Sold
Sint Liduinastraat 69-A3117 CR SchiedamLiduinabuurt
€ 350,000 k.k.
- 109 m²living area
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 21, 2025
- Date of sale
- June 10, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Heerlijk licht en ruime bovenwoning voorzien van een ruime woonkamer, nette keuken en badkamer en 4 slaapkamers. Gelegen in één van de meest favoriete wijken van Schiedam-West met school-, speel- en sportfaciliteiten in de directe nabijheid. De woning is gelegen aan een brede straat in de gezellige Liduinabuurt en beschikt over 109 m² woonoppervlakte verdeeld over twee woonlagen met de mogelijkheid uit te breiden naar 128 m2 woonoppervlak!
Letterlijk om de hoek is de prachtige historische binnenstad van Schiedam, loop gezellig over de Kippenbrug langs de Lange Haven met zijn authentieke schepen naar het chocolade atelier De Bonte Koe voor ambachtelijke chocolade of breng een bezoekje aan het Nationaal Jenevermuseum Schiedam, dat is ook echt een must! Verder vind je in Schiedam een scala aan lekkere restaurants, hippe cafés en brasserieën met gezellige terrasjes. De ligging is uiterst gunstig; met de auto ben je zo bij de A4 en diverse uitvalswegen, de openbaar vervoer voorzieningen zoals de bus en het metrostation zijn op loopafstand.
INDELING
BEGANE GROND
Eigen afgesloten entree.
TWEEDE VERDIEPING
Overloop, toilet, toegang tot alle vertrekken.
WOONKAMER
Royale woonkamer van circa 34 m2 voorzien van een mooie houtenvloer. Zowel de voor- als de achterzijde hebben grote raampartijen, waardoor er een zee aan licht binnenkomt. De woonkamer is perfect in te delen in een ruime zithoek, een grote eettafel waar met een groter gezelschap gedineerd kan worden, en nog is er voldoende loop- en bewegingsruimte.
KEUKEN
De dichte keuken bevindt zich aan de achterzijde en is uitgevoerd met een verzorgd aanrechtblok aan de linkerzijde en een kastenwand aan de rechterzijde. De keuken is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, afwasmachine, koelkast, diepvriezer en een oven. Ook hier zorgt een groot raam veel lichtinval en ventilatie.
SLAAPKAMER
I gelegen aan de voorzijde en circa 6 m2 groot
DERDE VERDIEPING
Overloop met toegang tot alle vertrekken.
BADKAMER
De badkamer is ruim bemeten en in een moderne, doch rustige kleurstelling uitgevoerd. Een groot ligbad, een wastafel met meubel en het 2e (zwevend) toilet bevinden zich hier, net als de aansluiting voor de wasmachine en cv-ketel.
SLAAPKAMERS
II riante slaapkamer van ruim 19 m2, gelegen aan de achterzijde, waarbij het oorspronkelijke balkon bij de slaapkamer getrokken is
III gelegen aan de voorzijde, circa 11 m2 en met toegang tot de loggia
IV gelegen aan de voorzijde en circa 6 m2
LOGGIA
Sfeervol overdekt balkon van circa 4 m2 met een leuk uitzicht over de Sint Liduinastraat.
ZOLDER
Middels vlizotrap bereikbare zolder van ruim 19 m2. Op deze verdieping kunnen nog 1 a 2 slaapkamers gerealiseerd worden.
De woning is op eigen grond gelegen. De vereniging van eigenaren bestaat uit de beneden- en bovenwoning. De maandelijkse bijdrage is € 103,00. In 2024 is het schilderwerk aan de voorzijde uitgevoerd.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. U kunt indien gewenst de woning voor het tekenen van de koopakte zelf inmeten en controleren.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,211
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 103.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1917
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 424 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Smart Line HR 11/24 (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- SCHIEDAM M 7871A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 103.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,402x
Viewed
29x
Saved
21-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




