Sold
Sichtermanmarke 728016 MZ ZwolleOldenelerbroek
€ 319,000 k.k.
- 65 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 6, 2025
- Date of sale
- March 20, 2025
- Term
- 14 days
Description
Dit duurzame en goed onderhouden 3-kamer appartement met energielabel A biedt niet alleen modern comfort maar ook een prachtig uitzicht. Het appartement beschikt over een ruim en zonnig balkon op het zuidoosten waar je volop kunt genieten van de rust en het groene landschap met uitzicht op het water. Een ideale plek om te ontspannen en van de omgeving te genieten!
Gelegen op de begane grond biedt dit instapklare appartement een ideale woonruimte voor zowel starters als ouderen die graag gelijkvloers willen wonen. Het maakt deel uit van een gezellig en speels ingedeeld complex, compleet met een afgesloten entree, intercomsysteem en een lift. Een perfecte combinatie van gemak en veiligheid.
Daarnaast heb je een eigen berging op de begane grond, ideaal voor extra opslagruimte. Parkeren? Geen probleem! Er is volop parkeergelegenheid (met laadpalen) direct bij het complex.
Dit appartement ligt in de geliefde wijk Zwolle-Zuid, met winkels, sportvoorzieningen, het Zandhovebos en het natuurgebied bij de IJssel binnen handbereik. Alles wat je nodig hebt, dichtbij huis.
INDELING
Je komt binnen in de hal met toegang tot de meterkast, cv-kast en een toiletruimte met fonteintje. Vanuit hier bereik je de twee slaapkamers, de badkamer en de woonkamer.
De woonkamer voelt lekker ruim en licht dankzij de grote raampartij en de deur naar het balkon. De moderne open keuken in L-opstelling is van alle gemakken voorzien: een inductiekookplaat, schouwafzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven.
Het appartement beschikt over een ruime hoofdslaapkamer met een praktische inbouwkast die veel opbergruimte biedt. De andere slaapkamer is ook ideaal als studeer- of werkruimte. In 2023 is de badkamer gerenoveerd en efficiënt ingedeeld met een inloopdouche, een modern wastafelmeubel en een handige nis voor de wasmachine en droger. Daarnaast is er een waterontharder aanwezig, wat bijdraagt aan extra comfort.
Het hele appartement (met uitzondering van de badkamer en het toilet) is afgewerkt met een stijlvolle en onderhoudsvriendelijke PVC-vloer.
KENMERKEN
Inhoud:202 m³
Woonoppervlakte: 65 m²
Berging: 6 m²
Energielabel: A
BIJZONDERHEDEN
- Lift en intercomsysteem
- Eigen berging op de begane grond
- Waterontharder aanwezig
- Wandcontactdozen en schakelaars in 2022 vervangen
- Vrij uitzicht op water en groen
- Voldoende parkeergelegenheid met openbare laadpalen
- Een actieve en financieel gezonde VvE
- V.V.E kosten ca. € 99,- per maand
Ben jij ook nieuwsgierig geworden om te ontdekken of je van dit fraaie appartement je nieuwe (t)huis kan maken? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging. We zien je graag!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,908
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 99.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 202 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR/combi 2/248 (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- ZWOLLE K 2524
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 99.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,436x
Viewed
36x
Saved
6-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




