No photo available
Sold
Hofstede 533902 CJ VeenendaalDragonder Noord
Price on request
- 124 m²living area
- 245 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- November 28, 2025
- Date of sale
- December 12, 2025
- Term
- 14 days
Description
Aan de Hofstede, in de groene wijk Dragonder Noord, staat deze verrassend ruime hoekwoning met garage te wachten op een nieuw avontuur. Met maar liefst ca. 124 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers, een royale tuin én 12 zonnepanelen is dit een kans die je niet wilt laten liggen. Of je nu droomt van een thuis met de mogelijkheid voor werken aan huis of simpelweg op zoek bent naar comfort en toekomstbestendigheid, deze woning biedt het allemaal.
De ligging? Die is absoluut ideaal. Dragonder Noord staat bekend om zijn kindvriendelijke karakter, ruime opzet en talloze voorzieningen op loopafstand. Van basisscholen en sportclubs tot het buurtwinkelcentrum ‘Het Erf’ en de uitgestrekte bossen, alles is hier dichtbij. Ook qua bereikbaarheid zit je hier goed: het centrum van Veenendaal, het station en de A12 zijn snel en eenvoudig te bereiken.
Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op hofstede53.nl.
Specificaties:
• Bouwjaar: 1975
• Woonoppervlakte: 124 m²
• Perceeloppervlakte: 245 m²
• Energielabel: B
Indeling
Begane grond
Zodra je de voordeur opent, stap je in een ruime hal met garderobe, meterkast en een keurig toilet.
De woonkamer is gelegen aan de voorzijde van het huis. Dankzij de hoekligging profiteer je hier van extra veel lichtinval. De ruimte is praktisch in te delen en voelt warm en uitnodigend. Richt je de zithoek gezellig bij het raam in? Dan blijft er aan de achterzijde voldoende plek over voor een ruime eettafel.
De keuken vind je aan de achterzijde van de woning. Deze is functioneel ingericht met diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, vaatwasser, koel-vriescombinatie en afzuigkap. Hier is voldoende ruimte voor een eethoek, met uitzicht op de tuin, fijn voor wie houdt van koken met daglicht én gezelschap.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden. Elk met fijne afmetingen, veel licht en voldoende kastruimte. De kamers zijn flexibel in te richten, ideaal voor een gezin, maar ook perfect voor een werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer is praktisch ingericht en oogt verzorgd. Je vindt hier een douche, een wastafelmeubel en een tweede toilet. alles slim ingedeeld en precies waar je het nodig hebt. Een frisse, functionele ruimte waar je de dag goed begint of rustig afsluit.
Tweede verdieping
De zolderverdieping is verrassend ruim en biedt volop mogelijkheden. Denk aan extra slaapkamers, werkkamer of een sfeervolle studio, hier kun je nog alle kanten op!
Achtertuin
De tuin is royaal, zonnig en groen. Doordat de woning op de hoek ligt, geniet je van extra veel buitenruimte. Achterin de tuin staat een ruime berging. Doordat er ooit een stuk tuin is bijgekocht is er meer dan voldoende ruimte.
Deze ruime buitenruimte biedt volop mogelijkheden: ideaal als plek voor spelende kinderen, een moestuin, een fijne loungehoek of tuinbeleving. Parkeren kan gewoon op eigen terrein. Kortom: een heerlijke buitenplek met veel privacy en vrijheid, perfect om te genieten van groen en ruimte.
Garage
Deze garage biedt veel meer dan enkel een plek voor je auto, beginnend bij een tweede berging vastzittend aan de garage. Daarnaast is er via een externe trap toegang tot een complete bovenverdieping. De ruimte is al voorzien van elektra, water en verwarming. Dankzij de aparte toegang via de achtertuin en een eigen trap is deze verdieping zeer geschikt als zelfstandige ruimte: perfect voor oudere kinderen die graag hun eigen plek willen, of als rustige praktijkruimte of creatieve hobbyhoek.
Goed om te weten:
• CV-ketel, 2022 (eigendom);
• 12 Zonnepanelen aanwezig;
• Grote tuin met extra stuk grond aan de zijkant;
• Ruime garage met verdieping;
• Eventueel praktijk- of werkruimte mogelijk boven de garage;
• Aanvaarding in overleg;
Een hoekwoning als deze, met ruimte, licht, een grote tuin én werkmogelijkheden, kom je niet elke dag tegen. Ideaal voor jonge gezinnen of doorstromers die zoeken naar flexibiliteit en comfort.
Nieuwsgierig geworden? Bel gerust met ons kantoor voor het maken van een bezichtigingsafspraak. Wij laten je deze woning met veel plezier zien en vertellen je graag meer over de mogelijkheden.
Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Rental price
- Price on request
- Last asking price
- Price on request
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 47 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 245 m²
- Volume in cubic meters
- 607 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- VEENENDAAL K 2143
- Cadastral map
- Area
- 202 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VEENENDAAL K 2976
- Cadastral map
- Area
- 43 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 105 m² (11.00 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,022x
Viewed
29x
Saved
28-11-2025
On Funda
Neighborhood

Dragonder Noord
Veenendaal- Residents
- 4,725
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,880
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.