Sold
- 77 m²living area
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 11, 2025
- Date of sale
- August 12, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Charmant en licht 4-kamerappartement op de tweede verdieping, gelegen aan een van de meest populaire lanen van Blijdorp. Vanuit de woonkamer heeft u een geweldig uitzicht op wellicht het mooiste park van Rotterdam, het Vroesenpark.
Dit keurig onderhouden appartement beschikt over een royale woonkamer en een eetkamer, stijlvol gescheiden door en suite deuren. Verder zijn er twee comfortabele slaapkamers, een keurige keuken met toegang tot het balkon en een recent vernieuwde badkamer (2025).
Het appartementencomplex wordt goed onderhouden door een actieve VvE.
Locatie
Blijdorp is een wijk die zich kenmerkt door zijn groene karakter en de rust van een echte woonwijk, terwijl het bruisende centrum van Rotterdam binnen handbereik ligt. Het geliefde Vroesenpark fungeert voor velen als een grote achtertuin: ideaal om te ontspannen, te sporten of te genieten van de levendige sfeer tijdens jaarlijkse evenementen zoals Trek-Rotterdam. In de directe omgeving bevinden zich scholen, restaurants, cafés, winkels, vele sportvoorzieningen, openbaar vervoer (metrostation Blijdorp) en Diergaarde Blijdorp bevindt zich op steenworp afstand van de woning. Tevens is de ligging zeer gunstig ten opzichte van het centrum, uitvalswegen (A12 en A20) en Station Rotterdam Centraal.
Deze unieke combinatie van rust, natuur, centrale ligging en goede bereikbaarheid maakt Blijdorp tot een van de mooiste plekken om te wonen in Rotterdam!
Wij nodigen u van harte uit om dit leuke appartement aan de Vroesenlaan met eigen ogen te komen bekijken.
Bijzonderheden:
- 4-kamer woning;
- Woonoppervlak 77 m2;
- Nieuwe badkamer uit 2025;
- En suite eetkamer;
- Hardhouten kozijnen;
- Energielabel D;
- VvE-bijdrage € 85,- per maand;
- Prachtig uitzicht op het Vroesenpark;
- Oplevering medio november.
Begane grond
Karakteristieke entree met bordes en eigen voordeur naar de woonetage.
Tweede verdieping
Via de trap bereikt u de overloop die toegang geeft tot alle vertrekken.
De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een schitterend uitzicht op het park. Het park biedt zowel in de zomer- als in de wintermaanden een levendig decor.
De woonkamer beschikt over een massief eikenhouten parketvloer, twee vaste kasten en de authentiek marmeren schouw. Met en suite (schuif)deuren zijn de woon- en eetkamer aan elkaar verbonden. De eetkamer beschikt eveneens over uitzicht op het park en heeft ook een marmeren schouw.
De keuken is voorzien van een keukenblok met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, koelkast, 4-pits gasfornuis, combi-oven en een afzuigkap. Ook is er in de keuken ruimte voor de wasmachine.
Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, gelegen aan de achterzijde van de woning.
Aan de achterzijde van de woning bevinden zich eveneens twee slaapkamers. De grote slaapkamer is voorzien van een losstaande kastenwand met schuifdeuren, waarin een aansluiting is voor een droger.
De strak afgewerkte badkamer is in 2025 volledig vernieuwd en beschikt over een douchecabine met regen- en handdouche, wastafel met meubel en hangend toilet. Ingebouwd achter het toilet bevindt zich de CV-ketel.
In de hal bevindt zich de meterkast en een ruime opbergkast met een vriezer.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,844
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 85.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 253 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM Z 3940
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 85.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,398x
Viewed
73x
Saved
11-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




