Sales history
- Listed since
- May 27, 2025
- Date of sale
- July 8, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Royaal en instapklaar appartement in hartje Sevenum – luxe en gelijkvloers wonen op centrale locatie
Wonen midden in het bruisende centrum van Sevenum? Dit stijlvolle en instapklare appartement van maar liefst 108 m² combineert comfort, luxe en een verrassend ruimtelijke indeling. Met drie slaapkamers, een royaal terras, een eigen berging én parkeerplaats biedt deze woning alles wat u zoekt. Gelegen in een kleinschalig appartementencomplex (slechts drie appartementen), op loopafstand van onder meer de supermarkt, winkels, horeca en het gezondheidscentrum.
Dit unieke appartement is gerealiseerd in een voormalige winkelruimte en vanaf 2022 compleet verbouwd cq. gerealiseerd. Het resultaat is een eigentijdse woning met een industriële Touch, hoogwaardige afwerking en een bijzonder sfeervol karakter.
Indeling
Aan de voorzijde beschikt het appartement over een ruim met een klein hekwerk omheind terras van circa 16 m² – een heerlijke plek om gezellig buiten te zitten. Via het terras komt u direct binnen in de ruime woonkamer met grote raampartijen die zorgen voor een fijne lichtinval en een speelse indeling.
Centraal in de woning ligt de open keuken, een echte blikvanger met een luxe kookeiland, moderne inbouwapparatuur, een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, en veel kastruimte. De Amerikaanse koelkast met ijsmachine is optioneel ter overname.
Grenzend aan de woonkamer bevindt zich de royale hoofdslaapkamer aan de voorzijde. De tweede slaapkamer ligt direct achter de keuken en kan uitstekend dienstdoen als hobbyruimte, werkkamer of eetkamer. De derde slaapkamer ligt aan de andere zijde van de woning en beschikt over een praktische muurkast waarin de cv-installatie is weggewerkt.
De strak afgewerkte badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche met regendouche en een tweede toilet. De aansluiting voor een wastafel(meubel) is aanwezig, maar deze dient nog geplaatst te worden. Een separaat strak gastentoilet met fonteintje bevindt zich eveneens in de hal, net als een aparte kast met witgoedaansluitingen en een garderobenis.
Buitenruimte en berging
Aan de achterzijde van het complex beschikt u over een eigen parkeerplaats én een ruime privéberging, ideaal voor fietsen, gereedschap of extra opslagruimte. De achtergelegen twee woningen maken geen onderdeel uit van de Vereniging van Eigenaren.
Bijzonderheden
- Volledig gerealiseerd / verbouwd vanaf ca. 2022;
- Voorzien van aluminium kozijnen met triple glas en grotendeels elektrisch bedienbare rolluiken. De ramen aan de voorzijde zijn tevens voorzien van veiligheidsglas;
- Energiezuinig dankzij energielabel B;
- Volledig geïsoleerd (glas, vloer, wanden) en voorzien van vloerverwarming;
- Luxe keuken met kookeiland en moderne apparatuur;
- Diverse aanwezige roerende zaken ter overname: Amerikaanse koelkast, airco-unit in keuken, wasmachine, droger en televisie.
Interesse? Bent u op zoek naar een comfortabel en luxe appartement op een toplocatie in Sevenum? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Neem contact op met ons kantoor voor meer informatie of het plannen van een afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,380
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 76.66 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 384 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Triple glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 17 m² (9.00 metre deep and 1.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 76.66 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,516x
Viewed
15x
Saved
27-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




