Sold
Europaweg 342711 PT ZoetermeerSchouwenbuurt-Zuid
€ 419,000 k.k.
- 91 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 14, 2025
- Date of sale
- August 2, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
GRAAG UW INTERESSE KENBAAR MAKEN VIA FUNDA OF DE MAIL!
Wonen in het Hart van Zoetermeer met uw eigen parkeerplaats in een afgesloten garage? Plan dan snel een bezichtiging in!
Dit driekamerappartement heeft een zonnig balkon op het zuidwesten. Het beschikt ook over een ruime (fietsen)berging, een riante woon- eetkamer met open keuken en een parkeerplaats in de ondergelegen garage. Het hoekappartement is gelegen op de eerste woonlaag van het architectonisch fraaie appartementencomplex Mercurius boven woonboulevard "Woonhart Zoetermeer". Het gebouw heeft een actieve en gezonde Vereniging van Eigenaars. Het is centraal gelegen met alle centrumvoorzieningen zoals theater, bioscoop, restaurants, winkels en openbaar vervoer op loopafstand. Het ligt ook nabij diverse uitvalswegen die u verbinden met de gehele regio.
LOOP MEE DOOR DE WONING
BEGANE GROND
Afgesloten centrale entree met bellentableau, wachtruimte, brievenbussen en videofoon-installatie. Hier vindt u ook de toegang tot de lift en het trappenhuis.
SOUTERRAIN
In de onderbouw van het complex vindt u de berging en de parkeerplaats die behoren jij deze woning.
1E WOONLAAG – 2e VERDIEPING
Het portiek is voorzien van tapijt en deelt u met enkele buren. Vanuit dit portiek komt u in de speelse hal/entree. Deze biedt u toegang tot alle vertrekken van het appartement. Aan de linkerkant bevinden zich de meterkast en het geheel betegelde toilet dat is voorzien van staand closet en fonteintje. Vervolgens is er een berging met opstelplaats voor de wasmachine en CV-installatie (Remeha - 2014). De riante en lichte woon- eetkamer is voorzien van een houten vloer en geeft toegang tot het zonnige balkon (ZW). De open keuken is uitgevoerd in lichte kleuren me RVS en zwarte accenten en voorzien van diverse (inbouw)apparatuur; vaatwasser (2022), koelkast, vriezer, gaskookplaat, afzuigkap, magnetron, oven en mechanische ventilatie. De geheel betegelde badkamer is in 2021 gerenoveerd en voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel op badkamermeubel, handdoekradiator, dubbele spiegelkast en mechanische ventilatie. Daarnaast zijn er nog twee ruime slaapkamers aanwezig.
BALKON
Met 13m2 is het balkon ruim te noemen en groter dan de hoger gelegen appartementen in het complex. Het biedt een fraai uitzicht en is gelegen op het zuidwesten. Het balkon beschikt over een glazen windscherm en grijze vloertegels.
BIJZONDERHEDEN
Riant balkon op het zuidwesten, eigen (fietsen)berging in onderbouw, eigen parkeerplaats in afgesloten garage, alle centrumvoorzieningen op loopafstand, actieve VvE, alle ramen zijn voorzien screens (slaapkamers zijn elektrisch en balkonzijde handmatig).
KENMERKEN
• Inhoud: 300 m3
• Woonoppervlakte: 91 m2
• Gebouwgebonden buitenruimte: 13 m2
• Externe bergruimte: 6 m2
• Parkeerplaats: 1
• Kamers: 3
• Slaapkamers: 2
• Bouwjaar: 1997
• Energielabel: C geldig tot 09-10-2025
• VvE maandelijkse bijdrage: € 175,00
• Verwarming: CV Remeha Tzerra 28c 2014
• Warm water: CV Remeha Tzerra 28c 2014
• Aanvaarding: in overleg
Slim aankopen?
Een NVM-makelaar helpt u bij het kopen van een nieuwe woning, komt op voor uw belangen en helpt u door het hele aankoopproces. Dit bespaart u tijd, geld en zorgen. Op Funda vindt u alle adressen van onze collega NVM-aankoopmakelaars.
Move.nl Dossier
Wanneer u bij ons een bezichtiging heeft ingepland, krijgt u toegang tot het Move.nl bezichtigingsdossier van de woning.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Deze tekst is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,604
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- CV Remeha Tzerra 28c (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- ZOETERMEER C 4787
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ZOETERMEER C 4787
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 175.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,938x
Viewed
18x
Saved
14-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




