Sold
- 124 m²living area
- 145 m²plot size
- 3bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- June 12, 2025
- Date of sale
- July 4, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen aan vaarwater… het is een droom van velen. Deze fantastische woning met energielabel A+ heeft drie slaapkamers, een lichte woonkamer met open keuken, een berging aan de voorzijde en een badkamer met een bad én douche. In 2023 heeft deze woning nog een mooie upgrade gekregen. Naast de woning zit de poort om achterom te komen. In de achtertuin zie je meerdere terrassen en een aanlegsteiger, perfect voor een sloep of een ander bootje. Je vaart zo naar De Poel, het Zwet, richting de Zaan en het prachtige natuurgebied Wormer- en Jisperveld. Dat wordt genieten…!
De Paardenakker is een hele rustige straat en ligt aan het begin van een prachtig opgezette woonwijk. Aan de westkant van de wijk vind je het Veenweidepark en aan de voorzijde het water van De Poel. Maar het is niet alleen natuur, want ook voorzieningen zijn ook belangrijk. Met de fiets ben je zo in de gezellige Dorpsstraat en Wormerveer is, net als Zaandijk en Zaandam ook goed bereikbaar (ook met ov). Via Jisp en Neck ben je zo in Zuidoostbeemster, Purmerend en bij de oprit van de snelweg A7.
Indeling:
Begane grond:
Aan de voorzijde zie je niet alleen de deur naar de hal, maar ook een deur naar de aangebouwde (fietsen)berging/bijkeuken. Deze ruimte, met de opstelling van de wasmachine, is ook vanuit de hal te bereiken. Hiermee is dit een multifunctionele ruimte, als verlengstuk van de woning.
De hal, met een visgraatvloer en lichte kleuren op de muren, is een plaatje. Aan de rechterzijde, naast de meterkast, is ruimte voor een kapstok en de toiletruimte, met deels betegelde muren, is ingedeeld met een wandcloset en een fonteintje.
In de tuingerichte woonkamer met visgraat pvc-vloer geniet je volop van de lichtinval en het uitzicht naar de tuin, met het water subtiel in het beeld. Het zitgedeelte heeft een breedte van iets meer dan 5 meter en het eetgedeelte is vlak naast de keuken. In december 2023 is de fraaie keukenopstelling geplaatst, klaar voor het kerstdiner en lekker eten gedurende alle andere dagen van het jaar. In de hoge kastenwand zijn de combi-oven, koelkast en vriezer ingebouwd. Het kook-/spoelgedeelte, met een stijlvol keramiek blad, heeft een inductie kookplaat, afzuigkap en een vaatwasser.
Eerste verdieping:
Loop vanaf de overloop als eerste naar de slaapkamer aan de voorzijde, ingericht als ruime tweepersoonskamer. De master bedroom, over de hele breedte van het huis, bevindt zich aan de achterzijde. In beide kamers, en op de overloop, ligt laminaat op de vloer. Blikvanger in de master bedroom is de bijna 3 meter lange kastenwand, met deuren van vloer tot plafond.
Naast de tweede slaapkamer is de lichte badkamer, met alle voorzieningen tot je beschikking. Onder het raam staat het ligbad en verder zijn er een aparte douche, toilet en een wastafelmeubel. Het raam is een pluspunt, voor lichtinval en voor ventilatie.
Tweede verdieping:
Onder het zadeldak vind je nog een ruime slaapkamer over de hele breedte van het huis. De kamer aan de achterzijde heeft niet alleen een dakraam, maar ook een rechthoekig gevelraam met uitzicht om in te lijsten. Aan de voorzijde is een ruimte met een dakraam, opstelling van de HR-ketel en de overige technische installaties. Welke invulling geef je aan deze ruimte?
Tuin:
Wonen aan het water…. Het is een droom die uitkomt. De achtertuin van deze woning, op het westen en met een achterom, heeft een eigen aanlegsteiger aan het water. En niet zomaar water, maar vaarwater waar je met een bootje of kano in no-time bij De Poel bent. Hier heb je de mogelijkheid om via het sluisje naar de Zaan te varen. En blijf je graag op het droge, dan kun je vanaf een van de terrassen naar het water kijken. Hoe geweldig is dat!
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Dak-, gevel- en vloerisolatie
- Houten kozijnen met HR++ glas
- 10 zonnepanelen geplaatst in 2019
- Topligging aan vaarwater (eigen aanlegsteiger)
- Energielabel A+
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,153
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Plot size
- 145 m²
- Volume in cubic meters
- 409 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- WORMER F 5294
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 42 m² (6.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,751x
Viewed
72x
Saved
12-6-2025
On Funda
Neighborhood

Plaszoom
Wormer- Residents
- 3,915
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 4,131
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




