Sold
- 75 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 5, 2026
- Date of sale
- January 21, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Op zoek naar een modern appartement met twee slaapkamers en een eigen parkeerplaats?
Dit leuke appartement ligt op fietsafstand van het strand van Katwijk en de binnenstad van Leiden. Voorzieningen zoals supermarkten, winkels en scholen liggen ook op korte fietsafstand. Het appartement is gunstig gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer en van de uitvalswegen de A44 en de N206.
De woning beschikt over een ruime woonkamer met vrij uitzicht op de waterrijke omgeving. Via de woonkamer bereikt u het zonnige balkon, deze is aan de waterkant van het appartement gelegen en biedt een fraai uitzicht. Daarnaast heeft u de beschikking over een eigen berging en een eigen parkeerplaats. In het complex is een lift aanwezig. Dit comfortabele appartement is ideaal voor starters of ouderen!
Begane grond:
Het complex is te bereiken via een afgesloten, gezamenlijke entree met intercom en brievenbussen. In de hal vindt u het trappenhuis en de lift naar de verdiepingen.
1e verdieping:
Toegang tot het appartement via de lange hal met meterkast. Vanuit de hal is er toegang tot alle vertrekken. Aan de voorzijde van de woning liggen de twee slaapkamers. 1 slaapkamer is voorzien van een rolluik. Daarnaast is er een moderne toiletruimte, een inpandige berging met de cv-opstelling (Intergas, uit 2025) en ook de wasmachine- en drogeraansluiting. De badkamer (2022) is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en mechanische ventilatie. Aan de voorzijde van het appartement ligt de riante woonkamer van maar liefst 34 m², die zich uitstrekt over de gehele breedte van de woning. In een hoek vindt u de open keuken. De keuken heeft een kunststof werkblad en is verder uitgerust met diverse inbouw-apparatuur. U kunt de woonkamer praktisch indelen in een zit- en eetgedeelte, waarbij u de eettafel gezellig aan de keukenzijde plaatst. Vanuit het zitgedeelte is er zicht op de waterrijke omgeving.
Buiten: Op het zonnige balkon op het zuiden kunt u comfortabel zitten om heerlijk van de zon en het prachtige uitzicht te genieten!
De VvE is financieel gezond en actief en het appartementencomplex goed onderhouden. Bij aankoop van dit appartement wordt u van rechtswege lid van de vereniging van eigenaars, de maandelijkse bijdrage is ca. € 151,- per maand.
Interesse? Maak dan snel een afspraak om deze woning te bezichtigen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,333
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 151.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 230 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- VALKENBURG A 4393
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VALKENBURG A 4393
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 151.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,594x
Viewed
41x
Saved
5-1-2026
On Funda
Neighborhood

't Joght
Valkenburg (ZH)- Residents
- 1,870
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 5,000
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




