Sold
Valkstraat 243514 TJ UtrechtVogelenbuurt
€ 649,000 k.k.
- 92 m²living area
- 73 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 9, 2025
- Date of sale
- June 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Comfort, luxe en sfeer, en dat in één van de leukste wijken van Utrecht; de Vogelenbuurt.
De woning is in de afgelopen jaren fiks aangepakt en is van alle moderne gemakken voorzien. Zo is de woonverdieping voorzien van een betonnen vloer met vloerverwarming, afgewerkt met een fraaie gietvloer. Er is een open keuken met in het verlengde een bankje en extra kastruimte aan de voorzijde van de woning. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, en deze aanbouw doet aan als een serre. Het maakt de woning extra licht én betrekt de tuin bij de woning. De tuin is dusdanig aangelegd dat het gedurende het jaar groen is. Het is een fijne plek om buiten te zitten en de ligging op het zuidwesten maakt dat je er in de middag en avond van de zon kunt genieten.
De Vogelenbuurt kent een diverse groep bewoners, waaronder gezinnen, starters en studenten; en juist dat is wat het wonen in deze wijk zo aangenaam maakt. In de directe omgeving vind je diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen en talloze leuke eet- en drinkgelegenheden. Daarnaast ligt het bruisende centrum van Utrecht op loopafstand. Op zoek naar ontspanning? Het Griftpark ligt op slechts vijf minuten lopen en is een fijne plek voor een blokje om, sportactiviteit of een gezellige lunch. Ook het openbaar vervoer is goed bereikbaar: Utrecht Centraal Station ligt dichtbij en er is een bushalte om de hoek. Tot slot zijn de uitvalswegen goed bereikbaar en rijd je binnen enkele minuten de Ring Utrecht op.
Nieuwsgierig geworden? Plan dan een afspraak met ons in, wij laten je deze woning graag zien!
Indeling
Begane grond: entree/hal met garderobe en meterkast. Je komt de woonkamer binnen in de keuken; een moderne open keuken, voorzien van luxe inbouwapparatuur en veel opbergruimte. Onder de trap bevindt zich een handige (voorraad)kast die tevens als halletje dient voor het toilet. De uitbouw in de woonkamer is grotendeels van glas, wat de ruimte erg licht maakt. Via de woonkamer loopt je de tuin in; gelegen op het zuidwesten, dus je geniet er van de middag en avondzon. De tuin is fraai aangelegd, en daarbij is rekening gehouden met de seizoenen en staat er altijd iets in bloei.
Eerste verdieping: een riante slaapkamer met moderne badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en toilet. Middels het plaatsen van een wand kan eenvoudig een tweede slaapkamer gerealiseerd worden.
Tweede verdieping: overloop inclusief aansluiting voor de wasmachine en droger en toegang tot de twee (slaap)kamers.
Bijzonderheden
- De woning is in 2021 grootschalig verbouwd;
- In 2025 is de badkamer vernieuwd;
- Verwarming en warm water middels een c.v.-combiketel (2015);
- Energielabel C;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via valkstraat24.nl kunt u op de website van deze woning komen. Daar kunt u alle informatie en documenten van de woning bekijken.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor.
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kunt u bij ons opvragen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 649,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,054
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Plot size
- 73 m²
- Volume in cubic meters
- 348 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2015, in ownership
Cadastral data
- LAUWERECHT C 3062
- Cadastral map
- Area
- 73 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 24 m² (5.38 metre deep and 4.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
7,041x
Viewed
240x
Saved
8-5-2025
On Funda
Neighborhood

Vogelenbuurt
Utrecht- Residents
- 3,995
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 6,556
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




