Sold
H.J.M. Wiegersmastraat 155165 EX WaspikWaspik beneden
€ 845,000 k.k.
- 140 m²living area
- 793 m²plot size
- 3bedrooms
- A++++energy label
Sales history
- Listed since
- July 3, 2025
- Date of sale
- July 21, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Zien is kopen! Riante villa met ruime garage, veranda en tuinberging op rustige locatie in de nieuwe wijk ‘Waesgeerd-West’ in Waspik. Deze parel is luxe en modern afgewerkt en bovendien super energiezuinig en gas-loos met o.a. een lucht-warmtepomp en zonnepanelen. De villa biedt alle comfort en privacy die je kunt verwachten. De prachtige en omsloten tuin heeft meerdere plekken om te genieten van de natuur of de gezelligheid en dat uiteraard in alle seizoenen van het jaar. Het bijgebouw en veranda is ideaal om met elk weertype te vertoeven en met fraai uitzicht op.... je eigen woning. Het geheel is gelegen op een ruim perceel van 793 m2 in een jonge wijk met alle voorzieningen in de buurt!
Laat u verassen door de luxe en strakke afwerking van deze supermoderne villa met ruime garage en praktisch bijgebouw met gezellige veranda!
Hieronder zetten wij de extra pluspunten voor u op een rij:
- Energieneutraal met label A++++ o.a. warmtepomp en 38 zonnepanelen;
- Begane grond en deels de 1e verdieping uitgerust met vloerverwarming en –koeling;
- Luxe badkamer met o.a. ligbad en inloopdouche v.v. Sun-Shower;
- Moderne open keuken met (stoom)- en combi oven en inductie kookplaat;
- 3 slaapkamers;
- Perfecte afwerking;
- Voldoende parkeergelegenheid in de straat;
- Voortgezet en basisonderwijs op fietsafstand;
- Schuifpui met grote ramen naar het terras en de fraai aangelegde tuin;
- Omsloten achtertuin op het zuidwesten;
- Fraai bijgebouw met veranda en garage v.v. ruime oprit.
- Alle faciliteiten in het gezellige Brabantse dorp aanwezig.
Wonen en koken:
Overkapte entree, ruime ontvangsthal met meterkast en fraaie trapopgang naar de verdieping, toilet met fontein, ruime en lichte L-vormige living met tuingerichte raampartij en schuifpui naar terras en achtertuin, open keuken met een perfect en moderne keukenopstelling voorzien van een kastenwand en spoel/kookeiland. De keuken is verder v.v. de volgende inbouwapparatuur: inductie kookveld en kookveld afzuiging (type Bora), 1 x stoomoven en 1x combi magnetron, vaatwasser, moderne Amerikaanse koelkast met ijsmaker en computergestuurd programma met beschikbare voorraad e.d., en Cooker met extra Cube functie (koud bruisend water). Aansluitend aan de keuken de ideale bijkeuken met was-aansluitingen en opstelling warmtepomp met boilervat (type Daikin, bouwjaar 2021) en WTW installatie (type Brink) middels de bijkeuken toegang tot inpandige berging met loopdeur naar de tuin.
Slapen en baden:
Overloop met separaat toilet en fontein, 3 ruime slaapkamers waarvan één met walk-in closet en luxe badkamer ingedeeld met ligbad, inloopdouche met Sun-shower en wastafelmeubel met dubbele spoelbak.
Garage en oprit:
Grote garage (7.40 x 4.90 meter) met openslaande deuren naar de ruime oprit met ook plaats voor meerdere auto’s. Tevens is een EV oplaadpunt voorzien.
Tuin en buiten:
De voortuin is ingedeeld met sierbestrating en gazon met afwisselende plantenborders. De ruime oprit is bereikbaar middels een brug en geschikt voor meerdere auto’s.
De achtertuin is verder eveneens gevarieerd ingericht met prachtig bijgebouw met zowel berging als sfeervolle veranda, sierbestrating afgewisseld met groot gazon en verder diverse beplantingen en plantenborders. Tevens zijn er licht en stroompunten aanwezig.
Locatie en omgeving:
Wonen in Waesgeerd-West is wonen in een bijzondere en ruim opgezette nieuwbouwwijk aan de rand van Waspik, één van de kernen van de gemeente Waalwijk. Rustig wonen in een vrijwel nieuwe woning op een riant kavel aan het water vlak bij weelderige natuur en weilanden. In het dorp zijn alle dagelijkse voorzieningen aanwezig. Ook is er in de buurt een tennisbaan en restaurant te vinden. De bekende Loonse- en Drunense Duinen en attractiepark De Efteling bevinden zich op fietsafstand. De steden Waalwijk, Tilburg, Breda en ‘s-Hertogenbosch bevinden zich op korte afstand en de rijksweg A59 is in slechts enkele autominuten bereikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 845,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,036
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 48 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 793 m²
- Volume in cubic meters
- 560 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Water heater
Cadastral data
- WASPIK O 1202
- Cadastral map
- Area
- 793 m²
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 465 m² (15.50 metre deep and 30.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,672x
Viewed
109x
Saved
3-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




