Sold
Rijperkerkstraat 55035 BR TilburgStadsrand Dalem Noord
€ 535,000 k.k.
- 146 m²living area
- 150 m²plot size
- 4bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- October 2, 2025
- Date of sale
- November 17, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Voor het plannen van een bezichtiging verzoeken wij u naar onze website te gaan en via de planningstool een bezichtiging in te plannen.
In Park Centraal, tegenover een basisschool en kinderopvang, staat deze uitgebouwde woning met energielabel A++ een gebruiksoppervlakte van maar liefst 145 m2. Dit huis heeft geen keuken, maar een fantastische leefkeuken boordevol luxe en sfeer. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de fraaie badkamer, klaar voor jarenlang woonplezier. Een vierde en vijfde slaapkamer kunnen worden gemaakt op de tweede verdieping, waar nu een fijne thuiswerkplek is. Op het dak liggen 10 zonnepanelen, alleen zichtbaar als je in de fraai aangelegde en onderhoudsvriendelijke tuin op het westen staat.
Park Centraal is een groene nieuwbouwwijk aan de rand van de Reeshof. Het merendeel van de woningen is gebouwd in jaren ’30 stijl, afgewisseld met enkele moderne woningen. Recht tegenover de woning is een brede groenstrook met aansluitend een basisschool en kinderopvang. In het verlengde van de tuin is een groene wal aangelegd, met daar bovenop een begroeid scherm, waardoor de Burgemeester Letschertweg niet zichtbaar is. De prachtige Dongevallei nodigt uit voor een wandeling en voor kinderen is er volop speelgelegenheid in de buurt.
INDELING
BEGANE GROND
Net als bij de buren prijkt er een groot, antracietkleurig huisnummer op de voorgevel. Verder zie je metselwerk in twee kleuren, een mooie raamindeling en brede overstekken. Ook binnen is er veel moois te zien, met de hal als goede binnenkomer. De trap met overzettreden, de zwarte woonkamerdeur met glas en de visgraatvloer vormen een fraai geheel. Rechts in de hal is de stijlvolle toiletruimte, met grote betonlook tegels en fraai sanitair.
Wat opvalt in de woonkamer is de ruimte, dankzij de grote uitbouw aan de achterzijde. Zo is er genoeg plek voor een groot zitgedeelte, een speelplek en een 6-persoons eettafel zonder dat de ruimte vol oogt. Door de grote ramen, waaronder die van de openslaande tuindeuren, valt veel licht naar binnen wat het gevoel van ruimte verder vergroot.
Je oog valt op de zwarte keuken in een U-opstelling, aan de oostkant van het huis. Dit betekent dat de fijne ochtendzon naar binnen valt, terwijl je koffie zet en de broodjes in de oven bruin bakken. De keuken is niet alleen een plek om ontbijt te maken, ook voor een lunch en het avondeten is dit de perfecte plek. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat met afzuiging, een vaatwasser, combi-oven en een koel-/vriescombinatie.
EERSTE VERDIEPING
Niet alleen op de begane grond, maar ook op de eerste verdieping ligt een fraaie visgraatvloer. Op de overloop zie je de trap naar de tweede verdieping, met houtlook overzettreden. Verder zijn er drie ruime slaapkamers op deze verdieping, waarvan twee aan de achterzijde. Een van deze kamers is de sfeervolle master bedroom, en de andere kamers zijn in gebruik als kinderkamer.
Naast de slaapkamer aan de voorzijde is de ruime en lichte badkamer, met grote wand- en vloertegels en inbouwverlichting in het plafond. Verder zie je zwarte kranen, een dubbel wastafelmeubel met ronde spiegel, het onmisbare tweede toilet en een grote inloopdouche.
Tweede verdieping:
Aan de buitenzijde heb je al kunnen zien dat dit huis heel hoog is. Dit heeft als voordeel dat er een zeer royale tweede verdieping is, die zelfs de mogelijkheid biedt om een vliering te maken. De grote, multifunctionele kamer op deze verdieping is ingericht als werkkamer. Zoek je een huis met vier, of zelfs vijf, slaapkamers? Deze verdieping biedt de oplossing! In de schuinten van het dak is bergruimte, en is er een aparte ruimte met de technische installaties. Hier kunnen ook de wasmachine en droger staan, mooi uit het zicht.
TUIN
Openslaande deuren in de woonkamer geven toegang tot de onderhoudsvriendelijke tuin met grote tuintegels, kunstgras en houten schuttingen. In de berging is ruimte voor de fietsen en er is een poort naar de steeg. De ligging van de tuin is op het westen, met zon tot in de late uurtjes!
BIJZONDERHEDEN
-Dak-, spouwmuur- en vloerisolatie;
-Rolluiken;
-Hardhouten kozijnen met HR+++ glas;
-10 zonnepanelen aan de westkant;
-Warmtepomp t.b.v. verwarming en warm water;
-Vloerverwarming- en koeling op alle verdiepingen;
-Eigen parkeerplaats voor bewoners in de straat;
-Drie (mogelijk vier/vijf) slaapkamers;
-Onderhoudsvriendelijke tuin (west) met een achterom en veel privacy;
-Energielabel A++.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,664
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating
Cadastral data
- TILBURG AG 9477
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Popularity
3,998x
Viewed
60x
Saved
1-10-2025
On Funda
Neighborhood

Stadsrand Dalem Noord
Tilburg- Residents
- 835
- Family with children
- 67%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




