Sold
Hazelaardreef 273137 CE VlaardingenDrevenbuurt
€ 550,000 k.k.
- 129 m²living area
- 209 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- December 4, 2025
- Date of sale
- December 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wonen met uitzicht over het groene Midden-Delfland, dat kan met deze ruime, fantastisch gelegen, 5-kamer hoek eengezinswoning! Aan de overzijde van de woning ziet u letterlijk de koeien in het weiland grazen. De woning is in 2023 geheel gemoderniseerd en verduurzaamd, het perceel ligt op EIGEN GROND en heeft naast een ruime voor- en zonnige achtertuin tevens een grote zijtuin, waar je kunt parkeren op eigen erf. De woning heeft energielabel A door vloerisolatie, extra dakisolatie, nieuwe kunststof kozijnen met HR++ dubbel glas, spouwmuurisolatie en 15 zonnepanelen. De kindvriendelijke ligging in de Drevenbuurt is bijzonder gunstig, met volop groene recreatiemogelijkheden, diverse basisscholen in de buurt en het winkelcentrum De Loper met zijn uitgebreide aanbod aan winkels.
Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst via de nieuwe voordeur word je verwelkomd in een ruime entreehal, waar een extra raam zorgt voor aangenaam daglicht. De hal is uitgerust met een apart, modern, zwevend toilet met fonteintje en plafond met ingebouwde verlichting. De gehele begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming met een eiken print PVC vloer. Via een tussendeur kom je in de ruime en lichte woonkamer. Vanuit de woonkamer van 43 m² heb je vrij en groen uitzicht de polder in. Een zijraam zorgt voor extra daglicht en de wanden zijn glad gestuct. Nieuwe mooie hoekkeuken met houtlook front en composiet aanrechtblad en de navolgende inbouwapparatuur: Quookerkraan, vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat met afzuiging, koelkast met 3 laden vrieskast (alle van Siemens). Er is ook een grote, nieuwe, schuifpui naar de tuin. Aangebouwde berging van ca 5 m², waarvan de binnenwanden extra zijn geïsoleerd, met tevens een deur naar de tuin.
Eerste verdieping:
Met de trap in de woonkamer wordt de 1e verdieping bereikt. Vanuit de overloop is er toegang tot de 3 slaapkamers. Alle voorzien van mooie PVC vloer met elektrische vloerverwarming welke per ruimte ingesteld kan worden. De slaapkamer van ruim 13 m² ligt aan voorzijde en heeft vrij uitzicht. 2 slaapkamers aan de tuinzijde van respectievelijk 12 m² en 12 m², waarvan er een ook een extra zijraam heeft. De luxe en geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche met douchegoot, breed dubbel wastafelmeubel, zwevend toilet, elektrische handdoekradiator, elektrische vloerverwarming, mechanische ventilatie en een raam met daglicht. Het plafond is verlaagd en voorzien van inbouwspots.
Tweede verdieping:
Grote open zolder met ca 35 m² aan vloeroppervlakte met een groot dakraam. Deze ruimte is nog in te delen naar eventueel meerdere slaapkamers, plek met aansluiting wasmachine, droger en cv ketel opsteling. Het dak is van binnenuit extra geïsoleerd.
Tuinen:
De woning heeft keurig aangelegde tuinen, met sierbestrating en groenborders. De voor- en zijtuin vormen één geheel met eigen parkeerplek (stroomvoorziening voor autoladen). In de zijtuin is een eenvoudige houten berging van 4 m². De zonnige achtertuin is gelegen op het Zuiden en loopt schuin weg. Hierdoor varieert de breedte tussen ca. 7.30 m en 3.80 m. De diepte varieert tussen de ca. 11.10 m en 8.50 m. In de tuin is een terras overkapping gemaakt. Er is een achterom aanwezig en tegen de achtergevel van de woning hangt een elektrisch zonnescherm. Achter de woning en tuin ligt een speeltuintje.
Bijzonderheden:
• Oplevering in overleg, kan snel;
• Bouwjaar 1976;
• Woonoppervlak 129 m², inhoud 500 m³;
• Gelegen op 209 m² EIGEN GROND;
• Energielabel A (dakisolatie, vloerisolatie, spouwmuurisolatie, geheel dubbel glas HR++ en 15 zonnepanelen geplaatst in 2023);
• Verwarming en warm water middels HR-CV-ketel, Intergas uit 2013;
• Meterkast met 12 groepen en 3 aardlekschakelaars;
• Kunststof kozijnen in 2023 geplaatst;
• In de koopakte wordt een ouderdomsclausule opgenomen.
-------------------------------
Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee; deze behartigt uw belangen. De gegeven informatie is met zorg samengesteld; aan de juistheid of volledigheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,264
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 209 m²
- Volume in cubic meters
- 500 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- VLAARDINGEN K 1915
- Cadastral map
- Area
- 209 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 66 m² (11.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,250x
Viewed
85x
Saved
4-12-2025
On Funda
Neighborhood

Drevenbuurt
Vlaardingen- Residents
- 3,495
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 3,749
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




