Sold
Vondellaan 1-BSA3521 GA UtrechtDichterswijk
€ 560,000 k.k.
- 135 m²living area
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 26, 2025
- Date of sale
- November 24, 2025
- Term
- 8 weeks
Description
Sfeervol vijf-kamer-maisonnette-appartement met potentie en een fijn balkon in de geliefde Dichterswijk.
Uitermate ruim appartement met een woonoppervlakte van 135m² voorzien van een balkon en een berging gesitueerd in een klassiek jaren dertig appartementencomplex.
Dit lichte appartement is verdeeld over twee woonlagen (maisonnette) en tevens op de bovenste verdiepingen gelegen, dus geen bovenburen.
Fijne locatie, met op loopafstand het station Vaartsche Rijn en het altijd gezellige en bruisende Ledig Erf, Twijnstraat en Louis Hartlooper Complex.
In de nabijheid van het levendige centrum van Utrecht, ook de Dichterswijk zelf biedt volop gezelligheid met diverse restaurants op loopafstand (de Pomp, Leen, Orloff aan de Kade, de Watertoren), meerdere scholen, sportscholen, een yogastudio, fietsenmaker, (delicatesse) winkels, twee supermarkten om de hoek, een warme bakker en een groenteboer.
Parkeren kan gewoon voor de deur (met vergunning), en je zit ook zo op de A12, A27 of A2.
De interne afwerking is eenvoudig, Er dient dus rekening gehouden te worden met moderniseringswerkzaamheden, dit kunt u helemaal naar eigen wens doen. Gegeven de kernkwaliteiten van dit appartement is er absoluut sprake van een aantrekkelijk potentieel.
Indeling:
Begane grond: Portiek met toegang tot de trap naar de verdiepingen. Achter het complex is een eigen berging.
Tweede verdieping: Ruime hal met trap naar de derde verdieping. Toiletruimte met inloopdouche en wastafelmeubel. De woonkamer heeft een ruime living met erker aan de voorkant. De openslaande deuren aan de achterzijde van de woonkamer geven toegang tot het balkon op het noordwesten. Ook vanuit de keuken stap je zo het balkon op. Drie functionele slaapkamers, waarvan twee aan de voorzijde en één aan de achterzijde.
Derde verdieping: Ruime zolderverdieping voorzien van dakramen, aansluiting voor de wasmachine.
Mogelijkheid is er om deze ruimte te splitsen in twee kamers.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar van het appartementencomplex is circa 1938.
- Woonoppervlakte conform BBMI meting:135m², buitenruimte:7m², de berging heeft een oppervlakte van 4m².
- Op de zolderverdieping is er momenteel één grote slaapkamer, deze is op een eenvoudige wijze te splitsen in twee slaapkamers.
- Ruim balkon van 7m² op het noordwesten.
- Energielabel C geldig tot en met 2035, Volledig voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie.
- Maandelijkse bijdrage aan de actieve VVE bedraagt per maand €223,-.
- Er is een meer-jaren-onderhoud-programma.
- Er zal in de koopovereenkomst een zogenaamde niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen. Dit vanwege het gegeven dat verkopende partij er zelf niet heeft gewoond.
- Oplevering: In overleg, kan snel.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 560,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,148
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 223.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 435 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
- Periodic contribution
- Yes (€ 223.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,492x
Viewed
57x
Saved
26-9-2025
On Funda
Neighborhood

Dichterswijk
Utrecht- Residents
- 5,750
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 6,468
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.