Sold
Hoge Buurt 2-B1744 KA Sint MaartenSint Maarten (woonkern)
€ 249,000 k.k.
- 115 m²living area
- 228 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- June 18, 2025
- Date of sale
- July 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wat een uitzicht!
Aangrenzend aan de Westfriese Omringdijk vindt u deze idyllische locatie met potentie! De rijke historie van deze tussenwoning met berging gaat terug naar de tijd dat deze locatie fungeerde als schoolgebouw. Kleine details refereren naar deze oude glorie; waaronder de brede woonkamer als voormalig klaslokaal en de achterzijde van de woning als onderdeel van de klassieke gang. U waant zich met het uitzicht op de landerijen en de Westfriese Omringdijk terug in deze tijd: een en al nostalgie!
Aan de rand van het dorp vindt u, verscholen in een doodlopend straatje, deze tussenwoning. Aan het eind van de doodlopende straat vindt u een parkeerplaats. Gelijkvloers wonen is hier mogelijk, want de badkamer en de royale slaapkamer vindt u op de begane grond. Desgewenst kan de slaapkamer worden betrokken bij de woonkamer, waardoor er nog meer leefruimte wordt gecreëerd en door de raampartij kan worden genoten van het fantastische uitzicht over agrarisch Sint Maarten. Het woonhuis beschikt daarnaast over een nette keuken met luxe gasfornuis, praktische bijkeuken, twee slaapkamers op de verdieping en een voortuin voorzien van een blokhut met elektra. De woning dient gemoderniseerd en afgewerkt te worden, om er uw eigen woonplek van te maken! Sint Maarten ligt onder de rook van Schagen waardoor winkels, scholen, restaurants en sportvoorzieningen prima bereikbaar zijn. Voor een fijne strandwandeling kunt u de fiets pakken want strand, zee en duinen liggen op ca. 5 kilometer afstand.
Bouwjaar: 1960, perceeloppervlakte 228 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 115 m², externe bergruimte ca. 12 m² en inhoud ca. 347 m³.
Begane grond:
Welkom via de entree met meterkast (9 groepen, krachtstroom en aardlekschakelaar), toilet, laminaatvloer en een vaste trap naar de eerste verdieping. In de deels betegelde badkamer bevinden zich een wastafelmeubel en de douche. De royale woonkamer is voorzien van een laminaatvloer. In de aangrenzende slaapkamer met eveneens een laminaatvloer heeft u een prachtig vrij uitzicht over de landerijen. Vervolgens treft u de open keuken met een laminaatvloer en een keukenopstelling voorzien van een 5-pits gasfornuis met drie ovens, een vaatwasser en een afzuigkap. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met diagonaal gelegde plavuistegels, een wasmachineaansluiting en een kitchenette.
Eerste verdieping:
Vanuit de overloop met plaats CV (Nefit Smartline HR 2004) heeft u toegang tot de twee royale slaapkamers. Beide slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer. Daarnaast treft u in één slaapkamer een dakkapel en de andere kamer is voorzien van een Velux dakraam.
Tuin:
De beschutte voortuin is voorzien van bestrating en een blokhut met elektra. De achtertuin is eveneens voorzien van bestrating en heeft een panoramisch uitzicht dat nooit verveelt. Uitbreiding van het terras is mogelijk door o.a. het aanleggen van een vlonder. De achtertuin is buitenom bereikbaar.
Bijzonderheden:
- er is een parkeerplaats waar gebruik van kan worden gemaakt; e.e.a. is notarieel vastgelegd middels een erfdienstbaarheid. De parkeerplaats bevindt zich op het perceel: kadastraal bekend gemeente Sint Maarten, sectie E, nummer 1068.
- De koopovereenkomst zal worden voorzien van de 'as is, where is' clausule.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 249,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,165
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 228 m²
- Volume in cubic meters
- 347 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Smartline (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- SINT MAARTEN E 1069
- Cadastral map
- Area
- 228 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 91 m² (13.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,919x
Viewed
237x
Saved
17-6-2025
On Funda
Neighborhood

Sint Maarten (woonkern)
Sint Maarten- Residents
- 990
- Family with children
- 33%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




