Sold
Karmelietenstraat 445042 BE TilburgHet Zand Noord-Oost
€ 375,000 k.k.
- 84 m²living area
- 130 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- July 17, 2025
- Date of sale
- July 30, 2025
- Term
- 13 days
Description
Instapklaar wooncomfort op een fijne plek!
Of je nu toe bent aan je eerste koopwoning, samen een nieuw hoofdstuk begint of eindelijk de stap wilt maken van appartement naar een huis met tuin, dan is dit zo’n woning waar je niet lang over hoeft te twijfelen. Modern, licht, instapklaar en tot in de puntjes verzorgd.
Deze ruime tussenwoning in de wijk ’t Zand biedt drie comfortabele slaapkamers, een zolder met mogelijkheden, een royale woonkamer met moderne open keuken, een zonnige achtertuin met sfeervolle overkapping én een grote berging. Voeg daar een rustige, groene straat en uitstekende bereikbaarheid aan toe, en je snapt: dit is er één om snel te komen bekijken.
De hoogtepunten op een rij
• Instapklare tussenwoning, recent (2022 / 2023) grotendeels gerenoveerd met o.a. strak stucwerk, moderne vloeren en nieuwe binnendeuren
• Royale, lichte woonkamer met comfortabele vloerverwarming en luxe open keuken met spoeleiland, Quooker en AEG-inbouwapparatuur
• Drie prettige slaapkamers, waarvan één met airco, en een moderne badkamer (2018) met strak design
• Onderhoudsvriendelijke achtertuin met sfeervolle overkapping én grote stenen berging (ca. 18 m²)
• Dak- en vloerisolatie, onderhoudsarme kunststof kozijnen, isolerende beglazing en 10 zonnepanelen
• Gelegen aan een rustige, groene straat op korte afstand van o.a. Wandelbos, station, winkels, scholen en uitvalswegen
Instapklaar, stijlvol en verrassend ruim
Binnenkomen voelt hier als een frisse start. De hal verwelkomt je met strak stucwerk, een moderne tegelvloer mét vloerverwarming en stijlvolle details zoals dimbare trapverlichting. Alles is tot in de puntjes verzorgd. De meterkast is vernieuwd en klaar voor de toekomst, met 11 groepen, 3 aardlekschakelaars en een unit voor de 10 zonnepanelen op het dak. In de kelderkast vind je naast extra provisieruimte voorzieningen zoals een wasmachineaansluiting en de verdeler van de vloerverwarming.
De toiletruimte is netjes afgewerkt met een wandcloset, strak plafond met inbouwspot en een klein raam met kunststof kozijn voor frisse lucht en natuurlijk licht.
Via een stijlvolle houten - staal-look - deur stap je de woonkamer binnen. Deze royale leefruimte is aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor je hier echt de ruimte hebt. Grote raampartijen aan de voor- en achterkant zorgen voor een overvloed aan daglicht. Aan de voorzijde kijk je uit op een grasveld met hoge bomen, aan de achterzijde loop je zo de tuin in via de schuifpui of loopdeur — ideaal op zonnige dagen of gezellige avonden onder de overkapping. De tegelvloer in combinatie met vloerverwarming, en de strakke stucwerk wand- en plafondafwerking maakt het wooncomfort compleet.
De open keuken is een echte eyecatcher: strak, modern en van alle gemakken voorzien. De rechte opstelling biedt veel kastruimte en hoogwaardige inbouwapparatuur van AEG en Zanussi. Het spoeleiland is niet alleen functioneel met een Quooker en vaatwasser, maar ook de perfecte plek om aan te schuiven met een wijntje terwijl de ander kookt. Of je nu doordeweeks snel iets opwarmt of in het weekend uitgebreid kookt: deze keuken kan alles aan.
Boven is het minstens zo comfortabel
Op de eerste verdieping vind je drie kamers en een moderne badkamer. De twee grootste slaapkamers zijn heerlijk licht dankzij brede kunststof kozijnen met dubbele beglazing. De elektrische rolluiken zorgen voor een donkere, koele slaapomgeving. De kamer aan de achterzijde is bovendien uitgerust met een airco — extra comfortabel tijdens warme zomernachten. De derde kamer is nu in gebruik als kastenkamer, maar ook prima geschikt als werkkamer of babykamer. Alle ruimtes zijn strak afgewerkt met stucwerk, sierlijsten ter plaatse van het plafond en laminaatvloeren.
De badkamer is vernieuwd in 2018, maar oogt alsof hij gisteren is opgeleverd: volledig betegeld, voorzien van een ruime inloopdouche met inbouwkranen, een modern wastafelmeubel, verlichte spiegel en designradiator. Ook aan ventilatie, zowel mechanisch als natuurlijk, is gedacht — fris en modern in elk opzicht.
Een zolder met potentie
De zolder is nu bereikbaar via een vlizotrap, maar biedt volop kansen voor uitbreiding. Dankzij de houten verdiepingsvloer, geïsoleerde wanden en het aanwezige dakraam heb je al een solide basis in handen. De CV-ketel (Remeha Calenta CW5, 2018) en de mechanische ventilatie zijn netjes weggewerkt, waardoor de ruimte overzichtelijk blijft. Met een vaste trap en bijvoorbeeld een dakkapel tover je deze verdieping zó om tot een volwaardige kamer — perfect als werkplek, logeerkamer of hobbyruimte.
Buitenruimte om van te genieten
De achtertuin is een heerlijke plek om te ontspannen. Volledig betegeld, dus onderhoudsvriendelijk, en volledig omsloten voor privacy. Onder de sfeervolle houten overkapping met inbouwverlichting zit je in de warmere maanden heerlijk beschut – van lange zomeravonden met familie en vrienden tot knusse borrels in het najaar.
Achter in de tuin vind je nog een waardevolle toevoeging: een royale stenen berging van ca. 18 m². Met een nieuwe dakbedekking, geïsoleerde wanden én plafond, recent geschilderde hardhouten kozijnen, elektra en een brede deur naar de achterom is dit de ideale plek voor je motor, fietsen, (tuin)gereedschap en zelfs een werkbank voor je hobby’s of werk. Functioneel én veelzijdig!
Wonen in 't Zand – een wijk met karakter
In de wijk ‘t Zand vind je precies wat je zoekt: rust, groen en volop voorzieningen. De straat zelf is rustig en kindvriendelijk. Parkeren doe je voor de deur, en het Wandelbos — een van de mooiste parken van Tilburg — ligt op steenworp afstand.
De ligging is perfect: je zit zó op de A58 en N261, het centrum en de universiteit zijn snel bereikbaar, net als Station Tilburg Universiteit. Voor je dagelijkse boodschappen wandel je naar winkelcentrum Westermarkt, met supermarkten, speciaalzaken en een gezellige weekmarkt op woensdag.
Scholen, kinderopvang, sportvelden, horecagelegenheden, gezondheidszorg — het is hier allemaal binnen handbereik.
Klaar om te verhuizen?
Karmelietenstraat 44 biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort, sfeer én locatie. Geen kluswoning, maar een warm thuis waar je zó in kunt trekken. Of je nu net begint, samen de volgende stap zet of vanuit een appartement meer vrijheid zoekt — dit huis is de perfecte match.
Kom kijken, voelen en beleven. Laat je verrassen door de ruimte, de afwerking en de sfeer van deze heerlijke woning. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging, want wie weet is dit binnenkort jouw nieuwe thuis.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,464
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 130 m²
- Volume in cubic meters
- 315 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta CW5 (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG AC 539
- Cadastral map
- Area
- 130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 72 m² (12.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,723x
Viewed
45x
Saved
17-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




