Sales history
- Listed since
- June 6, 2025
- Date of sale
- July 22, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Zorgeloos wonen in een energiezuinig appartement op toplocatie!
Bent u op zoek naar een appartement, maar wilt u niet inleveren op ruimte? Dan is dit appartement aan de Zandberg 58 precies wat u zoekt. Het beschikt over energielabel A, een royale en lichte woonkamer, 2 slaapkamers, een eigen parkeerplaats in de garage en een eigen berging.
De gelijkvloerse indeling en de lift in het complex maken dit appartement extra comfortabel en uitstekend geschikt voor senioren of mensen die graag alles op één niveau willen.
Indeling van het appartement
In de centrale hal neemt u de trap of de lift die u naar de 3e verdieping brengt waar dit appartement zich bevindt.
3e Verdieping:
Zodra u binnenstapt, merkt u direct hoe keurig en verzorgd het appartement is. Vanuit de hal heeft u toegang tot de royale woonkamer, slaapkamer en berging met wasmachineaansluitingen.
Woonkamer:
Deze lichte en ruime woonkamer is een perfecte mix van stijl en comfort, met volop ruimte voor een gezellige zithoek en een elegante eettafel. De ideale plek om te ontspannen, te dineren of samen te komen voor elk moment.
Keuken:
De keuken is een praktisch paradijs, ontworpen in een slimme hoekopstelling met veel opbergruimte en moderne inbouwapparatuur zoals een combi-oven, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Direct vanuit de keuken loopt u zo het buitenterras op, waar een gezellige zithoek in de buitenlucht wacht.
Slaapkamers
Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers. De master-bedroom is royaal van formaat en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk licht.
De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde van het appartement en is perfect te gebruiken als logeerkamer, thuiskantoor of inloopkast. Beide kamers zijn keurig afgewerkt met een nette vloer en strakke wanden, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling.
Badkamer:
Ook de badkamer is modern afgewerkt en voorzien van een douchecabine en een wastafelmeubel. Daarnaast is er een toilet in de hal.
Bijzonderheden:
- Zorgeloos wonen op korte termijn mogelijk;
- Ruime woonkamer;
- 2 slaapkamers;
- Eigen parkeerplaats in de kelder
- Gunstige en centrale ligging
- Comfort en gemak binnen handbereik
- Privé berging;
- Gezamenlijke fietsenstalling;
- VVE bijdrage €141,04 per maand voor het appartement;
- VVE bijdrage garage €56,74.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,245
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 197.78 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 299 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 197.78 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,663x
Viewed
7x
Saved
6-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




