Sold
Julianastraat 5-B2291 TP WateringenHofwijk en Oranjehof
€ 625,000 k.k.
- 130 m²living area
- 117 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 20, 2026
- Date of sale
- April 7, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Instapklaar wonen in een jonge en verzorgde tussenwoning op een fijne plek in Wateringen? Julianastraat 5B is een huis waar je zó je meubels neerzet en direct kunt gaan genieten. Met een uitgebouwde woonkamer, open keuken, maar liefst vijf slaapkamers en een nette afwerking is dit een woning die veel kopers direct zal aanspreken. Daarbij woon je hier in een prettige woonomgeving met winkels, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer in de buurt. Ook de uitvalswegen richting Den Haag, Delft en het Westland zijn goed bereikbaar.
INDELING
Begane grond
Via de entree kom je in de hal met meterkast en een wandcloset met fonteintje. Daarna stap je de lichte en uitgebouwde woonkamer met eetkamer binnen. Hier ervaar je meteen de fijne sfeer en de goede afwerking van de woning. De begane grond is voorzien van een PVC vloer van circa 3 jaar oud en een strak gestuukt plafond. Dat zorgt voor een verzorgde uitstraling en maakt deze verdieping direct klaar voor gebruik.
Aan de voorzijde ligt de open keuken, die praktisch is ingericht en van diverse apparatuur is voorzien. Zo beschik je hier over een vaatwasser uit 2025, een inductiekookplaat, kokend water kraan, RVS schouw, oven, magnetron en een koel-/vriescombinatie. Ook is er plintverwarming aanwezig. Een fijne plek voor wie graag kookt en tegelijk contact wil houden met de woonkamer.
Eerste verdieping
De overloop is afgewerkt met een laminaatvloer en geeft toegang tot drie goed in te delen slaapkamers. Aan de achterzijde liggen twee slaapkamers en aan de voorzijde bevindt zich de hoofdslaapkamer.
De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een douche, ligbad, wastafel met meubel, wandcloset en handdoekradiator.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is verrassend ruim. Door de geplaatste dakkapellen zijn hier nog eens twee kamers gecreëerd, waardoor de woning volop mogelijkheden heeft voor een groot gezin, thuiswerkplek of hobbyruimte. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt met een gestuukt plafond, spots en een rolluik.
Daarnaast vind je op deze verdieping een aparte wasruimte met klein dakraam, de opstelplaats van de Intergas cv-ketel en een vaste kast. Ook is er een vliering aanwezig, ideaal als extra bergruimte.
Buitenruimte
De woning beschikt over een fijne achtertuin waar je in alle rust buiten kunt zitten. Een prettige plek om te ontspannen, te spelen of gezellig te tafelen. De ligging in Wateringen maakt het plaatje compleet: rustig wonen met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij.
KENMERKEN
• Bouwjaar 2016
• Kamers 6 (waarvan 5 slaapkamers)
• Gebruiksoppervlak wonen 130 m² (NVM Meetinstructie)
• Perceeloppervlak 117 m²
• Energielabel A
• Instapklare tussenwoning
• Uitgebouwde woonkamer met eetkamer
• Open keuken met diverse inbouwapparatuur
• Vaatwasser vernieuwd in 2025
• PVC vloer op de begane grond van circa 3 jaar oud
• Tweede verdieping met dakkapellen en extra slaapkamers
• Intergas cv-ketel
• Oplevering: in overleg
We geven je graag een persoonlijke rondleiding. Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in en neem contact met ons op voor een afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,808
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 117 m²
- Volume in cubic meters
- 451 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- WATERINGEN A 7981
- Cadastral map
- Area
- 117 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 38 m² (7.54 metre deep and 5.08 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Popularity
3,565x
Viewed
85x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hofwijk en Oranjehof
Wateringen- Residents
- 2,465
- Family with children
- 45%
- Avg. asking price / m²
- € 4,599
Discover the neighborhood