Sold
Cremerstraat 3963532 BT UtrechtNieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
€ 675,000 k.k.
- 95 m²living area
- 111 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 4, 2025
- Date of sale
- August 6, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Op zoek naar een instapklaar gezinshuis? Op een gewilde, centrale locatie in de hippe wijk Nieuw Engeland? Met voldoende ruimte en een zonnige tuin op het zuiden? Dan is dit beslist het ideale object en een bezichtiging waard!
Fraaie sfeervolle en strak afgewerkte 5-kamer eindwoning, welke o.a. is voorzien van een fraaie nieuwe keuken (2024), een heerlijke tuin op het zonnige zuiden en met vrij zicht aan de voorzijde. De woning is gelegen in een rustige straat in de bruisende wijk Nieuw- Engeland. Kenmerkend voor deze woning is de gezellige woonkamer met erker aan de voorzijde van de woning, de ruime eethoek aan de achterzijde met grote schuifpui naar de tuin, de verzorgde en nette, complete keuken in hoekopstelling en de moderne badkamer met wastafel en douche en natuurlijk de heerlijke tuin (ZUID) die het huis rijk is!
Verder bevindt het huis zich op een fijne locatie in een levendige wijk. De Cremerstraat ligt parallel aan de Vleutenseweg nabij de Groeneweg (supermarkten etc.) alsmede op korte afstand van de Laan van Nieuw-Guinea en de Kanaalstraat (leuke winkeltjes, horeca, etc.). Een ideale plek om lekker rustig te wonen, maar toch te genieten van alles wat de stad Utrecht jou te bieden heeft. Zo zijn ook de openbaar vervoeraansluitingen op korte afstand gelegen (busverbindingen op ca. 1 minuut lopen, CS Utrecht binnen 10 minuten fietsen). Verder vind je ook op korte afstand leuke winkels, supermarkten, horecagelegenheden, terrassen en natuurlijk het gezellige stadscentrum op ca. 10 minuten fietsen.
Indeling: Begane grond: Entree, hal met trapopgang, originele paneeldeuren, toiletruimte en toegang tot de sfeervolle woonkamer. Deze sfeervolle en lichte woonkamer heeft een mooie plafondhoogte en laat zich eenvoudig indelen in een comfortabel zitgedeelte (voorzijde met uitzicht op het park) en een fijne eethoek (achterzijde met zicht op de keuken en de tuin middels de schuifpui). De keukenruimte, gesitueerd aan de achterzijde van de woning, is voorzien van een moderne en complete keuken en geplaatst in een hoekopstelling. De keuken is vorig jaar vernieuwd en in L-opstelling uitgevoerd en van alle gemakken voorzien. (o.a. quooker en hoogwaardige siemens apparatuur). Via de keuken bereik je tevens de achtertuin middels de schuifpui. De gehele begane grond is voorzien van een sfeervolle houten vloer alsmede een lichte wandafwerking en grotendeels dubbele beglazing (voordeur en kleine glas-in-loodramen voorzien van enkele beglazing). Tuin: Deze comfortabele en besloten achtertuin (ca. 50m2) gelegen op het zonnige zuiden. Dankzij de mooie maatvoering in combinatie met de fijne situering (zuid!), kun je al vanaf het vroege voorjaar tot in het late najaar genieten van iedere zonnestraal! In de praktisch ingedeelde houten berging is plaats voor fietsen tevens kun je hier ook veel spullen opbergen. Eerste verdieping: Ruime en lichte overloop. Op de eerste verdieping bevinden zich drie multifunctionele slaapkamers en de badkamer. Aan de achterzijde van de woning bevinden zich twee slaapkamers. De grote (ouder) slaapkamer is mooi ruim te noemen en beschikt over een inbouwkast en wastafel. Aan de voorzijde van de woning tref je nog een ruime slaapkamer v.v. wastafel en de badkamer aan. De moderne badkamer, voorzien van een inloopdouche, hangend toilet, wastafel. De gehele eerste verdieping is voorzien van mooie paneeldeuren en dubbele beglazing in kunststof kozijnen. Tweede verdieping: Ruime overloop v.v. dakkapel waar tevens de opstelplaats aanwezig is voor de CV- ketel (2015) de wasmachine en droger. Aan de voorzijde is een slaapkamer aanwezig, welke is voorzien van een dakkapel en inbouwkast.
bijzonderheden:
-Zeer goed staat van onderhoud,
-Keuken vervangen in 2024,
-Slaapkamer voorzien van Airconditioning,
-Vrij gelegen aan openbaar groen,
-7 min van Utrecht Centraal,
-Oplevering in overleg,
- Toelichtingsclausule NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Wij hebben alle moeite genomen om de bovenstaande informatie zo compleet en juist mogelijk weer te geven. Fouten of onjuistheden zijn echter niet geheel uit te sluiten. Vertrouw niet enkel op bovenstaande informatie, maar controleer alle informatie zorgvuldig wanneer je overgaat tot een aankoopbeslissing.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,105
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 111 m²
- Volume in cubic meters
- 364 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE B 7853
- Cadastral map
- Area
- 111 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 40 m² (8.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
3,878x
Viewed
57x
Saved
4-7-2025
On Funda
Neighborhood

Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Utrecht- Residents
- 5,545
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 5,941
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




