Sales history
- Listed since
- July 4, 2025
- Date of sale
- September 3, 2025
- Term
- 8 weeks
Description
Piusstraat 26-25, Tilburg
Tussen de binnenstad van Tilburg en de Piushaven ligt dit moderne appartement. Een fijne thuisbasis in het hart van de stad, met veel licht, een praktisch balkon én de mogelijkheid tot een privéparkeerplaats op het afgesloten terrein.
En met de ontwikkeling van het Koningsplein (Koningswei) letterlijk voor de deur, woon je op een toplocatie die alleen maar beter wordt.
Je komt binnen in de hal, die toegang geeft tot alle ruimtes in de woning. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer, met een grote raampartij aan de voorzijde die het daglicht royaal binnenlaat. De eethoek ligt centraal in de ruimte en sluit aan op de moderne, halfopen keuken met strak grijs front en glazen tussenwand. De keuken is uitgerust met inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en combi-oven-magnetron.
Aan de achterzijde vind je de slaapkamer, die direct grenst aan het balkon. Dankzij het raam en de deur naar buiten komt ook hier volop licht binnen. De badkamer is recent gerenoveerd en is voorzien van een meubel met ingebouwde wastafel, een nieuwe douchecabine met glazen deuren, een zwevend toilet en een aansluiting voor de wasmachine.
Het appartement is goed onderhouden, waardoor je er zó in kunt trekken. En met de parkeerplaats sta je altijd op je eigen, vaste plek achter een afgesloten poort. Op datzelfde terrein bevindt zich ook je eigen berging – ideaal voor je fiets of extra opslag.
Het appartement ligt op een van de fijnste plekken van Tilburg: precies tussen de binnenstad en de populaire Piushaven. Binnen vijf minuten lopen zit je op het terras, bij je favoriete koffiezaak of aan het water. De Piusstraat is volop in ontwikkeling. Tegenover de woning verrijst binnenkort de Koningswei – een complete herinrichting van het Koningsplein, dat verandert in een modern en groen verblijfsgebied. Dat betekent: nu al heerlijk wonen, en straks nog beter.
Dit appartement is ideaal voor iedereen die klaar is voor een volgende stap. Voor starters die willen stoppen met huren en op zoek zijn naar een eigen plek in de stad. Voor tweeverdieners die alles binnen handbereik willen hebben: horeca, station, supermarkt en sportschool. Wat je situatie ook is – hier woon je op een toplocatie, in een modern appartement met veel licht, een fijn balkon én een eigen parkeerplaat.
De parkeerplaats wordt verkocht voor €20.000 k.k., waarmee de totale vraagprijs uitkomt op €285.000 k.k. Verkoop inclusief parkeerplaats heeft de voorkeur.
Feiten op een rij:
• Instapklaar appartement van ca. 50 m²
• Bouwjaar 1985
• Energielabel C
• NEN 2580 meetrapport*
• Balkon op zuidoosten (ca. 4 m²)
• Parkeerplaats: €20.000 k.k. (voorkeur verkoop inclusief)
• Berging (ca. 4 m²) op afgesloten terrein
• Recent gerenoveerde badkamer
• Woonkamer met veel lichtinval
• Moderne halfopen keuken met inbouwapparatuur
• Gelegen op een toplocatie
Wil je dit appartement komen bezichtigen? Meld je aan via de “Neem contact op” knop en we zullen je zo snel mogelijk laten weten wanneer je langs kan komen.
Vraag altijd naar de lijst van zaken; niet alle in de brochure genoemde items behoren standaard tot de woning.
Deze woning is gemeten volgens de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van de gebruiks-oppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Hoewel wij de woning met veel zorg en naar eer en geweten hebben opgemeten, kan het zijn dat er verschillen zijn in de afmetingen. De opgegeven maten zijn indicatief, er kunnen kleine verschillen zijn. Afhankelijk van de moeilijkheidsgraad van het te meten specifieke object kunnen deze verschillen groter of kleiner zijn. Indien de exacte maatvoering voor u van belang is, raden wij u aan de maten zelf te (laten) meten.
Alle genoemde jaartallen zijn bij benadering en indicatief.
De NVM-koopakte bevat (indien van toepassing) aanvullende clausules zoals de ouderdoms-, asbest-, meet- en niet-bewonersclausule, alsmede een voorbehoud van akkoord van de hypotheekverstrekker van verkoper.
Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,300
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 210.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 50 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 140 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Smart home, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Itho Daalderop Base-Cube (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG M 10441
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- TILBURG M 10474
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 210.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,730x
Viewed
115x
Saved
4-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




