Op een unieke locatie, aan het dorpslint van Spanbroek, mogen wij u deze riante vrijstaande woning met garage, carport, en met een woonoppervlak van maar liefst 412m² te koop aanbieden! Deze woning biedt vele mogelijkheden, als kangoeroewoning, of met een praktijk aan huis, of gelijkvloers wonen, of op zoek naar een grote hobbyruimte, het is hier allemaal mogelijk! De woning beschikt o.a. over 7 slaapkamers, moderne keukens, een tweetal badkamers en een tuin op het oosten, welke u vele zonuren biedt. Op loopafstand van de woning treft u het winkelcentrum Capellehof met o.a. een supermarkt, slagerij, bakker en een drogist.
Enthousiast? Bel ons voor het maken van een afspraak!
Indeling:
Entree/hal; grote woonkamer met eetkamer voorzien van vaste kast; half open keuken met kookeiland en keukenblok in rechte opstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur; prachtige authentieke hal, te bereiken vanuit de woonkamer, voorzien van vaste trap naar de eerste verdieping en toilet; vaste kast; technische ruimte; bijkeuken; 1e slaapkamer; grote hobbyruimte; 2e royale bijkeuken, welke toegang geeft tot een 2e hal met vaste trap naar de 1e verdieping;
Eerste verdieping: overloop met toegang tot het dakterras; 4 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer toegang heeft tot een ruime berging; 1e badkamer voorzien van douche, wastafel met meubel en wandtoilet.
Eerste verdieping (boven hobbyruimte): ruime 2e woonkamer met open keuken, voorzien van keukenblok in rechte opstelling met diverse inbouwapparatuur; 6e en 7e slaapkamer, waarvan 1 slaapkamer toegang heeft tot een berging; 2e badkamer voorzien van toilet, douche, wastafel met meubel en wasmachine-, en droger aansluiting.
Bijzonderheden:
De woning is voorzien van maar liefst 36 zonnepanelen; Op korte afstand van de A.C. de Graafweg gelegen met een goede ontsluiting richting de A7;
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 775,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 1,881
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1948
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
412 m²
Other space inside the building
4 m²
Exterior space attached to the building
15 m²
External storage space
50 m²
Plot size
705 m²
Volume in cubic meters
1,443 m³
Layout
Number of rooms
10 rooms (7 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 1 separate toilet
Bathroom facilities
2 showers, 2 toilets, 2 sinks, and washstand
Number of stories
2 stories
Facilities
Air conditioning, TV via cable, solar collectors, and solar panels