Sold
Lepelaarstraat 353582 SM UtrechtWatervogelbuurt
€ 385,000 k.k.
- 51 m²living area
- 1bedroom
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 15, 2025
- Date of sale
- August 2, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wonen in een charmante jaren '30 benedenwoning met zonnige tuin, midden in de geliefde Watervogelenbuurt? Dit is je kans!
Op steenworp afstand van het Ledig Erf, de gezellige Twijnstraat én de Utrechtse binnenstad vind je namelijk deze sfeervolle benedenwoning aan Lepelaarstraat 35!
Deze karaktervolle benedenwoning van ca. 51 m² is slim ingedeeld en biedt comfortabel wonen op een rustige locatie, op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen. De woning beschikt over een lichte woonkamer, moderne keuken, ruime badkamer en een fijne slaapkamer. Als bonus geniet je van een zonnige tuin op het zuiden – een heerlijke plek om tot rust te komen. Benieuwd naar deze fijne woning op een toplocatie in Utrecht? Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen!
Locatie
De Lepelaarstraat is gelegen op een centrale locatie! Op loopafstand vind je het Ledig Erf, NS-station Vaartsche Rijn en de Ooster- en Westerkade. De afgelopen jaren zijn de kades volledig herontwikkeld en naast het brugwachterhuis op de Oosterkade ligt een mooie ruime steiger en is het heerlijk toeven aan het water. Aan de Oosterkade is vooral wandel- en fietsverkeer met af en toe een auto. Het NS-station Vaartsche Rijn ligt in het verlengde van de Oosterkade en heeft in de plint o.a. een supermarkt, fietsenstalling en een parkeergarage. Leuke horeca is hier volop! Aan zowel de Ooster- als Westerkade heb je leuke restaurants en koffietentjes zoals Broei, Spice Monkey, Orloff aan de Kade, Kounosuke en Koffie Leute Brauhaus. Maar ook in de directe omgeving van het appartement ben je op steenworp afstand van leuke horecavoorzieningen aan het Ledig Erf en het Rotsoord. Vanuit het Ledig Erf loop je via de gezellige Twijnstraat (de oudste winkelstraat van Utrecht) het historische centrum van Utrecht in. Verder zijn scholen, kinderdagverblijven, speeltuinen en sportscholen in de buurt. Kortom, de perfecte plek voor een fijn en centraal leven!
Indeling
Entree met hal, meterkast en toilet. Via de hal heb je toegang tot de de lichte woonkamer (ca. 8.0x3.7m) met een ruime woon- en eetkamer. De eetkamer heeft openslaande deuren naar de zonnige tuin van ca. 23m2, waar je de hele dag kunt genieten van de zon. De keuken (ca. 2.8x1.5m) is praktisch ingericht en voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi oven en koel-vriescombinatie. Via de moderne keuken bereik je de nette badkamer (ca. 2,5 x 1,5 m), voorzien van een wastafel, douche, wasmachine-aansluiting en de opstelplaats voor de CV-ketel (Atag HR, 2018). De slaapkamer (ca. 3,4 x 2,4 m) ligt rustig aan de achterzijde van de woning en biedt – extra fijn – openslaande deuren naar de zonnige tuin.
Kortom: alles gelijkvloers, alles comfortabel!
Bijzonderheden
• Sfeervolle benedenwoning met tuin op het zuiden;
• Woonoppervlakte ca. 51 m²;
• Bouwjaar ca. 1935, met karakteristieke details;
• Energielabel D;
• Gelegen op loopafstand van binnenstad, Ledig Erf en OV
• Oplevering in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,549
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 20.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 1 m²
- Volume in cubic meters
- 198 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG 128 EC (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- TOLSTEEG B 2268
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 23 m² (5.58 metre deep and 4.17 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 20.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- No
Popularity
3,445x
Viewed
89x
Saved
14-7-2025
On Funda
Neighborhood

Watervogelbuurt
Utrecht- Residents
- 2,265
- Family with children
- 14%
- Avg. asking price / m²
- € 6,755
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




