Sales history
- Listed since
- October 25, 2025
- Date of sale
- November 11, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wat een bijzondere en toffe woning is dit! Op één van de gaafste plekjes van Tholen mogen we jullie deze verrassende kadewoning (2020) aanbieden. Kom binnen en ontdek de gezellige woonkeuken, de riante woonkamer met een geweldig uitzicht op de ''Veste", 4 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De tuin is ideaal gelegen - op het zuidoosten - en heerlijk onderhoudsvriendelijk. Met de 2 parkeerplaatsen in de parkeerkelder direct achter het huis, sta je ook nooit meer in de regen je boodschappen uit te laden. Ideaal toch? De locatie is werkelijk super met de haven, het historische centrum en de winkels en supermarkten op loopafstand. Tot slot heeft de woning een energielabel A, waardoor er ook nog eens meer leenmogelijkheden zijn! Een droomhuis! We zien je graag tijdens een bezichtiging!
Begane grond:
Hal/entree met de meterkast (10 groepen inclusief laadpaalgroep, 2 aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting), deels betegeld hangtoilet met fontein en een deur naar de woonkeuken.
Woonkeuken (2021):
Sfeervolle woonkeuken met een Frans balkon, een trapkast, trapopgang en toegang tot de bijkeuken. De keuken is in hoekopstelling geplaatst en uitgerust met een 5-pits inductiekookplaat, afzuigschouw, oven, grote koelkast, vaatwasser, spoelbak met 'Quooker' kraan en een composiet werkblad.
Bijkeuken:
Deze handige ruimte heeft een kastenwand, witgoedaansluitingen en een deur naar de parkeergarage.
Parkeergarage:
In de parkeergarage tref je 2 eigen parkeerplaatsen waarvan 1 met laadpaalaansluiting.
1e verdieping:
Riante woonkamer met aan de voorzijde een zithoek en Frans balkon en aan de achterzijde een eethoek met openslaande tuindeuren. De ramen aan de achterzijde zijn uitgerust met buitenzonwering. Tevens is de trapopgang af te sluiten door middel van 2 stalen deuren (met glas).
2e verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en de 3e verdieping middels een vaste trap.
3 slaapkamers:
De ouderslaapkamer is gelegen aan de voorzijde en heeft - naast een geweldig uitzicht over Tholen - een ruime inbouwkast. Slaapkamer 2 en 3 bevinden zich aan de achterzijde en hebben beide een 'Velux' dakvenster met verduisteringsgordijn, hor en buitenzonwering.
Badkamer (2021):
Geheel betegelde badkamer met inloopdouche, hangtoilet, badkamermeubel met 2 kranen en een verlichte spiegel.
3e verdieping:
Op de 3e verdieping bevindt zich de 4e slaapkamer. Deze ruime zolderkamer heeft een 'Velux' dakvenster met verduisteringsgordijn en buitenzonwering, een vaste kast en toegang tot de technische ruimte/berging.
Technische ruimte/berging:
Praktische bergruimte met daarin de opstelplaats van de cv-combiketel (Intergas, 2020), mechanische ventilatie unit (Duco, 2020) en de omvormer van de 13 zonnepanelen.
Tuin:
Onderhoudsvriendelijke achtertuin met sierbestrating, kunstgazon, diverse plantenbakken en achterom.
Algemeen:
- Riante kadewoning (2020);
- 4 slaapkamers;
- Luxe keuken en badkamer;
- Vloerverwarming door de gehele woning;
- Tuin met achterom op het zuidoosten;
- 2 eigen parkeerplaatsen;
- Centraal gelegen nabij het historische centrum, de haven en diverse winkels;
- Beschermd stadsgezicht;
- VVE bijdrage: ca. € 99,11 per maand
- Energielabel: A (vraag je adviseur naar de extra leenmogelijkheden);
- Aanvaarding: in overleg (indicatie: eind april/mei 2026).
Mark Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij.
Wil je de woning bezichtigen? Van harte welkom na een met Mark Makelaardij gemaakte afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 479,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,240
- Year of construction
- 2020
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 31 m²
- Volume in cubic meters
- 536 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Skylight, french balcony, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- THOLEN N 2022A
- Cadastral map
- Area
- 1 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- THOLEN N 2022A
- Cadastral map
- Area
- 1 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- THOLEN N 2022A
- Cadastral map
- Area
- 1 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 30 m² (5.90 metre deep and 5.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in and underground parking
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- No insulation
Parking