Sold
van Woudeweg 262481 XN WoubruggeWoubrugge-West
€ 500,000 k.k.
- 145 m²living area
- 250 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 1, 2025
- Date of sale
- January 21, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
BIEDEN VANAF € 500.000,- k.k.
Royale UITGEBOUWDE HOEK-ééngezinswoning, met 145 m² woonoppervlak & een tuin op het ZUIDEN en een eigen PARKEERPLAATS
Nieuwe KEUKEN & BADKAMER (2021)
In een ruim opgezette straat met groenstrook voor de deur op een paar minuten wandelen van de dorpskern van Woubrugge vinden we deze royale hoek-ééngezinswoning. De woonwijk kenmerkt zich door zijn autoluwe karakter en de grote hoeveelheid verschillende type bouwstijlen. Maar bovenal is de woonwijk erg kindvriendelijk met veel groen en meerdere speeltuintjes aangelegd. Tevens is er ruim voldoende parkeergelegenheid. Met de prachtige polder en de Wijde Aa, die praktisch bij u in de achtertuin liggen, is het een waar genot om hier te wonen.
De woning biedt verrassend veel binnen- en buitenruimte, een uitbouw op de begane grond, een dakkapel op de 2e verdieping en een zonnige achtertuin op het zuiden. Vooruitlopend op de uitgebreide brochure nemen wij u alvast mee voor een korte rondleiding:
• Een groot perceel met; een voor-, zij- en achtertuin. De heerlijk beschutte achtertuin ligt op het zuiden en aan de zijkant van de woning een parkeerplek voor de auto
• Op de begane grond een riante uitgebouwde woonkamer (achter- en zijkant) van van liefst 50 m²! Volledig voorzien van vloerverwarming en openslaande deuren naar de achtertuin
• Een half open keuken (2021) met een spoeleiland en inbouwapparatuur
• Praktisch: een bijkeuken met een eigen ingang aan de zijkant van de woning
• Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en de moderne badkamer (2021) met o.a. een grote inloopdouche
• 2e verdieping met een 4de slaapkamer met dakkapel
• Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en op het dak liggen 8 zonnepanelen
Combineer dit alles met de ideale ligging in een fijne woonwijk en waterrijke omgeving met diverse jachthavens; dit is heerlijk rustig en landelijk wonen. Het dorp Woubrugge is geliefd o.m. door zijn zeer centrale ligging. Zo bereikt u via de diverse uitvalswegen binnen 30 minuten de grote steden Amsterdam, Rotterdam, Leiden en Utrecht. Binnen 10 minuten bent u in Alphen aan den Rijn met een groot winkelcentrum en vele horecagelegenheden. In Woubrugge zijn alle dagelijkse voorzieningen zoals een winkelcentrum, diverse sportverenigingen en basisscholen aanwezig.
De indeling is als volgt, de begane grond:
Overdekte entree via de voortuin met hiernaast de parkeerplaats voor de auto. De tuin is keurig verzorgd met sierbestrating en groenborder. U komt de woning binnen in een lichte hal met de uitgebreide meterkast met 12 groepen + 3 aardlekschakelaars.
De woonkamer: Vanuit de hal, middels de binnendeur met glas, de toegang tot de riante woonkamer. De woonkamer, type doorzon met uitbouw, is een heerlijk lichte ruimte met maar liefst 50 m² aan woonoppervlakte. De combinatie van de lichtstraat in de uitbouw, de lichte vloerafwerking, de glad gestuukte wanden en plafonds en de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgt voor een aangename woonsfeer. De bovengenoemde aspecten maken het mogelijk de woonkamer op verschillende manieren in te delen.
De uitbouw met inbouwspots heeft openslaande deuren met een fraai uitzicht op de achtertuin welke is gelegen op het zuiden. Op warmere dagen kunt u deze open zetten waarmee de tuin écht een verlengstuk van de woonkamer wordt. De lichtstraat in de uitbouw is voorzien van een elektrisch bedienbare screen. De gehele begane grond is in 2021 voorzien van vloerverwarming en nieuwe binnendeuren.
De keuken:
De keuken bevindt zich in de zij-uitbouw en is heerlijk licht door de lichtkoepel. De keuken is in 2021 vernieuwd en heeft een speelse U-opstelling met onder andere een schiereiland. De keuken heeft lichte fronten met dunne zwarte handgrepen, een grijs gemêleerd werkblad met een mat zwarte spoelbak en is voorzien van de navolgende inbouwapparatuur:
• een gaskookplaat
• RVS afzuigkap
• een vaatwasser
• een Quooker met 7 liter boiler
• een magnetron
• en een heteluchtoven
Aansluitend aan de keuken treft u de tussenhal met hier de aansluitingen voor de wasmachine en de droger en het toilet, voorzien van het modern uitgevoerde toilet met wandcloset en fonteintje.
De bijkeuken: De bijkeuken is vanuit de woonkamer te bereiken. Deze heeft de fijne afmetingen van 3.05 x 2.60 en heeft een eigen ingang aan de zijkant van de woning. In de bijkeuken is een grote op maat gemaakte schuifwandenkast. Deze ruimte kan door haar afmetingen eventueel ook worden ingericht als kantoor/praktijk aan huis. Er is een mogelijkheid tot het plaatsen van een keukenblok. De afvoer is al aanwezig, elektra is gemonteerd in de vorm van extra wandcontactdozen en de gasaansluiting is verlengt onder de vloer.
1e verdieping:
Via de trapopgang vanuit de hal bereikt u de eerste verdieping met laminaatvloer en gladde wand- en plafondafwerking. Op deze verdieping zijn drie slaapkamers en de badkamer. De twee grote slaapkamers aan de voor- en achterkant hebben nagenoeg dezelfde afmetingen en kunnen beiden worden gebruikt als hoofdslaapkamer. Aan de achterzijde is de derde slaapkamer. De slaapkamers aan de achterzijde zijn recent voorzien van airconditoning.
De badkamer:
Nieuwe badkamer uit 2021!
De badkamer is in moderne grijs-witte kleurstelling uitgevoerd.
De badkamer is tot aan het plafond betegeld en heerlijk licht door het aanwezige raam. De ruimte is praktisch ingedeeld en voorzien van:
• een inloopdouche met regendouche, handdouche, rvs afvoerdrain en een glazen scheidingswand
• een wit wastafelmeubel met een bijpassende spiegel met verlichting en anti-condens verwarming
De badkamer is voorzien van mechanische ventilatie
Op de overloop is er een separaat toilet met wandcloset.
2e verdieping: Via de trapopgang bereikt u de overloop met vernieuwd dakraam van de 2e verdieping. Op deze verdieping bevindt zich een grote vierde slaapkamer met airconditioning en een dakkapel aan de achterzijde. Achter de geplaatste scheidingswand bevindt zich veel bergruimte.
De tuin: De woning is gelegen op een groot perceel met een riante voor-, zij- en achtertuin. De schutting zorgt voor veel privacy in- en rondom de woning. Doordat de woning op de hoek is gesitueerd en de achtertuin op het zuiden ruim ligt, is het mogelijk nagenoeg de gehele dag van de zon te genieten. Achterin de tuin staat een grote stenen berging van 10 m², waar met gemak een motor in kan worden geplaatst.
Overige bijzonderheden:
- De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen waarvan de aanbouw en de dakkapel zijn voorzien van warmtewerend glas
- Cv-combiketel Nefit HR 2015 met jaarlijks onderhoud
- In 2003 is de zij-uitbouw gerealiseerd in 2015 de uitbouw aan de achterzijde met 10 jaar garantie
- In 2021 is de gehele begane grond vloer voorzien van vloerverwarming en zijn hier nieuwe binnendeuren geplaatst
- In 2021 zijn alledrie de airco's geïnstalleerd
- In 2022 zijn er 8 zonnepanelen geplaatst met nog lopende garantie
- In 2022 is het Falkro dakraam op de 2e verdieping vernieuwd
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Meetrapport is bij makelaar aanwezig.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,448
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 495 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- WOUBRUGGE B 3443
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 57 m² (6.00 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,149x
Viewed
42x
Saved
1-1-2025
On Funda
Neighborhood

Woubrugge-West
Woubrugge- Residents
- 1,795
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,648
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




