming en daarnaast is de woning voorzien van vloerkoeling, zodat er in de zomer ook een aangenaam binnenklimaat is. Alle woningen in Het Havenkwartier zijn goed geïsoleerd. Het dak, de wanden en de vloeren zijn voorzien van een dikke isolatielaag, zodat warmte en koude niet makkelijk in of uit de woning kunnen. Dit bespaart een heleboel energie. Dat is niet alleen goed voor het milieu maar ook goed voor jouw portemonnee!
Begane grond:
Entree (B) in hal met liften, trappenhuis en toegang tot bergingen, parkeergarage en fietsenstalling.
3e verdieping:
Entree in hal met tochtdeur, ruime L-vormige woonkamer met zicht op de Maas en met open keuken welke is uitgevoerd in een rechte opstelling. De keuken is voorzien van koelkast met vriesvak, inductie kookplaat welke o.a. is voorzien van een connectionzone, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en spoelbak. De woonkamer biedt toegang tot het circa 18m2 grote balkon welke gelegen is op het Zuidwesten, alsook de eerste slaapkamer met uitzicht op de skyline van Rotterdam
Via de woonkamer bereikt men een tweede hal met modern toilet met fonteintje, technische ruimte met WTW unit en bergkast met aansluitingen voor wasmachine en droger, de geheel betegelde badkamer voorzien van wastafel met spiegel, inloopdouche, ligbad voorzien van een luxe watervalkraan en handdoekradiator, en de tweede slaapkamer met uitzcht over de skyline van Rotterdam.
2 ruime slaapkamers met uitzicht over de skyline van Rotterdam.
Binnentuin en dakterras:
Op de eerste verdieping is de gemeenschappelijke binnentuin gelegen, voorzien van diverse beplanting en een gazon. Op de zevende verdieping is het gemeenschappelijke dakterras gesitueerd, voorzien van diverse beplanting en fraai terras en een prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam aan de ene zijde en aan de andere zijde over de Maashaven.
Parkeerplaats:
Het appartement beschikt over eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage (verdieping -1).
Berging:
Het appartement beschikt over een eigen berging (verdieping -1). Daarnaast is er een gemeenschappelijke fietsenstalling.
Bijzonderheden:
- Het woonoppervlakte is 97m²;
- Het appartement is voorzien van moderne wand -en vloerafwerking;
- Het terras is gelegen op het zuiden en is circa 18 m² groot;
- Het appartement is voorzien van vloerverwarming en vloerkoeling;
- Twee slaapkamers en een comfortabele badkamer (inloopdouche, ligbad en wastafel);
- Afzonderlijke berging in kelderverdieping;
- Privé parkeerplaats in afgesloten parkeergarage met laadpaal
- Gemeenschappelijke binnentuin en gemeenschappelijk dakterras ( 1e en 7e verdieping);
- In de koopovereenkomst zal een niet zelfbewoningsclausule opgenomen worden;
- Maandelijkse bijdrage aan de V.V.E. bedraagt: € 248,12 voor het appartementen en € 37,56 p/m voor de parkeerplaats.
KOOPOVEREENKOMST
Van een juridische overeenkomst is pas sprake als de koopovereenkomst door zowel verkoper als koper is ondertekend.
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 660,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,804
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 24.81 per month
- Buyers program
- Is onderdeel uitpondproject
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 319 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- CHARLOIS E 5536
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CHARLOIS E 5536
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CHARLOIS E 5536
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CHARLOIS E 5536
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CHARLOIS E 5536
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 24.81 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,689x
Viewed
41x
Saved
4-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




