Sold
Molendijk 564453 AG 's-HeerenhoekKern 's-Heerenhoek
€ 340,000 k.k.
- 115 m²living area
- 413 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 27, 2025
- Date of sale
- June 17, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Karakteristieke vrijstaande dijkwoning met weids uitzicht en verrassend veel ruimte.
Bent u op zoek naar een sfeervolle, vrijstaande woning met karakter, een slaapkamer en badkamer op de begane grond, veel leefruimte én een prachtig uitzicht over de landerijen? Dan is deze charmante dijkwoning aan de Molendijk 56 in ’s-Heerenhoek absoluut het bezichtigen waard! Deze woning is oorspronkelijk gebouwd in 1945 en is door de jaren heen gemoderniseerd en goed onderhouden. Met o.a. 13 zonnepanelen, een fijne achtertuin op het zuidwesten en kunststof kozijnen met HR++ glas is dit een comfortabele woning op een unieke locatie.
Welkom thuis
Via de kenmerkende dijkentree stapt u de woning binnen via een verzorgde hal met meterkast, toilet en trapopgang. De ligging op dijkniveau zorgt direct voor een bijzonder uitzicht over het omliggende landschap.
Gezellige woonkamer met weids uitzicht
De woonkamer is opgedeeld in een eetgedeelte aan de voorzijde en een knusse zithoek aan de achterzijde van de woning. Grote ramen zorgen voor een prettige lichtinval en een prachtig zicht over de landerijen. De aanwezigheid van een airco-unit in deze ruimte zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen.
Fijne keuken
De gesloten keuken is in 2018 vernieuwd en is praktisch ingericht in een rechte opstelling. De keuken is uitgerust met moderne apparatuur zoals een 4-pits inductiekookplaat, oven, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en een afzuigkap. Hier kunt u met plezier koken, met alles binnen handbereik.
Slaapkamer en badkamer op de begane grond
Op de begane grond bevindt zich een ruime slaapkamer met airco. Ideaal voor wie graag gelijkvloers woont of een levensloopbestendige woning zoekt. De badkamer is in 2019 volledig vernieuwd en modern afgewerkt met een stijlvol wastafelmeubel, spiegelkast, handdoekradiator en een royale inloopdouche.
Drie slaapkamers boven
Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers, bereikbaar via een overloop. Enkele kamers zijn voorzien van praktische vaste kasten – ideaal voor extra opbergruimte. Tevens is hier een grote berging met daarin de omvormer van de zonnepanelen.
Handige bergzolder
De tweede verdieping bestaat uit een bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap. Deze ruimte loopt boven de slaapkamers. Ideaal voor het opbergen van spullen die u niet dagelijks nodig hebt.
Verrassend souterrain
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het souterrain op tuinniveau. Deze multifunctionele ruimte bestaat uit drie aparte kamers:
- Een berging met werkbank
- Een ruimte met de wasmachine-aansluiting
- Een technische ruimte met de recent vernieuwde CV-installatie (Remeha, 2015)
Vanuit het souterrain is er directe toegang tot de tuin.
Zonnige tuin op het zuidwesten
De tuin is fraai aangelegd met siergrind, bestrating, beplanting en een moestuin. Door de gunstige ligging op het zuidwesten geniet u hier optimaal van de middag- en avondzon. Een fijne plek om te ontspannen met uitzicht op het open landschap. Aan de zijkant van de woning is een handige achterom aanwezig.
Rustige ligging in sfeervol dorp
De woning is gelegen aan de karakteristieke Molendijk in het gezellige dorp ’s-Heerenhoek, midden in de gemeente Borsele. Hier woont u rustig en dorps, maar toch centraal ten opzichte van Goes, Middelburg, Vlissingen en Terneuzen.
’s-Heerenhoek beschikt over diverse voorzieningen zoals een basisschool, horeca, sportverenigingen, een dorpshuis, speelvoorzieningen en een slager. Het dorp heeft een actieve gemeenschap en organiseert regelmatig evenementen zoals markten en feestelijke activiteiten.
De ligging nabij de N62 en de Westerscheldetunnel maakt het dorp ook aantrekkelijk voor forenzen richting steden in Zeeland of zelfs België.
Waarom deze woning?
- Vrijstaande, karakteristieke dijkwoning uit 1945
- Slaapkamer en badkamer op de begane grond
- Moderne keuken (2018) en badkamer (2019)
- Drie extra slaapkamers op de verdieping
- Souterrain met berging, wasruimte en CV-ruimte
- Zonnige tuin op het zuidwesten met vrij uitzicht
- Voorzien van 13 zonnepanelen
- Kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- Energielabel: geldig, maar verouderd
- Twee airco-units (woon- en slaapkamer)
- CV-installatie Remeha (2015)
- Woonoppervlakte: ca. 115 m² | Inhoud: ca. 676 m³
- Perceel: 413 m²
- Oplevering: In overleg/medio augustus 2025
Interesse?
Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging. Neem gerust contact met ons op om een afspraak in te plannen en laat u verrassen door de ruimte, het comfort en het uitzicht van deze fijne woning aan de Molendijk in ’s-Heerenhoek.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 340,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,957
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1945
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Other space inside the building
- 66 m²
- Plot size
- 413 m²
- Volume in cubic meters
- 676 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Advanta 28C (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BORSELE K 216
- Cadastral map
- Area
- 413 m²
- Back garden
- 169 m² (7.50 metre deep and 22.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,343x
Viewed
40x
Saved
27-5-2025
On Funda
Neighborhood

Kern 's-Heerenhoek
's-Heerenhoek- Residents
- 1,760
- Family with children