Sold
Paramaribostraat 873531 KR UtrechtLaan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
€ 495,000 k.k.
- 83 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 10, 2026
- Date of sale
- March 25, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Duurzaam en stijlvol wonen in Lombok!
Deze bijzonder sfeervolle en ruime bovenwoning beschikt over een energielabel A, een recent vernieuwde moderne halfopen keuken én een gloednieuwe badkamer. De woning is voorzien van een ruim en zonnig dakterras op het westen en ligt op een gewilde plek nabij het historische centrum van Utrecht en het Centraal Station.
Deze stijlvolle en karakteristieke woning van 83 m2 beschikt over fraaie authentieke details zoals glas in lood ramen, ornamenten plafonds en paneeldeuren. De ligging, in het levendige Lombok, is perfect met in de buurt diverse winkels, supermarkten, restaurants, scholen en kinderopvang. Op loopafstand is het gezellige strand Oog in Al te vinden evenals een tal van leuke koffietentjes, cafe?s en terrassen (Bij Bram, Koffie & Ik, Restaurant West, Pizza Beppe, Café Lombok, Kleine Max, Pitot, Basta Cosi, Jasmijn & Ik etc.). De gunstige ligging maakt dat het historische stadscentrum en het Centraal Station zowel per fiets als met het openbaar vervoer snel te bereiken zijn. Daarnaast zijn de diverse uitvalswegen zoals de A2 erg goed bereikbaar. Parkeren kan op de openbare weg middels een vergunning.
De woning, gelegen op de eerste en tweede verdieping, maakt onderdeel uit van een kleinschalige en actieve Vereniging van Eigenaren. De servicekosten bedragen € 75 per maand waarmee naast de opstalverzekering wordt voorzien in de onderhoudskosten.
De huidige bewoners hebben de woning altijd met veel liefde en aandacht bewoond. Een nieuwe eigenaar kan deze woning daarom zonder noemenswaardige aanpassingen betrekken. Graag nemen wij de tijd om deze woning aan je te laten zien!
Indeling Begane grond: entree, hal met meterkast en trapopgang.
Eerste verdieping: overloop met separaat modern hangend toilet en toegang tot de sfeervolle L-vormige woonkamer. De zijkamer aan de voorzijde is opengemaakt en bij de woonkamer getrokken, waardoor de woonkamer bijzonder licht is. De moderne half open keuken is voorzien van een luxe keukenblok welke is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie, Quooker, combi oven en een vaatwasmachine. Vanuit de keuken is het ruime dakterras bereikbaar, waar je heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon.
Tweede verdieping: overloop, ruime en praktische bergkast met c.v.-opstelling en wasmachine, slaapkamer aan de voorzijde met een mooie kastenwand alsmede een vaste kast. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt eveneens over een vaste kast. De recent gerenoveerde badkamer is voorzien van alle moderne gemakken zoals een ruime inloopdouche, een vrijstaand ligbad en vloerverwarming.
Al met al een heerlijke woning op een bijzonder leuke plek in de stad!
Bijzonderheden:
- Energielabel A;
- De woning is voorzien van 6 zonnepanelen;
- Kunststof en houten kozijnen voorzien van dubbele beglazing;
- Buitenschilderwerk van kozijnen is eind 2025 uitgevoerd;
- Verwarming en warm water door middel van c.v.-combiketel (bouwjaar: 2020);
- Het appartement maakt deel uit van een kleinschalige Vereniging van Eigenaren met in totaal 2 appartementen;
- De Vereniging van Eigenaren is actief, de servicekosten bedragen € 75 per maand;
- Aandeel in de gemeenschap is 3/5e;
- De vloer is voorzien van vloerisolatie, welke in 2020 is aangebracht;
- De keukendoorbraak is gedaan met een omgevingsvergunning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,964
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 75.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1929
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 299 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE C 8184
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 75.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,602x
Viewed
102x
Saved
10-3-2026
On Funda
Neighborhood

Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
Utrecht- Residents
- 4,245
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 5,992
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




