Sold
Sint Annastraat 575025 KA TilburgSint Anna Zuid
€ 325,000 k.k.
- 104 m²living area
- 165 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 24, 2025
- Date of sale
- May 15, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Kluswoning gelegen in de gewilde wijk Korvel. Deze woning biedt mogelijkheden en is volledig naar eigen wens af te werken. De woning heeft vier slaapkamers en een achtertuin gelegen op het zonnige zuidwesten. Een van de slaapkamers is gelegen op de begane grond. Ook heeft de woning 8 zonnepanelen en is voorzien van energielabel E. De woning is gunstig gelegen aan de rand van het centrum van Tilburg. De bruisende Tilburgse binnenstad met een groot en gevarieerd winkelaanbod, een divers uitgaansleven, gezellige terrassen, uitstekende restaurants en sfeervolle cafés vindt u op slechts enkele minuten lopen. Ook is de woning gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen. Hierdoor bereikt u snel de omliggende dorpen, steden en zelfs België.
Om inzicht te krijgen in de bouwkundige staat van de woning is via de makelaar een bouwkundig rapport beschikbaar.
Woonoppervlakte: circa 104 m²
Inhoud: circa 455 m³
Perceel: circa 165 m²
Energielabel: E (geldig tot 11-07-2034)
Zonnepanelen: 8 stuks (2020)
Begane grond & kelder:
De hal/entree geeft toegang tot de woonkamer en de slaapkamer op deze verdieping. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de keuken en het portaal dat op zijn beurt toegang geeft tot de kelder en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, toilet, wastafel in meubel en een ligbad. De keuken heeft een eenvoudig keukenblok in rechte opstelling met een RVS spoelbak en een afzuigkap. Vanuit de keuken heeft u via een deur toegang tot de serre.
Verdieping:
De ruime overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en een toiletruimte. Twee slaapkamers zijn gelegen aan de voorzijde van de woning en één aan de achterzijde. De slaapkamer aan de achterzijde heeft een handige vaste kast. De toiletruimte is betegeld en voorzien van een staand toilet en een fonteintje. Op de overloop vindt u een wastafel en de opstelling van de CV-ketel (AWB).
Bergzolder:
Via een luik op de overloop is de zolder bereikbaar. Hier vindt u handige bergruimte.
Tuin:
De ruime achtertuin is gelegen op het zonnige zuidwesten en is nagenoeg volledig voorzien van bestrating. Ook vindt u hier enkele plantenborders. Achterin de tuin staat de vrijstaande stenen berging (voorzien elektra) en de achterom. De achterom geeft toegang tot de binnenplaats achter de woningen.
Algemeen:
- eindwoning met vier slaapkamers waarvan één op de begane grond;
- ruime achtertuin gelegen op het zonnige zuidwesten;
- voorzien van 8 zonnepanelen, energielabel D (geldig tot 30-01-2029);
- via de makelaar is een bouwkundig rapport van de woning beschikbaar.
- de woning wordt verkocht voor zelfbewoning, het gebruik als beleggingsobject is niet toegestaan (kettingbeding);
- bij verkoop zal gebruik gemaakt worden van de Feitelijk gebruik clausule en de Ouderdomsclausule;
- het transport dient plaats te vinden bij de door de verkoper aangewezen project notaris.
Tiwos:
Woningen van de Tilburgse Woonstichting (Tiwos) worden gepasseerd bij notaris de Daamen de Kort van Tuijl Notarissen. Het is in geen gevallen toegestaan om de woning bij een andere notaris te laten passeren.
Het doel van de verkoop van woningen in deze wijk is het klimaat verder te optimaliseren en ervoor zorg te dragen dat er een goede balans is tussen het aantal koop- en huurwoningen. Het is koper daarom niet toegestaan de onroerende zaak geheel of gedeeltelijk te verhuren of in bruikleen af te staan danwel daarop een recht van erfpacht, opstal, vruchtgebruik of rechten van gebruik en bewoning te vestigen. Dit zal door de notaris worden opgenomen als een kettingbeding in het eigendomsbewijs.
De Tilburgse Woonstichting (Tiwos) attendeert koper uitdrukkelijk op het feit, dat hij het verkochte nooit zelf feitelijk gebruikt heeft en dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over de eigenschappen c.q. gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest indien verkoper het verkochte zelf feitelijk zou hebben gebruikt. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen dat dergelijke eigenschappen c.q. gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat bij de vaststelling van de koopsom hiermee rekening is gehouden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,125
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 165 m²
- Volume in cubic meters
- 455 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- E
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB (gas-fired, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG Q 6266
- Cadastral map
- Area
- 165 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 69 m² (11.00 metre deep and 6.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
4,119x
Viewed
37x
Saved
24-4-2025
On Funda
Neighborhood

Sint Anna Zuid
Tilburg- Residents
- 1,345
- Family with children
- 10%
- Avg. asking price / m²
- € 4,188
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




