Sold
Mezendonk 224711 KR St. WillebrordSint Willebrord
€ 619,000 k.k.
- 269 m²living area
- 750 m²plot size
- 7bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 21, 2025
- Date of sale
- November 5, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Bent u op zoek naar een vrijstaande woning waar u ruimte, rust en comfort ervaart met een groene omlijsting? Dan nodigen wij u graag uit bij deze woning!
Welkom aan de Mezendonk 22 in St. Willebrord. Een verrassend ruime en lichte woning met een royale woonkamer, ruime leefkeuken, maar liefst 7 slaapkamers (zowel op de begane grond als 1e verdieping), 2 badkamers (waarvan 1 op de begane grond).
De groene tuin maakt het geheel compleet. U kunt hier namelijk echt tot rust komen tussen de volwassen bomen en beplanting. Ook heeft u hier een inpandige garage en vanuit hier is met een elektrische deur de voorgelegen oprit te bereiken. Altijd plek om uw auto te parkeren.
Ook benieuwd geworden naar de mogelijkheden van deze woning? Neem contact op met ons kantoor en we plannen graag een bezichtiging met u in!
Begane grond
We parkeren de auto op de oprit en komen de woning binnen in de ruim opgezette hal met garderobenis. De hal geeft toegang tot de meterkast, de toiletruimte, de woonkamer, de keuken, de slaapkamers, de badkamer en de inpandige garage.
De woonkamer voelt direct uitnodigend aan, heerlijk licht en ruim. De schuifpui naar de tuin verbindt binnen met buiten en laat veel daglicht binnen. De open haard geeft extra warmte sfeer in de koudere maanden.
We lopen door richting de royale leefkeuken. Deze is praktisch ingericht met diverse kastruimte, een 6-pits gasfornuis met afzuigkap, een oven, een vaatwasser, een koelkast en een spoelbalk.
Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken met vaste voorraadkasten en zo stappen we zo de achtertuin in.
De woning biedt volop slaapruimte, zowel op de begane grond als op de 1e verdieping. Op de begane grond vindt u 3 slaapkamers. Hiervan zijn er momenteel 2 in gebruik als slaapkamer en beide kamers zijn ook voorzien van een wastafel. De 3e kamer wordt gebruikt als werkkamer, maar dit is natuurlijk geheel naar eigen smaak in te richten. U geniet hier in alle kamers van al het groen om u heen.
Ook is hier een moderne badkamer aanwezig. Die is volledig betegeld en beschikt over een douche (met regen- en handdouche), een dubbele wastafel met een meubel en een zwevend toilet.
Deze badkamer grenst aan de bijkeuken/wasruimte. Hier bevinden zich de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Ook vanuit hier is de achtertuin te bereiken.
Vanuit de hal is ook de inpandige garage te bereiken. Deze is voorzien van elektra en met een elektrische sectionaaldeur is de voorgelegen oprit te bereiken.
1e verdieping – 4 slaapkamers, 2e badkamer en berging
Vanuit de hal nemen we de trap naar deze verdieping. We komen dan terecht op de overloop en die geeft toegang tot de 4 slaapkamers, de 2e badkamer en de berging.
Op deze verdieping is wederom genoeg slaapruimte aanwezig. Hier vindt u 2 slaapkamers aan de achterzijde, de 3e vindt u aan de voorzijde en de 4e slaapkamer is gesitueerd over de gehele breedte van de woning. Allemaal fijne kamers.
De 2e badkamer wordt momenteel in gebruik genomen als sauna ruimte. Er is hier natuurlijk een sauna aanwezig, een douchecabine en een toilet.
Ook is op deze verdieping een grote berging aanwezig. Ideaal voor het opbergen van uw spullen.
Tuin – groene tuin gelegen rondom de woning
De groene ruin is een heerlijke plek om te ontspannen. Deze is voorzien van sierbestrating, een gazon en volwassen bomen en beplanting. Daarnaast nog een houten berging met elektra en een poort naar de achterom.
Aan de voorzijde van de woning is een ruime oprit waar u kunt parkeren met meerdere auto’s en met een elektrische deur bereikt u zo de inpandige garage.
Algemeen
- De woning is volledig voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing.
- De woning beschikt over betonnen verdiepingsvloeren.
- De begane grond is grotendeels voorzien van een plavuizen vloerafwerking, met uitzondering van de slaapkamers, want deze hebben vloerbedekking.
- De 1e verdieping is voorzien van vloerbedekking, met uitzondering van de betegelde badkamer.
- Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig voor 2 auto’s. Ook kunt u nog 1 auto in de garage parkeren.
- De woning ligt in een rustig hofje.
- De woning beschikt over 11 zonnepanelen (2024)
- Uitvalswegen van en naar St. Willebrord zijn in de nabijheid.
- Deze woning is bouwkundig gekeurd, het rapport is op te vragen bij ons op kantoor.
Wonen in St. Willebrord:
In het levendige kerkdorp Sint Willebrord vind je een scala aan voorzieningen, waaronder winkels, supermarkten, scholen, en diverse eetgelegenheden, waaronder het befaamde restaurant O&O. Het dorp staat bekend als 'de kraamkamer van de Nederlandse wielersport', met een actieve wielersportvereniging en biedt tevens faciliteiten zoals een multifunctioneel bewegingscentrum, tennis- en voetbalclubs.
Sint Willebrord ademt geschiedenis, ooit de woonplaats van Cornelis Schuitemaker, een favoriet model van Vincent van Gogh. Opmerkelijke bezienswaardigheden zijn de Sint-Willebrorduskerk en het aangrenzende processiepark met de Lourdesgrot.
Ondanks de dichte bebouwing in de omgeving, biedt Sint Willebrord directe toegang tot prachtige natuurlijke gebieden zoals de Molenheide, Rucphense bossen en het Pagnevaartbos, ideaal voor wandel- en fietstochten. Nabijgelegen dorpen zoals Rucphen, Hoeven, en Etten-Leur zijn gemakkelijk bereikbaar, evenals steden zoals Roosendaal, Bergen op Zoom en Breda via goede busverbindingen of de nabijgelegen snelweg A58. De A16 richting Rotterdam/Antwerpen is eveneens snel bereikbaar, met deze steden binnen dertig autominuten.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 45 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Meetinstructie branchebrede
De Meetinstructie is conform een branchebrede meetinstructie vastgesteld. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, Vastgoed Nederland, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat u de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als u de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij u de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden u rond in de bestaande situatie, maar misschien heeft u andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat u met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die u past. Met beperkte middelen kunt u veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als u nog vragen heeft, neemt u dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn u graag van dienst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 619,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,301
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 269 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 750 m²
- Volume in cubic meters
- 1,057 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 toilets, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- RUCPHEN D 5940
- Cadastral map
- Area
- 750 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,638x
Viewed
46x
Saved
20-10-2025
On Funda
Neighborhood

Sint Willebrord
St. Willebrord- Residents
- 9,380
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,644
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




