Eye-catcherKarakteristieke jaren '30 woning met moderne afwerking + zonnige tuin
Sales history
Listed since
June 16, 2026
Date of sale
July 1, 2026
Term
2 weeks
Description
Hier woon je in een karaktervolle jaren ’30 eindwoning met een perfecte mix van sfeer, ruimte en modern comfort! De charmante details, zoals glas-in-loodramen, een erker, ornamentenplafonds en de authentieke terrazzovloer, geven het huis direct uitstraling, terwijl de afwerking tot in de puntjes verzorgd is. Met maar liefst vier fijne slaapkamers, de gezellige woonkamer én een fantastische woonkeuken is dit een ideaal thuis voor jou en je gezin. De zonnige achtertuin op het westen, voorzien van een praktische achterom, maakt het plaatje compleet en biedt een heerlijke plek om tot laat in de avond van de zon te genieten.
De royale woonkeuken is, dankzij de vloerverwarming, dubbele deuren naar de tuin en hoogwaardige apparatuur, een fijne plek om te koken, tafelen en samen te komen. De keuken beschikt onder andere over een Smeg-fornuis met grote oven, een vaatwasser en afzuigkap van Siemens én een Quooker. De moderne badkamer, vernieuwd in 2022, biedt alle comfort van nu. Daarnaast beschikt het huis over een aparte wasruimte voor de wasmachine en droger, een ruime bergzolder en vier slaapkamers met karakteristieke details zoals ornamentenplafonds, glas-in-loodramen en originele paneeldeuren. Kortom: hier ga je een zorgeloos leven tegemoet.
Je woont hier op loopafstand van het centrum van Waalwijk. Hier vind je een breed aanbod aan winkels en horeca. Op enkele minuten fietsen vind je de Loonse en Drunense Duinen, ideaal voor een rustgevende wandeling door de natuur. Pak je de auto? Dan sta je in no time op de A59, waardoor omliggende steden en dorpen snel bereikbaar zijn.
Belangrijk om te weten:
- Karaktervolle jaren ’30 eindwoning in Waalwijk;
- Vier fijne slaapkamers;
- Sfeervolle woonkamer en veel authentieke details, zoals glas-in-loodramen, hoge (ornamenten)plafonds, originele paneeldeuren;
- Fantastische woonkeuken met vloerverwarming en moderne apparatuur, onder andere Siemens vaatwasser en afzuigkap, Smeg-fornuis en oven en een Quooker;
- Dubbele deuren naar de achtertuin;
- Tot in de puntjes afgewerkt;
- Moderne badkamer uit 2022;
- Zonnige achtertuin gelegen op het westen met achterom;
- Er is een ruime bergzolder aanwezig en een aparte ruimte voor de wasapparatuur;
- De tweede verdieping is voorzien van een dakkapel;
- Er is een kelder aanwezig, voor extra bergruimte;
- Automatisch zonnescherm aanwezig bij de keuken, te bedienen met afstandsbediening;
- Gratis parkeergelegenheid;
- Op loopafstand van het centrum gelegen;
- Loonse en Drunense Duinen snel met de fiets bereikbaar;
- Binnen enkele minuten sta je op de A59;
- Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 559,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,965
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1935
Type of roof
Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
141 m²
Other space inside the building
2 m²
Plot size
196 m²
Volume in cubic meters
547 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories and a loft
Facilities
Skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
Energy label
D
Insulation
Roof insulation, double glazing and secondary glazing
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler and electrical boiler
CH boiler
Vaillant G10 (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)