Sales history
- Listed since
- March 6, 2026
- Date of sale
- April 3, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Een perfecte kans om jouw droomhuis te realiseren in het hartje van Zaandam!
Deze woning is gelegen aan de levendige Vinkenstraat, een gezellige buurt die bruisend is van energie. Ideaal voor starters die op zoek zijn naar een plek midden in de stad waar je zo in kan. Het complex is recent gerenoveerd en zorgt ervoor dat jij slechts je koffers hoeft te pakken en te verhuizen. Dit lichte appartement is op een fraaie wijze afgewerkt en kan dan ook direct worden bewoond. De afwerking bestaat onder andere uit een complete keuken met alle gewenste inbouwapparatuur, fraai sanitair, strakke wandafwerking en een sfeervolle PVC vloerafwerking met vloerverwarming.
Het appartement is gelegen op een steenworp afstand van gezellige cafés, restaurants, winkels en culturele hotspots. De Vinkenstraat is de straat die parallel loopt met de Gedempte Gracht. Dit is de winkelstraat van Zaandam. Daarnaast is het Zaantheater om de hoek en tevens de bioscoop op een paar minuten lopen. Met het NS-station op loopafstand ben je binnen 15 minuten in hartje Amsterdam!
Het appartement is ook goed bereikbaar met de auto. Binnen enkele minuten rijd je via de nabijgelegen uitvalswegen de A7, A8 en A10 op, waardoor je snel toegang hebt tot Amsterdam, Alkmaar, Schiphol en Haarlem en andere steden in de regio. Dit maakt de locatie ideaal voor zowel werkverkeer als weekenduitstapjes.
Indeling:
Begane grond: Afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen en trapopgang.
Eerste verdieping:
Entree, woonkamer met open keukenopstelling welke voorzien is van: inductie kookplaat, combioven, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Ook is de woning voorzien van een separaat toilet en een aparte slaapkamer. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de praktische inbouwkasten middels een gang. Aansluitend vind je de moderne badkamer met inloopdouche, wastafel en meubel. Tot slot de wasruimte/bergruimte met onder meer de CV-ketel en mechanische ventilatie box.
Wil je wonen op een toplocatie in een modern, energiezuinig appartement met alle gemakken binnen handbereik? Plan dan snel een bezichtiging en laat je verrassen door deze parel in Zaandam!
Bijzonderheden en kenmerken:
Bouwjaar 1933, renovatiejaar 2021;
Woonoppervlakte: 43 m²;
Energielabel A;
Maandelijkse VVE bijdrage: € 177,75,-;
Vaste notaris voor de eigendomsoverdracht: Hartman LMH;
Oplevering in overleg, kan snel.
In de koopakte zullen de volgende extra artikelen worden opgenomen (voor een volledige omschrijving van de clausules verwijzen wij naar het clausuleblad "Aanvullende clausules koopovereenkomst") - zie Move-dossier:
- Ouderdomsclausule
- Asbestclausule (mogelijk asbest aanwezig)
- Niet zelf-bewoningsclausule
- "As is, where is"-clausule
- Huisvestingverordening Zaanstad
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,721
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 177.75 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 43 m²
- Volume in cubic meters
- 130 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ZAANDAM K 10888
- Periodic contribution
- Yes (€ 177.75 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,721x
Viewed
66x
Saved
6-3-2026
On Funda
Neighborhood

Oud West
Zaandam- Residents
- 5,355
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²