Sold
Doetinchemseweg 2197054 BG WestendorpWestendorp
€ 335,000 k.k.
- 120 m²living area
- 473 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 24, 2026
- Date of sale
- April 16, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Ben je op zoek naar een ruime woning met een grote garage voor opslag of hobby’s? Dan is deze uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning in Westendorp absoluut het overwegen waard.
Met een woonoppervlakte van circa 120 m² en een royaal perceel van 473 m² biedt deze woning volop leefruimte. De lichte, sfeervolle woonkamer wordt verlengd door de aangebouwde serre, wat zorgt voor een extra ruimtelijk gevoel.
Begane grond: Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de entree/hal met een verdiepte provisiekast, waarin tevens de meterkast is geplaatst. Vanuit de hal zijn de trap naar de eerste verdieping en het gastentoilet bereikbaar. De royale L-vormige woonkamer is afgewerkt met een plavuizenvloer en kenmerkt zich door een prettige lichtinval, een open haard en een aangebouwde serre. Zowel de woonkamer als de serre zijn voorzien van comfortabele vloerverwarming.
De afgesloten keuken beschikt over een complete inbouwopstelling, uitgerust met onder andere een keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser, combimagnetron en een granieten werkblad. Via de achterdeur heb je toegang tot de tuin, de bijkeuken/berging met aansluiting voor de wasmachine en een separate werk- of kantoorkamer.
Eerste verdieping: Overloop met vaste kast, royale badkamer in lichte kleurstelling met inloopdouche, vaste wastafel, 2e toilet, bidet en vloerverwarming. Drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer met een vaste wastafel en toegang tot balkon. Alle slaapkamers zijn voorzien van vaste kastruimte.
Tweede verdieping: Via een vlizotrap bereikbare bevloerde ruime bergzolder met plaatsing van de CV-ketel.
Algemeen:
- Bouwjaar woonhuis 1960; In latere jaren is de woning meerdere keren uitgebouwd;
- CV-installatie Nefit HR-combiketel bouwjaar 2011;
- Energielabel C; geldig tot 19-11-2035;
- Perceelgrootte 473 m²;
- Houten kozijnen en ramen met grotendeels dubbele beglazing;
- Geïsoleerde en verwarmde garage van circa 45 m² met bergzolder.
Tuin en omgeving
De achtertuin is zowel breed als diep en ligt gunstig op het zuiden, waardoor je hier de hele dag kunt genieten van de zon. De tuin beschikt over meerdere terrassen. Daarnaast is de tuin volledig omsloten, wat zorgt voor privacy. Via een houten poort is er directe toegang tot de oprit, waar voldoende ruimte is om meerdere auto’s op eigen terrein te parkeren.
Westendorp is een kleine kern met basisschool De Leemvoort, ’t Pannekoekhuis en dorpshuis / café en restaurant ‘De Vos’. Binnen enkele autominuten ben je in het nabij gelegen Varsseveld voor winkelvoorzieningen en op circa 10 minuten ligt de stad Doetinchem. Westendorp is een uitstekende uitvalsbasis om heerlijk te wandelen en fietsen in het groene Achterhoekse landschap. Openbaar vervoer is aanwezig, vanwege de busverbinding van- en naar Doetinchem. Ook zit je zo op de wegen
N18 en A18.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,792
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 73 m²
- Plot size
- 473 m²
- Volume in cubic meters
- 467 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- VARSSEVELD E 3044
- Cadastral map
- Area
- 333 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VARSSEVELD E 5597
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, in wooded surroundings and in centre
- Garden
- Back garden, deck and front garden
- Back garden
- 166 m² (17.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,016x
Viewed
59x
Saved
24-3-2026
On Funda
Neighborhood

Westendorp