Sold
Burgemeester van der Feltzweg 57391 HK TwelloTwello Omg. Binnenweg
€ 920,000 k.k.
- 209 m²living area
- 995 m²plot size
- 4bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- March 28, 2025
- Date of sale
- May 13, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Een stijlvolle, charmante villa op een schitterende locatie gelegen! Welkom aan de Burgemeester van der Feltzweg 5 in Twello!
Deze fraai vormgegeven, in 1937 traditioneel gebouwde villa heeft een unieke karakteristieke uitstraling. Dit komt tot uiting door prachtige, authentieke details zoals glas-in-lood ramen, sfeervolle erkers, paneeldeuren en fraai metselwerk. Onder andere geven deze klassieke elementen de woning zijn unieke charme. De woning dient wel op diverse vlakken gemoderniseerd en verduurzaamd te worden.
De markante villa is gelegen op het kruispunt Van der Feltzweg, Kastanjelaan en Derk Brouwerstraat en is omgeven door veel groen. Aan de voorzijde heb je een schitterend uitzicht op de "Schapenweide" en aan de zijkant kijk je uit op Landgoed "Het Holthuis". Het geheel is gelegen op een perceel van 995 m² en een keurig onderhouden tuin rondom. De tuin biedt veel privacy en beschikt over een groot gazon, veel volwassen groen en struiken. Dankzij de meerdere terrassen is er altijd een fijne plek om van de zon te genieten of juist de schaduw op te zoeken. Op het perceel is een houten tuinberging voor het opbergen van spullen en mogelijkheid om te parkeren op eigen terrein.
Twello is een gezellig dorp te midden van de Stedendriehoek Apeldoorn, Deventer en Zutphen. De ligging van de woning in deze groene woonomgeving is erg prettig! Op fietsafstand van het gezellige dorpscentrum met een ruim winkelaanbod, scholen, sportvoorzieningen en een trein- en busstation. Fietsen langs de IJssel, recreëren bij recreatieplas Bussloo of een terrasje pakken in de historische binnenstad van Deventer, het is allemaal mogelijk vanuit Twello. Ook de uitvalswegen zijn op korte afstand gelegen.
Door de woning heen:
Via de entree kom je in de hal met toilet en trapopgang naar de verdieping. De hal geeft toegang tot de royale living met veel raampartijen, sfeervolle erker, dubbele terrasdeuren en toegang tot de kelder. Vanuit de hal en living is de ruime woonkeuken aan de achterzijde bereikbaar, deze geeft een mooi uitzicht op de tuin. De keuken is voorzien van een Bruynzeel hoekopgesteld keukenblok met inbouwapparatuur, vaste kast en dubbele terrasdeuren. Aan de achterzijde is een praktische bijkeuken met aansluitingen voor de wasapparatuur, opstelling C.V. en een achterportaal met deur naar de tuin.
De eerste verdieping is bereikbaar via de bordestrap waar je langs de schitterende glas-in-lood raampartijen komt. Hier is een ruime overloop, 3 slaapkamers en een badkamer. De masterbedroom is zeer royaal en indien gewenst te splitsen in 2 kamers. Deze kamer is voorzien van een vaste kast, dubbele deuren die toegang geven tot het balkon aan de voorzijde en een deur naar het balkon aan de zijgevel. Aansluitend is de badkamer met ligbad, separate douche, wastafel en toilet. Aan de voorzijde is de tweede slaapkamer met vaste kasten, wastafel en toegang tot het balkon en aan de achterzijde is de derde slaapkamer met vaste kasten.
Vanaf de overloop is er een vaste trap naar de tweede verdieping. Hier is een vierde slaapkamer en een grote open zolderruimte waar eventueel nog (slaap)kamers gerealiseerd kunnen worden.
Met name de centrale locatie, wonen nabij het hart van het dorp maar toch ook de steden op korte afstand, de stijlvolle architectuur maar bovenal de uitstraling van de woning in combinatie met de omvang van het perceel maakt dit alles tot een uniek object en is zeker een bezichtiging waard!
Enkele kenmerken:
• Energielabel G
• Gebruiksoppervlakte 209 m², inhoud 795 m³ en perceeloppervlakte 995 m²
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 920,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,402
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 209 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 995 m²
- Volume in cubic meters
- 795 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Flue
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- No insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- TWELLO B 5379
- Cadastral map
- Area
- 995 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
11,393x
Viewed
139x
Saved
27-3-2025
On Funda
Neighborhood

Twello Omg. Binnenweg
Twello- Residents
- 1,090
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 5,023
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




