Sold
Tiglienstraat 245932 GH TegelenOp de Heide
€ 295,000 k.k.
- 95 m²living area
- 143 m²plot size
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 17, 2025
- Date of sale
- April 26, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Ruim uitgebouwde tussenwoning met o.a. moderne leefkeuken, openslaande deuren naar de tuin, vloerverwarming op de begane grond, 2 slaapkamers, zolder (mogelijkheid tot 3e slaapkamer).
Fraaie, onderhoudsvriendelijke tuin op het zuidoosten met royale overkapping, achterom en garage.
De woning is in keurige onderhoudsstaat en is verduurzaamd met 14 zonnepanelen (’22) en het dak is in 2024 na geïsoleerd. Energielabel A!
De woning is gelegen in een woonwijk aan de rand van Tegelen nabij een supermarkt en uitgestrekt wandelgebied.
Begane grond:
Entree, hal, meterkast, toilet met fonteintje en trapopgang.
Woonkamer met zithoek aan de voorzijde en uitzicht op de straat, raamkozijn is voorzien van rolluik. De keuken is aan de achterzijde ruim uitgebouwd (2008) en voorzien van riante keukenopstelling met schiereiland en diverse inbouwapparatuur; inductiekookplaat (’24), afzuigkap, vaatwasser, spoel, close-in plintboiler, ruime wandkast met gezellige koffiecorner, combi-oven, koelkast en veel bergruimte. Aan de achterzijde van het schiereiland staat de witgoedopstelling. Deze kan eventueel verplaatst worden waardoor je een gezellige bar creëert! De begane grond is voorzien van antracieten tegelvloer met vloerverwarming.
In uitbouw zit een lichtkoepel voor extra daglicht en een dubbele openslaande deur naar terrasoverkapping.
1e Verdieping:
Overloop, 2 slaapkamers (ca. 21 en 10 m²) met vaste schuifkasten in de masterbedoom. Beide slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloer en (deels elektrische) rolluiken. De badkamer is ook in 2008 gerenoveerd en voorzien van ligbad, douche, toilet, wastafel en elektrische vloerverwarming.
Zolder:
Middels vlizotrap te bereiken zolder. Op zolder is HR Cv-ketel gesitueerd (Nefit, 2008, eigendom), mechanische ventilatie en de omvormer. Op de zolder is voldoende ruimte om een 3e slaapkamer te realiseren!
Tuin:
De achtertuin is gesitueerd op het zuidoosten en is keurig en onderhoudsvriendelijk met tegels aangelegd. Het is heerlijk vertoeven onder de royale overkapping (ca. 3,5m x 5m) met lichtspots en licht doorlatend glas. Via de achtertuin is de garage (ca. 2,75m x 5,65m) middels loopdeur te bereiken. De extra lange garage is voorzien van elektrische poort en bereikbaar via de straat Hertenkamp. Er is nog een tuinhuis voor extra bergruimte en poort aanwezig voor een vrije achterom.
Algemeen:
Zeer keurig onderhouden woning die grotendeels in 2008 is gerenoveerd. Het dak is in 2024 na geïsoleerd.
• Bouwjaar: 1985
• Perceeloppervlakte: ca. 143 m²
• Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 95 m²
• Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca.18 m²
• Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 19 m²
• Oppervlakte externe bergruimte: ca.22 m²
• Inhoud: ca. 400 m³
• Definitief energielabel: A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,105
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 143 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Rolldown shutters and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- TEGELEN D 1775
- Cadastral map
- Area
- 143 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 58 m² (11.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,433x
Viewed
10x
Saved
17-3-2025
On Funda
Neighborhood

Op de Heide
Tegelen- Residents
- 3,635
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,908
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




