Sold
Smeestraat 18194 LG VeessenVerspreide huizen Veessen
€ 750,000 k.k.
- 176 m²living area
- 1,055 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 4, 2025
- Date of sale
- September 29, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Karakter, comfort en duurzaamheid komen samen in deze royale woonboerderij met gastenverblijf, gelegen in het idyllische Veessen nabij Heerde.
Wonen in een karakteristieke woonboerderij, in een landelijke woonomgeving en toch dicht bij alle voorzieningen? Deze prachtig gemoderniseerde woonboerderij in het pittoreske Veessen biedt u het beste van twee werelden: rust en ruimte in een prachtige omgeving. Binnen enkele minuten bereikt u het dorp Heerde met winkels, scholen en sportfaciliteiten.
Deze unieke woonboerderij dateert uit 1865 en is na 2005 nagenoeg volledig gemoderniseerd en geïsoleerd. Met energielabel A, 34 zonnepanelen en slaap- en badkamer op de begane grond is de woning niet alleen duurzaam, maar ook toekomstbestendig. Hier geniet u van het authentieke karakter van een boerderij gecombineerd met het comfort van nu. Het prachtige IJssellandschap, de uitgestrekte weilanden en de rustgevende natuur vormen uw dagelijkse uitzicht.
Voor meer informatie kijk op: smeestraat1.nl
Begane grond:
Entree, een zeer royale hal met garderoberuimte en toilet, urinoir en wastafel. De sfeervolle woonkamer is strak afgewerkt en voorzien van een mooie PVC-vloer, een houtkachel en grote raampartijen die zorgen voor veel licht. De karakteristieke kleine ramen geven deze ruimte extra charme. Aansluitend bevindt zich de royale woonkeuken aan de achterzijde, met een complete hoekopstelling inclusief alle gewenste inbouwapparatuur en ruimte voor een grote eettafel met een deur naar het zijterras. Daarnaast beschikt de begane grond over een ruime masterbedroom, een keurige badkamer met ligbad en douche, wastafel en toilet en een praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur. Deur naar de tuin.
Eerste verdieping:
De verdieping is ruim opgezet. Door de grote dakkapel welke in 2021 is geplaatst is er veel extra leefruimte gecreëerd. De overloop is goed te gebruiken als werkruimte, hier staat ook een infrarood sauna. Er zijn twee ruime slaapkamers aanwezig waarvan één is voorzien van airconditioning en een moderne badkamer welke in 2021 is geplaatst, deze is hoogwaardig afgewerkt en voorzien van inloopdouche, toilet en een dubbele vaste wastafel.
Tuin:
De keurig aangelegde tuin rondom de boerderij biedt een adembenemend uitzicht over de omliggende weilanden. Verschillende terrassen nodigen uit om op elk moment van de dag van zon of schaduw te genieten. Daarnaast zijn er diverse bijgebouwen aanwezig, waaronder een royale houten garage/schuur, een houten berging, een carport, een overkapping en een volledig gastenverblijf.
Het gastenverblijf is ingericht met een woonkamer, open keuken, slaapkamer, badkamer met douche en wastafel en een separaat toilet en wordt verwarmd en gekoeld middels airconditioning.
Benieuwd naar deze sfeervolle en duurzame woonboerderij? Plan snel een bezichtiging – deze kans wil je niet laten liggen!
Wetenswaardigheden:
Bouwjaar: 1865
Perceel: 1.055 m²
Inhoud: 757 m³
Woonoppervlakte: 176 m²
Gastenverblijf: 28 m³
Externe bergruimte: 70 m²
Verwarming: CV-ketel, Intergas, bouwjaar 2017
: Monoblock radiator in woonkamer
Warm water: Via CV-ketel
Isolatie: Dak-, muur- en dubbelglas
Zonnepanelen: 34 stuks (panelen op huis en op houten schuur blijven achter, 34 in totaal. Panelen op de andere bijgebouwen gaan mee)
Energielabel: A
Aanvaarding: in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,261
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1865
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- External storage space
- 98 m²
- Plot size
- 1,055 m²
- Volume in cubic meters
- 757 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, 2 toilets, sink, double sink, and walk-in shower
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HEERDE N 554
- Cadastral map
- Area
- 770 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HEERDE N 935
- Cadastral map
- Area
- 285 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural and unobstructed view
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,961x
Viewed
230x
Saved
4-9-2025
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Veessen