Sold
Lavastraat 448084 CR 't Harde’t Harde West
€ 310,000 k.k.
- 75 m²living area
- 119 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 11, 2025
- Date of sale
- August 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Levensloopbestendige wonen met bos op loopafstand.
Welkom aan Lavastraat 44, een fijne woning gelegen in een rustige wijk. Hier woont u met alle gemakken binnen handbereik: op loop- en fietsafstand vindt u diverse winkels, basisscholen, sportverenigingen. open lucht zwembad en openbaar vervoer. Ook natuur en groen zijn dichtbij, ideaal voor een ontspannen wandeling of fietstocht.
Omdat er op de begane grond een bad- en slaapkamer aanwezig, is deze woning levensloop bestendig.
Indeling
Begane grond
Wanneer u deze woning binnenstapt, komt u in de ruime entree/hal. Vanuit hier heeft u toegang tot diverse vertrekken op de begane grond. Direct aan uw linkerhand bevind zich een slaapkamer, dankzij het brede raam komt er veel natuurlijk daglicht binnen.
Vanuit de entree/hal loopt u door naar de keuken. Deze is gedeeltelijk betegeld en beschikt over een eenvoudig keukenblok met spoelbak en een afzuigkap. U heeft hier voldoende ruimte om een fornuis en andere keukenapparatuur te plaatsen. Ook treft u hier de deur naar de hal aan de voorzijde van de woning, waar zich de meterkast bevindt en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de entree/hal bereikt u tevens de badkamer. Deze is volledig betegeld en voorzien van een toilet, een douchehoek en een wastafel. De ruimte is functioneel ingericht en biedt alles wat u nodig heeft.
De woonkamer is royaal van opzet en dankzij het grote raam aan de achterzijde geniet u van veel natuurlijk lichtinval. U heeft vanuit de woonkamer direct toegang tot de achtertuin, waardoor u op mooie dagen gemakkelijk binnen en buiten met elkaar verbindt. Vanuit de woonkamer heeft u eveneens toegang tot de tweede slaapkamer op de begane grond. Deze slaapkamer is ruim van opzet en beschikt over een groot raam dat zorgt voor veel natuurlijk daglicht.
Eerste verdieping
Wanneer u via de trap in de hal naar boven gaat, komt u uit op de ruime overloop. Deze overloop biedt toegang tot een royale slaapkamer. De slaapkamer strekt zich uit over een groot deel van de verdieping en beschikt over dakramen waardoor er veel lichtinval is.
Tuin
De achtertuin is volledig betegeld. U kunt de tuin geheel naar eigen wens inrichten met bijvoorbeeld plantenbakken, een gezellige loungehoek of een ruimte eettafel om heerlijk buiten te zitten. De tuin biedt veel privacy, hier kunt u in alle rust ontspannen.
Bijzonderheden
Levensloopbestendig
Kunststof kozijnen met HR glas
NVM clausule geen zelfbewoning
Aanvaarding kan snel
Oplevering in huidige staat
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,133
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 119 m²
- Volume in cubic meters
- 304 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergaz (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- DOORNSPIJK E 4588
- Cadastral map
- Area
- 119 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 54 m² (6.40 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,643x
Viewed
46x
Saved
11-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




