Sold
- 108 m²living area
- 221 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- July 3, 2025
- Date of sale
- August 21, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Deze mooie ruime, maar ook zeker goed onderhouden hoek woning is grenst aan het mooie Oud-Overschie! Dit is de perfecte woning als u op zoek bent naar rust maar toch dicht bij het Rotterdamse centrum en ligt op steenworp afstand van het prachtige natuur gebied midden Delftland en de Schie!
Deze woning heeft een woonoppervlakte van 108m² met 4 slaapkamers en een tuin oppervlakte van maar liefst 135m2!,
Overschie is bijzonder, het is geen doorsnee Rotterdamse wijk; Het voelt als een dorp midden in de stad.
De gemoedelijke, bijna nostalgische sfeer geeft Overschie zijn charme. Je leeft hier in de luwte van de stad, maar zonder het contact met de mensen te verliezen.
Indeling:
Via de verzorgde voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal vindt u het toilet en de trap naar de eerste verdieping.
De ruime, tuingerichte woonkamer met houten vloer heeft een prachtige overzicht over de ruime achter- en zijtuin en is voorzien van een open keuken. De L-vormige keuken is voorzien van diverse apparatuur en van hoge kwaliteit.
Tuin;
Via de voortuin kan je via de poort naar de zi-j en achtertuin lopen. Ook is er in de achtertuin een poort voor het achterpad. In de achtertuin staat tevens een ruime houten berging die is voorzien van elektra.
1e verdieping;
De overloop biedt toegang tot drie volwaardige slaapkamers en een keurige badkamer met ligbad, wastafelmeubel, design radiator en tweede toilet.
Deze verdieping is netjes afgewerkt en voorzien van een linoleumvloer.
2e verdieping;
De 2e verdieping is verrassend ruim en voorzien van veel natuurlijklicht door de grote hoeveelheid aanwezige ramen. Op deze verdieping is ook de wasmachine aansluiting, Combi Cv-ketel en airco aanwezig.
Deze verdieping heeft een prachtige uitzicht! Op deze verdieping heeft dan ook vele mogelijkheden om deze naar wens in te delen als bv. Kantoor, slaapkamer enz.
Via de vlizo trap is er toegang tot de vliering die gelegen is over de gehele verdieping.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte circa 108 m²;
- Ruime voor-, zij- en achtertuin;
- Bouwjaar 1996;
- Erfpacht grond afgekocht tot 21-08-2045;
- Afkoop optie tot en met 20-08-2094 voor ca. € 8.000,-;
- Warm water en verwarming middels C.V. ketel;
- Volledig voorzien van dubbel glas;
- Energielabel B;
- Oplevering: per direct;
- Aan de bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
- Voorzien van Zonnepanelen;
Bezichtigingsafspraak? Maak snel een afspraak voor een oriënterende bezichtiging van deze woning.
Is uw eigen woning nog niet verkocht? Wij komen graag bij u langs! Bel ons voor een vrijblijvend verkoopgesprek!
Meetinstructie De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,019
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 221 m²
- Volume in cubic meters
- 359 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- OVERSCHIE C 5434
- Cadastral map
- Area
- 221 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 21-08-2094)
- Fees
- Paid until 21-08-2045
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 90 m² (10.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,345x
Viewed
80x
Saved
3-7-2025
On Funda
Neighborhood

Overschie
Rotterdam- Residents
- 6,685
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,158
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




