Ruime en volledig gemoderniseerde twee-onder-een-kapwoning met twee geschakelde garages, centraal gelegen in het dorp op kavel van 257 eigen grond.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1971 en in 2023 door de huidige eigenaar grondig gemoderniseerd en geheel aangepast aan de eisen van deze tijd. Hierbij zijn onder andere een nieuwe inbouwkeuken, badkamer, toiletruimte en strak stucwerk gerealiseerd. Kortom: een heerlijk eigentijds en instapklaar huis op loopafstand van alle belangrijke voorzieningen, met twee royale garages die iedere hobbyist of klusliefhebber zullen aanspreken. Binnen ca. 35 autominuten zijn steden als Enschede, Hengelo, Almelo en Zwolle bereikbaar.
Dit ruime huis kent de volgende indeling:
Begane grond: entrée/hal voorzien van meterkast, vaste kast, trapopgang naar de
1e verdieping en moderne toiletruimte; lichte en modern afgewerkte doorzon-woonkamer, voorzien van PVC-vloer; half-open keuken voorzien van achteringang en modern hoekopstelde inbouwkeuken.
1e verdieping: ruime overloop voorzien van vaste kast; 2 zeer ruime en moderne slaapkamers waarvan 1 met toegang tot balkon; moderne badkamer; separate toiletruimte; wasruimte voorzien van was- en drogeraansluiting en trapopgang naar de 2e verdieping
2e verdieping: ruime overloop met c.v. opstelling en bergruimte; 3e slaap-/werkkamer.
De half open keuken is voorzien van een moderne hoekopgestelde inbouwkeuken (2023) met daarin een inductiekookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem, koelkast, vrieskast, vaatwasser en combi-magnetron.
De moderne badkamer (2023) is voorzien van een inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en vloerverwarming.
Twee ruime geschakelde garages (afmeting: linker is 4,12 x 5,75 meter en de rechter 3,79 x 5,75 meter). Van de linker garage zijn de muren van binnenuit na-geïsoleerd .
Algemeen:
-dit huis is gebouwd in 1971
-de warmwater- en verwarmingsvoorziening geschiedt middels een gasgestookte c.v.-installatie met Intergas HRE combi-ketel, geïnstalleerd in 2025
-de woning beschikt over dak (na-isolatie), spouw- (na-isolatie) en glasisolatie en beschikt daardoor over energielabel C
-in 2023 heeft de huidige eigenaar de gehele woning aan de binnenzijde gemoderniseerd (o.a. stucwerk, PVC-vloer, schilderwerk, keuken, badkamer en toilet)
-gelegen loopafstand van alle belangrijke voorzieningen die het dorp te bieden heeft (NS station, winkels, activiteitencentrum, sport accommodaties)
-bij koop wordt een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom van de koper verlangd
Resumerend: een ruime, gemoderniseerde tweekapper met 2 praktische garages gelegen op loopafstand van alle belangrijke voorzieningen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 349,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,792
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1971
Type of roof
Gable roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
125 m²
Exterior space attached to the building
15 m²
External storage space
47 m²
Plot size
257 m²
Volume in cubic meters
464 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
2 separate toilets
Number of stories
3 stories
Energy
Energy label
C
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls