Sold
Trappistenstraat 435042 AZ TilburgHet Zand Noord-Oost
€ 340,000 k.k.
- 85 m²living area
- 119 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 23, 2026
- Date of sale
- April 15, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Een uitgebouwde, aangenaam lichte en sfeervolle woning met drie slaapkamers, een verrassend ruime woonkamer met moderne open keuken, een stijlvolle badkamer én een zonnige tuin op het westen. Welkom aan de Trappistenstraat 43! Deze woning is instapklaar, voorzien van veel wooncomfort en ligt ideaal ten opzichte van uitvalswegen, groenvoorzieningen en het winkelcentrum Westermarkt. En wat dacht je van 14 zonnepanelen (2022) en Energielabel B?
Omgeving
Je woont aan een rustige straat met nabijheid van groen en speelvoorzieningen, ideaal voor gezinnen of iedereen die van een prettige, rustige omgeving houdt. Binnen korte fietsafstand bereik je het stadscentrum en diverse winkelvoorzieningen.
Tilburg biedt een levendige mix van cultuur, ontspanning en evenementen. Van musea zoals De Pont en het Textielmuseum tot gezellige terrassen en hippe hotspots zoals de Piushaven en de Spoorzone. Ook evenementen als de Tilburgse kermis, het Festival van het Levenslied en Roadburn Festival zijn prima bereikbaar met de fiets. Hier woon je fijn en centraal, met alles binnen handbereik.
Indeling
Begane grond
Bij binnenkomst stap je de hal binnen, voorzien van een vernieuwde meterkast, trapkast en een modern toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereik je de ruime, uitgebouwde woonkamer, waar de grote raampartijen voor veel lichtinval zorgen. De kamer is flexibel in te richten, met bijvoorbeeld een zitgedeelte aan de voorzijde en een eethoek bij de keuken. Vanuit de achterzijde heb je toegang tot de zonnige tuin op het westen.
De open keuken is modern en uitgevoerd in L-opstelling met een 5-pits gasfornuis, oven, afzuigkap, koelkast, vriezer en vaatwasser. Daarnaast beschik je hier over voldoende bergruimte en voldoende ruimte voor een eventuele uitbreiding van de keuken met een kookeiland.
Deze gehele verdieping is voorzien van vloerverwarming.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers en de moderne badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer en elektrische rolluiken, en bieden volop ruimte voor een (groot) bed en een kledingkast. De master bedroom is uitgerust met een ruime vaste kast. De badkamer heeft een douchecabine, zwevend toilet, design wastafelmeubel en vloerverwarming.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de bergzolder, ideaal voor opslag. Hier bevinden zich ook de aansluitingen voor de wasapparatuur en de HR cv-ketel (2024). Door de beperkte stahoogte is de ruimte niet meteen geschikt als slaapkamer, maar je profiteert wel van voldoende praktische bergruimte.
Tuin
De tuin ligt op het westen en beschikt over een terras maar ook over het nodige groen. Achterin staat een ruime berging (met een grote werkbank) van ca. 20 m² die deels geïsoleerd is en verwarmd kan worden middels allesbrander. De tuin biedt veel privacy en is een perfecte plek om te genieten van de zon en het buitenleven.
Bijzonderheden
• Uitgebouwde en sfeervolle woning;
• Ruime woonkamer met open keuken;
• Drie slaapkamers;
• Begane grond voorzien van vloerverwarming;
• Moderne badkamer;
• Tuin op het westen met ruime berging;
• 14 zonnepanelen (2022);
• Kunststof kozijnen met HR++glas (2009);
• Onderhoudsvrije boeiboorden boven (2022);
• Overal elektrische rolluiken (2017);
• Spouwmuurisolatie (2014);
• Ideale ligging t.o.v. scholen, winkels en uitvalswegen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 340,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,000
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 119 m²
- Volume in cubic meters
- 326 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG AC 530
- Cadastral map
- Area
- 119 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 35 m² (6.05 metre deep and 5.82 metre wide)
Popularity
2,880x
Viewed
78x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Het Zand Noord-Oost
Tilburg- Residents
- 1,385
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 3,259
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.