Sold
Willem Lodewijkstraat 158606 AC SneekSperkhem en industrieterrein Houkesloot
€ 319,500 k.k.
- 99 m²living area
- 191 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2025
- Date of sale
- November 18, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Duurzaam, sfeervol en instapklaar – welkom aan de Willem Lodewijkstraat 15 in Sneek!
Dit is zo’n huis waar je meteen binnenstapt en denkt: ja, dit klopt gewoon. Karakter en comfort gaan hier hand in hand, met een warme, huiselijke sfeer én een moderne afwerking. Een plek waar je thuiskomt na een drukke dag, waar kinderen spelen in de tuin, waar je met vrienden lange zomeravonden doorbrengt op het overdekte terras. Kortom: een echte gezinswoning met het hart op de juiste plek.
Je woont hier in de wijk Sperkhem, op loopafstand van het bruisende centrum van Sneek. Boodschappen doen? Even naar de markt of het terras op? De kinderen naar school of opvang brengen? Alles is dichtbij. En met de A7 om de hoek ben je ook zo onderweg richting Leeuwarden, Heerenveen of Amsterdam.
Sfeervol wonen
De voortuin, die volledig vernieuwd is in 2025, maakt meteen indruk. Strakke bestrating, groene borders en twee prachtige olijfbomen die ’s avonds sprookjesachtig worden uitgelicht. Een warm welkom. Ook de zonwering aan de voorzijde is ideaal voor warme zomerdagen.
Binnen word je verrast door de ruimte en het licht. De brede hal geeft meteen een open gevoel en leidt naar de lichte leefruimte met laminaatvloer, hoge plafonds en raampartijen aan beide zijden. De schuifpui verbindt binnen en buiten, waardoor het woongedeelte extra ruimtelijk aanvoelt. De L-vormige indeling maakt het gemakkelijk een royale zithoek te creëren aan de voorzijde en een sfeervolle eethoek aan de tuinzijde. Hier schuif je aan voor gezellige etentjes met familie of spelletjesavonden met vrienden. De gehele benedenverdieping is voorzien van betonnen vloer met vloerverwarming (2022). Heerlijk comfortabel.
Moderne keuken & luxe badkamer
Aansluitend vind je de complete keuken (2022) met strakke uitstraling, veel kastruimte en modern inbouwapparatuur. Via de keuken kom je in de praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen: ideaal voor voorraad, was en jassen. Vanuit hier bereik je ook de toilet en, heel praktisch: de moderne badkamer op de begane grond (2023). Deze is luxe afgewerkt met een stijlvol wastafelmeubel, inloopdouche met smoke-glas en moderne tegels. Slim ingedeeld en heerlijk verzorgd.
Ruimte voor iedereen
Op de verdieping vind je maar liefst vier slaapkamers. Door de rechte gevels is er verrassend veel ruimte. De master bedroom aan de voorzijde is royaal (11,8 m²) en heeft een vaste kast, net als de ruime slaapkamer aan de achterzijde (9,8 m²). De andere kamers zijn perfect als kinderkamer, werkkamer of logeerkamer. Slaapkamers genoeg – een groot voordeel voor gezinnen en/of thuiswerkers.
Genieten in de tuin
De achtertuin is een feestje: in 2024 compleet vernieuwd en tot in de puntjes verzorgd. Rust, privacy en gezelligheid komen hier perfect samen. Het overdekte terras zorgt ervoor dat je bijna het hele jaar buiten kunt zitten en daarachter zijn een tweede terras en een groen speelgazon. De verhoogde borders met beplanting geven sfeer, terwijl de schutting rondom volledige privacy biedt. Met verlichting en elektra is dit een tuin waar je woont in plaats van alleen even zit. Achterin staat een houten berging (8,4 m²) voor fietsen, gereedschap en tuinkussens. De tuin is ook via de zijkant bereikbaar dankzij een achterom – ideaal!
Pluspunten op een rij:
– Duurzaam wooncomfort: energielabel A, vloerverwarming + betonnen vloer (2022)
– 8 zonnepanelen (2024)
– Moderne keuken (2022) en luxe badkamer (2023)
– Vier slaapkamers
– Tuin vernieuwd in 2024, voortuin in 2025
– Veel privacy in de tuin + overdekt terras
– Toplocatie vlak bij het centrum van Sneek
– Achterom + berging
– Instapklaar en goed onderhouden
Kortom: dit is zo’n woning waar je direct verliefd op wordt. Zodra je binnenstapt voel je het: hier kun je wonen, leven, groeien. Een fijn huis met sfeer, ruimte en een smaakvolle afwerking – klaar voor nieuwe bewoners die net als de huidige eigenaren met liefde hier willen wonen.
Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging – wij laten je dit fijne huis met plezier zien!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 319,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,227
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1927
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 191 m²
- Volume in cubic meters
- 346 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Mostly double glazed and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- SNEEK C 2877
- Cadastral map
- Area
- 191 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Popularity
4,206x
Viewed
69x
Saved
24-10-2025
On Funda
Neighborhood

Sperkhem en industrieterrein Houkesloot
Sneek- Residents
- 2,885
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 2,948
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




