Sold
- 223 m²living area
- 400 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- December 24, 2024
- Date of sale
- March 17, 2025
- Term
- 2½ month
Description
“Een fantastische gezinswoning gecombineerd met werk of hobby aan huis op een prachtige plek”. Dat is een goede samenvatting van deze tweekapper met ruim kantoor, tuin op het zuiden en 4 (optie 5) slaapkamers. De Frieslandstraat is een prachtige straat in de wijk Meerdijk. Heerlijk ruim opgezet, verkeersarm met twee speelvelden in de buurt en dat centraal gelegen met onder andere scholen, winkels en de natuur van de Loonse en Drunense duinen bij de hand. Een heerlijke woning waar je je eigen woonideeën kunt realiseren. De eigenaar heeft hier 30 jaar met veel plezier gewoond. Wilt u weten waarom? Bekijk dan de presentatie en video voor een eerste indruk. Interesse? Bel of email ons. We leiden u graag rond in deze leuke woning.
Oprit
Via de ruime oprit met plaats voor drie auto's komen we bij de voordeur.
Hal
De woning heeft een lichte hal voorzien van een massief houten vloer en twee handige kasten voor bijvoorbeeld de garderobe. Er is toegang tot het toilet met fontein en de woonkamer.
Woonkamer
Ook de woonkamer is lekker ruim en licht. Er is een gezellige open haard, strakke wanden en plafond, en de vloer is voorzien van een fraaie massief houten parketvloer. De woonkamer is te koelen en verwarmen middels een airco. Vanuit de woonkamer is middels openslaande deuren toegang tot de keuken. Zie plattegrond voor indeling en maatvoering.
Keuken
De keuken bevindt zich aan de achterzijde en is bereikbaar middels openslaande deuren vanuit de woonkamer. De keuken is opgesteld in een ruime hoek en heeft een mooi zicht op de tuin. De huidige keuken is gedateerd maar de ruimte leent zich voor meerdere prachtige opstellingen. Vanuit de keuken is toegang tot de tuin. Zie plattegrond voor de indeling en maatvoering.
Kantoor / hobbyruimte/mantelzorg
Via de tuin kunnen we naar het achter de woning gelegen multifunctionele bijgebouw. Kantoor aan huis, speelkamer, hobbyruimte of tuinkamer. Het kan hier allemaal. De ruimte is voorzien van verwarming, keukentje, eigen toiletgroep en cv ketel. Door deze faciliteiten is deze ruimte ook als mantelzorgwoning in te richten. Zie plattegrond voor indeling en maatvoering.
Overloop
Via de overloop is toegang tot 3 (optioneel 4) slaapkamers, de badkamer en trap naar de zolder.
Slaapkamers 1,2,3,(4)
De woning beschikt over 3 slaapkamers op de verdieping. De kamers zijn prettig licht en voorzien van kozijnen met dubbele beglazing. Zowel voor als achter is een leuk uitzicht over de straat en achtertuin. De slaapkamer aan de achterzijde heeft toegang tot het dakterras is indien gewenst weer te splitsen zodat een 4de slaapkamer ontstaat. Zie plattegrond voor indeling en maatvoering.
Badkamer
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, ligbad, tweede toilet en een wastafel.
Zolder
Via de vaste trap komen we op de overloop van de zolder. Ook hier is de verdiepingsvloer van beton. Op de voorzolder vinden bergruimte en toegang tot de cv-ruimte met de HR cv-combiketel (Daaldrop 2003).
Slaapkamer 4
Riante zolder met hoge nok en volop ruimte onder de schuine zijde. Een mooie 4e slaapkamer voorzien van verwarming en dakraam.
Tuin
De tuin is zonnig gelegen op het zuiden en beschikt over een ruim terras, een ruime berging en een houten tuinhuis. De tuin geniet volop privacy en is voorzien van een achterom.
Berging
Achter in de de tuin vinden we de toegang tot de ruime berging. Hier vinden we de Cv ketel ten behoeve het het bijgebouw Nefit 2015 samen met de aansluitingen voor een wasmachine en droger. Die laatste zijn overigens ook in de woning realiseerbaar.
Algemeen
•Bouwjaar: 1972
•Perceeloppervlakte: 400 m².
•Gebruiksoppervlakte wonen: ca.223 m² onderverdeelt in ca. 159m² in de woning en ca. 63m² in het bijgebouw;
•Oppervlakte externe bergruimte 2x berging: ca 20m²
•Inhoud: ca. 791 m³, inclusief kantoor en berging
•De woning is voorzien van energielabel C
•Aanvaarding: in overleg.
Tot slot
Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in deze woning.
Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,803
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Specific
- Double occupancy possible
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 223 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 400 m²
- Volume in cubic meters
- 791 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Daaldrop (gas-fired combination boiler from 2003, in ownership)
Cadastral data
- WAALWIJK H 303
- Cadastral map
- Area
- 400 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 110 m² (18.00 metre deep and 5.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,266x
Viewed
41x
Saved
24-12-2024
On Funda
Neighborhood

Meerdijk
Waalwijk- Residents
- 3,055
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,095
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




