Sold
Blois van Treslongstraat 733554 BK UtrechtGeuzenwijk
€ 565,000 k.k.
- 113 m²living area
- 66 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 6, 2025
- Date of sale
- March 21, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wil je ruim en modern wonen en genieten van een luxe keuken, royaal dakterras en eigen parkeerplaats? Stap binnen in deze verrassend ruime en speels ingedeelde woning, waar comfort en praktisch woongenot samenkomen!
Deze ruime eengezinswoning met zonnig dakterras van 27m², eigen parkeerplaats en maar liefst vier slaapkamers, bevindt zich in de rustige en kindvriendelijke Bloïs van Treslongstraat en maakt deel uit van het moderne complex Geuzenveste, dat in 2011 is gebouwd. Een groot pluspunt is de directe toegang tot de parkeergarage op de begane grond, waar je een eigen parkeerplaats hebt. Nooit meer zoeken naar een plekje, in de winter nooit meer krabben én je boodschappen til je moeiteloos naar binnen!
Een ander hoogtepunt is het ruime privé dakterras, dat grenst aan een grote gemeenschappelijke, afgesloten binnentuin. Een ideale, veilige speelplek voor kinderen en een fijne plek om zelf van het buitenleven te genieten.
In de directe omgeving vind je diverse basisscholen, speeltuinen en sportfaciliteiten. Ook de dagelijkse boodschappen en winkels zijn binnen handbereik: winkelcentra Overvecht en Rokade liggen op slechts een paar minuten fietsen, en de gezellige Amsterdamsestraatweg is eveneens snel te bereiken. Wil je de bruisende binnenstad van Utrecht in? Slechts 10 minuten fietsen en je bent er al! In het mooi aangelegde Julianapark kan je heerlijk wandelen, hardlopen of met de kinderen naar de dierenwijde.
De woning is daarnaast uitstekend bereikbaar, zowel met het openbaar vervoer – met NS-station Zuilen en buslijnen 7, 11 en 27 in de buurt – als met de auto via de Ringweg Noord. Kortom, een heerlijke plek om te wonen, met alles binnen handbereik!
Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst word je verwelkomd in een nette hal met garderobe, meterkast en een moderne toiletruimte met een vrijhangend toilet. Aan de voorzijde vind je een prachtige, lichte kamer die je volledig naar wens kunt gebruiken: als thuiskantoor, yogaruimte, hobbykamer of extra slaapkamer. Vanuit de hal loop je door naar een tweede hal met een praktische berging, waar ook de wasmachine staat opgesteld. Daarnaast is er een handige trapkast en heb je via een deur directe toegang tot de afgesloten parkeergarage, waar jouw eigen privé parkeerplaats zich bevindt.
Eerste verdieping:
De woonverdieping is een echte eyecatcher! Dankzij de grote ramen geniet je hier van een overvloed aan daglicht, terwijl de fraaie laminaatvloer zorgt voor een warme uitstraling. De moderne, luxe keuken aan de voorzijde is een droom voor kookliefhebbers. Het stijlvolle kookeiland is niet alleen voorzien van een inductiekookplaat en een Quooker, maar heeft ook een gezellig barretje – perfect voor een drankje terwijl je kookt voor vrienden en familie. Daarnaast beschikt de keuken over diverse apparatuur van AEG: een vaatwasser, een stoomoven, een combi-oven en een royale koel-vriescombinatie. Aan de achterzijde bevindt zich de sfeervolle woonkamer met een comfortabele zithoek. Vanuit hier stap je zo het ruime dakterras op, gelegen op het zuidoosten. Hier geniet je heerlijk van de ochtend- en middagzon – een ideale plek om te ontspannen of gezellig te borrelen met vrienden!
Tweede verdieping:
De vaste trap brengt je naar de tweede verdieping, waar je drie fijne slaapkamers vindt van circa 10 m², 10 m² en 9 m². De grootste slaapkamer aan de achterzijde biedt een prachtig uitzicht op het binnenterrein. De andere twee kamers zijn perfect als kinderkamer, studeerkamer of logeerkamer.
De stijlvolle badkamer van 7 m² is van alle gemakken voorzien. Hier geniet je van vloerverwarming, een ruime inloopdouche, een tweede toilet en een moderne wastafel.
Parkeergarage:
Vanuit de woning heb je direct toegang tot de gemeenschappelijke parkeergarage. Deze parkeergarage is alleen toegankelijk voor bewoners. Hier heb je aangrenzend aan de woning de beschikking over de privé parkeerplek. Met de auto bereik je de afgesloten garage door een op afstand bedienbare toegangspoort.
Bijzonderheden:
- woonoppervlakte ruim 113 m²;
- energielabel A;
- kantoor aan huis is mogelijk door de aanwezigheid van een 4e slaapkamer op de begane grond;
- luxe keuken (2023) met keukenapparatuur van AEG met garantie tot November 2028;
- aan de achterzijde bevindt zich een ruim zonneterras 27 m²;
- gratis parkeren kan voor de deur of op de privé parkeerplek in de garage;
- actieve VvE, servicekosten €214,18 (woning) en €14,28 (parkeerplaats), totaal €228,46 per maand;
- verwarming en warm water d.m.v. stadsverwarming;
- Zeer kindvriendelijke woning en woonomgeving, mede door de gemeenschappelijke binnentuin;
- oplevering in overleg.
Deze woning biedt een perfecte combinatie van ruimte, comfort en luxe. Wil jij hier binnenkort jouw thuis van maken? Neem contact op en plan een bezichtiging met jouw NVM makelaar!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 228 per month
- Last asking price
- € 565,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 66 m²
- Volume in cubic meters
- 402 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- LAUWERECHT B 6663
- Cadastral map
- Area
- 4 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
- LAUWERECHT B 6663
- Cadastral map
- Area
- 62 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 27 m² (5.25 metre deep and 5.15 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property, public parking and parking garage
Popularity
4,880x
Viewed
87x
Saved
5-3-2025
On Funda
Neighborhood

Geuzenwijk
Utrecht- Residents
- 3,920
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 5,578
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




