Sold
Netarisappel 239076 LB St.-AnnaparochieSt.-Annaparochie Noordwest
€ 535,000 k.k.
- 242 m²living area
- 629 m²plot size
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 4, 2025
- Date of sale
- December 5, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Netarisappel 23 – Sint-Annaparochie
Ruimte, rust en toekomst in één huis!
Aan de groene rand van Sint-Annaparochie, met vrij uitzicht over het westen, staat deze royale vrijstaande woning uit 1996. Een huis met karakter, comfort en vooral: heel veel ruimte. Met een woonoppervlakte van maar liefst 242 m², 26 zonnepanelen en een energielabel A, woon je hier toekomstbestendig én energiezuinig.
Welkom thuis
Je bereikt de woning via één van de twee opritten — praktisch en ruim opgezet, met voldoende parkeergelegenheid. De verzorgde voortuin en de vrijstaande garage maken het geheel compleet. Binnen wacht een verrassend lichte en doordachte woning waar je meteen de ruimte voelt.
Levensloopbestendig wonen
De begane grond is volledig ingericht op comfortabel wonen. Vanuit de hal bereik je de lichte woonkamer, waar grote ramen zorgen voor een prachtig uitzicht op de tuin en het groene landschap. De zon draait hier prachtig rond het huis, en tegen de avond valt het warme licht binnen aan de westkant — een plek om echt even stil te staan.
Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers en een ruime, recent vernieuwde badkamer. Een perfecte combinatie voor wie gelijkvloers wil wonen of werken, maar ook ruimte wil houden voor gasten of een hobbykamer.
Koken, wonen en genieten
De keuken biedt volop mogelijkheden en grenst aan de royale woonkamer, waar meerdere zithoeken te creëren zijn. De sfeer is open en vriendelijk, met directe verbinding naar buiten. De tuin ligt rondom de woning, met aan de westzijde het vrije uitzicht en de avondzon — ideaal voor een borrel of barbecue op lange zomerdagen.
Bovenverdieping met potentie
De verdieping is nu grotendeels open, maar biedt ruimte voor maar liefst vier slaapkamers en een badkamer. De basis is er — het is aan jou om deze verdieping verder in te delen naar wens. Denk aan een thuiskantoor, speelzolder of atelier: de mogelijkheden zijn eindeloos!
Buitenleven
De tuin rondom is groen, verzorgd en biedt volop privacy. Aan de westzijde geniet je de hele middag en avond van de zon. De twee opritten zorgen voor extra gemak, en de garage maakt het geheel compleet.
Pluspunten op een rij
Vrijstaande woning met 242 m² woonoppervlakte
Perceel van 629 m²
Volledig geïsoleerd en voorzien van 26 zonnepanelen
Energielabel A
De woning is energieneutraal
Levensloopbestendig: 2 slaapkamers en moderne badkamer op de begane grond
Enorme bovenverdieping met ruimte voor 4 slaapkamers en badkamer
Vrij uitzicht op het westen met heerlijke avondzon
Twee opritten en vrijstaande garage
Rustige, groene wijk
Samenvatting
Netarisappel 23 is een woning die rust en ruimte ademt — van binnen én buiten. Een plek die nu al heerlijk comfortabel is, maar ook volop mogelijkheden biedt voor de toekomst. Hier geniet je van vrij uitzicht, energiezuinig wonen en een fijne, groene woonomgeving.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,211
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 242 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 629 m²
- Volume in cubic meters
- 923 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- SINT ANNA PAROCHIE A 3194
- Cadastral map
- Area
- 629 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,779x
Viewed
62x
Saved
4-11-2025
On Funda
Neighborhood

St.-Annaparochie Noordwest
St.-Annaparochie- Residents
- 475
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.