Sold
- 157 m²living area
- 1,175 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 6, 2025
- Date of sale
- November 26, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
VRIJSTAAND WONEN OP EEN HISTORISCHE PLEK!
Ben jij op zoek naar een royale vrijstaande woning op een prachtige locatie waar natuur, historie en wooncomfort samenkomen? Wonen in een bosrijke omgeving, maar het centrum toch op loopafstand? Slaapkamer en badkamer op de begane grond, maar je zoekt ook slaapkamers op de verdieping? Deze keurige vrijstaande woning is dan zeker het bekijken waard!
Deze vrijstaande woning is oorspronkelijk gebouwd omstreeks 1993 en wordt nog steeds bewoond door de eerste eigenaar. Met een woonoppervlak van 157m2 en het hebben van 4 slaapkamers, waarvan 1 op de begane grond, is deze woning geschikt voor een brede doelgroep! Kreten als “Privacy – Veel ruimte – Groene woonomgeving – Prachtige lichtinval” zijn zeer goed passend bij deze vrijstaande woning!
Het geheel is gelegen op een perceel van ongeveer 1.175m2 eigen grond. De tuin is gelegen rondom de woning. De hoofdtuin is prachtig aangelegd en ligt aan de achterzijde. Dit gedeelte van de tuin bevindt zich pal op het zuiden en wordt omringd door groene hagen/afscheidingen. Ook vind je hier een aangebouwde terrasoverkapping. Hier kun je in de zomer heerlijk genieten van al het prachtigs wat het wonen in een bosrijke omgeving te bieden heeft!
De indeling van deze woning is als volgt:
Je komt binnen via de hal/entree met doorgang naar de diverse vertrekken. Loop je rechtdoor dan bereik je de woonkamer.
De woonkamer is een L-vormige woonkamer met veel lichtinval en een vrij uitzicht over de ‘Sellingerstraat’. Vanuit de woonkamer kun je middels een schuifpui naar de achtertuin. Heb je ’s winters een wandeling gemaakt in de Ter Apelerbossen? Dan kun je heerlijk opwarmen voor de gaskachel in de woonkamer.
De keuken(ca. 13m2) grenst aan de woonkamer en heeft ook een deur naar de hal/entree. Hier vind je een aangebouwde keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur.
De bijkeuken is te bereiken via de keuken en biedt een binnendoor naar de aangebouwde garage, ideaal om de auto en fietsen te stallen.
Tevens vind je op de begane grond een slaapkamer met inbouwkasten(ca. 10m2 groot), een badkamer met ligbad, douchehoek en wastafel. Ook is er een apart toilet met fonteintje.
Op de verdieping vind je een ruime overloop, diverse bergingen, een ruim toilet met fontein(er is voldoende ruimte om een hier een badkamer te realiseren) en 3 slaapkamers (resp. 20m2, 7m2 en 7m2).
Foto’s en een video zeggen meer dan woorden, om een beter beeld te krijgen van de indeling en de afmetingen is dit zeker aan te raden. Bekijk ook de 3D foto’s voor een hele complete indruk!
De woning is gelegen tegen het centrum van Ter Apel aan. Alle dagelijkse voorzieningen, waaronder diverse huisartsen, apotheek, fysiotherapiepraktijk en supermarkten zijn hier voorhanden. Het winkelbestand van Ter Apel is erg divers, zo zijn er een aantal landelijke ketens maar voor het overgrote deel kleine, unieke winkels die het straatbeeld voorzien van de nodige “Couleur Locale”. Er is een zeer actieve winkeliersvereniging die regelmatig leuke activiteiten organiseert in het winkelcentrum.
Ter Apel is voor jong en oud een goede uitvalsbasis. In het dorp vind je diverse scholen, een openluchtzwembad en diverse sportverenigingen. Deze zijn allen op de fiets eenvoudig te bereiken. Er is eveneens een uitstekende busverbinding met Emmen of Stadskanaal.
Tevens is de bereikbaarheid per auto ook erg goed. Binnen enkele auto minuten zit je op de N391, N366 richting Emmen, Stadskanaal of Duitsland. Tevens is de Duitse ‘Autobahn’ A31 op korte afstand gelegen, via hier kun je eenvoudig richting andere delen van Nederland of Duitsland.
Ben je gek op de natuur? De Ter Apelerbossen zijn op steenworp afstand gelegen en hebben vele fiets- en wandelpaden. Hier kun je de kleine ijsvogel in het voorjaar ontdekken en heb je kans om de zeldzame steenbraam in bloei te zien tijdens een wandeling over het boswachterspad in Ter Apel. Een rustige tocht over slingerpaden in oud bos, langs het water van de Ruiten Aa en met zicht op open velden.
Verdere informatie:
- Verwarming middels een cv-installatie met radiatoren en vloerverwarming;
- Bouwjaar ca. 1993;
- Energielabel C;
- Aangebouwde garage met elektra en verwarming;
- Achtertuin gelegen op het zuiden;
- Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 157m2;
- Overige inpandige ruimte: ca. 55m2;
- Gebouw gebonden buitenruime: ca. 21m2
- Bruto inhoud: ca. 834m3;
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,790
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 157 m²
- Other space inside the building
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- Plot size
- 1,175 m²
- Volume in cubic meters
- 834 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, washstand, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- VLAGTWEDDE I 3726
- Cadastral map
- Area
- 1,175 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in wooded surroundings and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Back garden
- 438 m² (25.00 metre deep and 17.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,834x
Viewed
36x
Saved
6-10-2025
On Funda
Neighborhood

Ter Apel
Ter Apel- Residents
- 3,960
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 2,568
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




