Sold
Voermanweg 2203067 JW RotterdamOosterflank
€ 269,500 k.k.
- 60 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 20, 2025
- Date of sale
- December 4, 2025
- Term
- 14 days
Description
Modern 2-kamer appartement op de topverdieping met panoramisch skyline-uitzicht
Op zoek naar een instapklaar appartement met veel licht, comfort en een centrale ligging. Dit modern afgewerkte 2-kamer appartement op de zevende (top) verdieping biedt een vrij uitzicht en alle voorzieningen binnen handbereik.
Direct naast Winkelcentrum Alexandrium, met winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen om de hoek, woon je hier uiterst praktisch én comfortabel. Ook scholen, kinderopvang, sportfaciliteiten en het IJsselland Ziekenhuis liggen in de nabije omgeving.
Hoogtepunten
· Topverdieping met panoramisch uitzicht
· Volledig instapklaar, modern en licht
· Zonnig balkon (zuidwest)
· Royale woonkamer met open keuken
· Ruime slaapkamer met directe toegang tot het balkon
· Aparte walk-in-closet
· Centrale ligging nabij Alexandrium, metro en treinstation
· A16 en A20 binnen enkele minuten bereikbaar
· Gasloos wonen, kunststof kozijnen, lift aanwezig
· Eigen berging in de onderbouw
Ligging & Omgeving
Winkelcentrum Alexandrium ligt op slechts één minuut loopafstand en biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, horeca en supermarkten. Metro en treinstation Rotterdam Alexander zijn binnen enkele minuten te bereiken. De omgeving kenmerkt zich verder door diverse scholen, sportverenigingen, parken en overige voorzieningen. Een ideale combinatie van rust, bereikbaarheid en stedelijk gemak.
Indeling van het appartement
Bij binnenkomst word je ontvangen in een ruime hal met meterkast en toegang tot alle vertrekken.
De woonkamer is royaal en licht dankzij brede raampartijen en biedt een mooi uitzicht over de skyline van Rotterdam, dat mee verandert met het daglicht. De open keuken is modern en volledig uitgerust met inbouwapparatuur, waaronder kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven en stoomoven.
De slaapkamer is ruim met directe toegang tot het zonnige balkon op het zuidwesten, waar je kunt genieten van de middag- en avondzon.
Een aparte walk-in-closet biedt extra bergruimte of een nette kledingopslag. De badkamer is voorzien van douchecabine, toilet, wastafel en wasmachine afsluiting.
Kenmerken
· Bouwjaar: 1987
· Energielabel: A
· Erfpacht afgekocht t/m 2067
· VvE-bijdrage 2025: €121,81 per maand
· Goed onderhouden appartementencomplex
· Eigen berging in de onderbouw
· Gasloos wonen, kunststof kozijnen, lift aanwezig
· Lift aanwezig
· Oplevering kan snel
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Vraag altijd naar de lijst van zaken; niet alle in de brochure genoemde items behoren standaard tot de woning.
Deze woning is gemeten volgens de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van de gebruiks-oppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Hoewel wij de woning met veel zorg en naar eer en geweten hebben opgemeten, kan het zijn dat er verschillen zijn in de afmetingen. De opgegeven maten zijn indicatief, er kunnen kleine verschillen zijn. Afhankelijk van de moeilijkheidsgraad van het te meten specifieke object kunnen deze verschillen groter of kleiner zijn. Indien de exacte maatvoering voor u van belang is, raden wij u aan de maten zelf te (laten) meten.
Alle genoemde jaartallen zijn bij benadering en indicatief.
De NVM-koopakte bevat (indien van toepassing) aanvullende clausules zoals de ouderdoms-, asbest-, meet- en niet-bewonersclausule, alsmede een voorbehoud van akkoord van de hypotheekverstrekker van verkoper.
Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 269,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,492
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 121.81 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 60 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 199 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and completely insulated
- Heating
- District heating
Cadastral data
- HILLEGERSBERG C 6646
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 31-12-2067
- HILLEGERSBERG C 6646
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 31-01-2067
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
1,293x
Viewed
40x
Saved
20-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




