Sold
Orionlaan 235694 LM Son en Breugel't Eigen en Hoogstraat
€ 450,000 k.k.
- 124 m²living area
- 305 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 20, 2025
- Date of sale
- August 29, 2025
- Term
- 9 days
Description
Ruim uitgebouwde tussenwoning met geweldige tuin in het gewilde Breugel, wijk Hoogstraat! Deze woning heeft o.a. een riante uitbouw, praktische voortuin met genoeg parkeergelegenheid op eigen terrein, veranda met lichtstraat en royale, circa 30 meter diepe achtertuin (perceel maar liefst 305 m²!) met volop privacy! De woning ligt dichtbij uitstekende voorzieningen zoals sportfaciliteiten, supermarkt, basisscholen, natuur, etc!
BEGANE GROND
Hal voorzien van leistenen tegelvloer met vloerverwarming die doorloopt in de keuken en de oorspronkelijke woonkamer aan de voorzijde. Meterkast met 6 groepen, 2 aardschakelaars (glasvezelaansluiting aanwezig). Geheel betegeld toilet voorzien van wandcloset en fonteintje.
Vanuit de hal komt u in de oorspronkelijke woonkamer, die sinds de uitbouw is gerealiseerd wordt gebruikt als eetkamergedeelte. Hier is ook een handige trapkast. De eet- en woonkamer samen bedragen maar liefst circa 47 m²!
Halfopen keuken met een hoekopstelling voorzien van een granieten blad en de volgende inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, combioven, vaatwasmachine en close-in-boiler. In uitbouw geplaatste woonkamer voorzien van 2 solatubes, eiken multiplankvloer en een schuifpui. Vanuit de uitbouw bereikt u de bijkeuken. Deze is voorzien van een aansluiting voor wasapparatuur en een deur naar de achtertuin.
EERSTE VERDIEPING
Overloop. Royale slaapkamer 1 (achterzijde; afmetingen circa 4,10 x 3,00 m). Slaapkamer 2 (voorzijde; afmetingen circa 3,05 x 3,00 m). Slaapkamer 3 (achterzijde; afmetingen circa 3,08 x 2,34 m). Alle slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer. Geheel betegelde badkamer voorzien van een douchecabine, 2e toilet, wastafel met meubel en mechanische ventilatie.
TWEEDE VERDIEPING
Grote verdieping met een voorzoldergedeelte en een zolderkamerdeel voorzien van een aansluiting voor wasapparatuur, locatie HR-combiketel (Intergas, circa 2005), omvormer zonnepanelen, 2 dakramen, airconditioning en berging achter schot. Nette laminaatvloer over de gehele verdieping.
TUIN EN PARKEERPLAATSEN
Nette, onderhoudsvriendelijke voortuin. De voortuin is voorzien van een royale parkeerruimte waar je meerdere auto’s kunt plaatsen. Het kindvriendelijke hofje voor het huis is voorzien van veel parkeergelegenheid.
Heel bijzonder is de enorme, fraai aangelegde achtertuin (gemiddeld circa 30 m diep)! Deze is voorzien van een veranda met een lichtstraat en een elektrische zonneluifel aan de woning. Verder is de tuin voorzien van kunstgras, een eenvoudige, 2e veranda, een kleine berging en een achterom. Houten berging (afmetingen circa 3,76 x 2,44 m) voorzien van elektra. Deze heerlijke diepe achtertuin biedt u volop privacy en mogelijkheden om uw droomtuin te realiseren!
ALGEMEEN
- Deze woning is voorzien van dak-, vloer- en spouwmuurisolatie. Daarnaast is de gehele woning voorzien van HR/ HR++ beglazing in kunststof- dan wel houten kozijnen. (m.u.v het enkele ruitje in het toilet).
- De woning is voorzien van 14 zonnepanelen (uit 2022), waarmee u uw energierekening fors kunt drukken!
- Deze tussenwoning is voorzien van nieuw energielabel A, geldig tot 2035.
- Koper dient er rekening mee te houden dat er in de koopovereenkomst zoals gebruikelijk een bankgarantie / waarborgsom van 10% van de koopsom wordt opgenomen.
- Een tussenwoning met een forse uitbouw en een geweldig diepe tuin, op een zeer gewilde locatie!
- Bouwjaar circa 1982.
- Woonoppervlakte circa 124 m².
- Inhoud circa 441 m³.
- Perceel 305 m².
- Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,629
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 305 m²
- Volume in cubic meters
- 441 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR-combiketel Intergas (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- SON EN BREUGEL E 1832
- Cadastral map
- Area
- 305 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 180 m² (30.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,723x
Viewed
54x
Saved
20-8-2025
On Funda
Neighborhood

't Eigen en Hoogstraat
Son en Breugel- Residents
- 3,475
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,512
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




