Sold
Wilhelminaweg 142042 NP ZandvoortKostverloren e.o.
€ 1,095,000 k.k.
- 183 m²living area
- 503 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 16, 2025
- Date of sale
- June 5, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
*** Verkocht onder voorbehoud *** Deze prachtige woning is binnen 14 dagen verkocht onder voorbehoud *** Ook uw woning succesvol verkopen? Neem contact op met ons kantoor ***
UNIEKE KANS: ééns in de zoveel tijd komt er een fraaie woning in het Groen Hart van Zandvoort te koop.
Wonen in een ruime en zeer verzorgde hoekwoning?
Mét ruime oprit en een zonnige tuin op het ZUID WESTEN?
Gelegen in het Groene Hart van Zandvoort, op loopafstand van het centrum?
Zoek niet verder, wij hebben uw nieuwe woning gevonden! Deze heerlijk ruime 3-onder-1 kap-hoekwoning aan Wilhelminaweg is voorzien van een lichte woonkamer, goed uitgeruste keuken met eetkamer, 4 slaapkamers en een ruime badkamer. Daarnaast beschikt u over een ruime oprit, een zonnige en diepe tuin, een royale garagebox én... een multifunctionele ruimte met kitchenette en badkamer!
Bijna te veel om op te noemen, maar weet u wat? Plan snel een bezichtiging in en kom deze leuke woning zelf ervaren! Zien we u snel?
Indeling:
Begane grond: via de ruime voortuin en oprit aan de voorzijde loopt u naar de voordeur aan de zijkant van de woning. De hal leidt naar de gang, eetkamer en living. Via de gang bereikt u de separate toiletruimte, keuken, kelder en living aan de voorzijde. De living, een voormalige en-suite kamer, heeft een speelse vorm en is voorzien van grote raampartijen. Via de openslaande deuren bereikt u de zonnige voortuin, waar u in de ochtend van de zon kunt genieten.
Aan de achterzijde treft u de heerlijk lichte serre, welke nu in gebruik is als eetkamer, met grenzend daaraan de goed uitgeruste keuken. Hier treft u diverse inbouwapparatuur, met o.a. een vaatwasser, oven, afzuigkap en elektrische kookplaat.
Via de ruime schuifpui bereikt u de diepe achtertuin van ruim 190 m². Deze is gelegen op het zuidwesten en hier treft u diverse zonneterrassen, waar u de gehele dag door van de zon kunt genieten. Achterin de tuin treft u de royale garagebox met aangrenzende overkapping, met binnen ruimte voor 2 auto's. U bereikt de garage via de achtertuin en rijdt de auto naar buiten via de busbaan aan de achterzijde. Ook via de poort aan de achterzijde heeft u toegang naar de Prinsesseweg.
De achtertuin herbergt tevens twee bergingen, één met de was- en droogaansluitingen, en een multifunctionele ruimte van 18 m². Deze beschikt over een ruime kamer met kitchenette en een badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel. Ideaal als bijvoorbeeld kangoeroewoning!
Eerste verdieping: de overloop leidt naar alle vertrekken op deze verdieping, met aan de voorzijde twee royale slaapkamers. De master bedroom is op de hoek gelegen en is voorzien van een wastafelmeubel, grote raampartijen en een frans balkon met openslaande deuren, van waaruit u uitkijkt over de Wilhelminaweg.
Slaapkamer-2 is tevens aan de voorzijde gelegen en beschikt over een ruime inbouwkast. Aan de achterzijde vindt u slaapkamer-3, met inbouwkast en toegang naar het fijne, zonnige balkon. De badkamer beschikt over een ruim wastafelmeubel, toilet en ligbad met glazen wand en regendouche.
Tweede verdieping: onder het knusse, schuine dak van de tweede verdieping vindt u de ruime slaapkamer-4, voorzien van een dakraam en dakkapel. De inbouwkast in het midden herbergt de CV-ketel.
Bijzonderheden:
- Royale hoekwoning met een perceel van maar liefst 503 m²;
- 18 zonnepanelen geplaatst in mei 2022;
- Oprit aan voorzijde van de woning voor het parkeren van 2 auto's;
- Eigen garage met elektrische deur voor 2 auto's;
- Gelegen in het zeer populaire en kindvriendelijk Groene Hart;
- Op loopafstand van strand, centrum en NS-station;
- Woonoppervlakte woning: ca. 165 m², mulitfuctionele ruimte in achtertuin: ca. 18 m², garage: ca. 27 m², berging: ca. 14 m², perceel: 503 m²;
- Zie de plattegronden voor de indeling.
Vraagprijs: € 1.095.000,= k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,095,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,984
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1924
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 183 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 41 m²
- Plot size
- 503 m²
- Volume in cubic meters
- 744 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 toilets, 2 washstands, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, passive ventilation system, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- ZANDVOORT B 6215
- Cadastral map
- Area
- 492 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZANDVOORT B 7625
- Cadastral map
- Area
- 11 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 192 m² (24.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on private property and resident's parking permits
Popularity
3,628x
Viewed
45x
Saved
16-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




